Arrow Deset věcí, které můžeme od epizody "City of Heroes" očekávat

Deset věcí, které můžeme od epizody "City of Heroes" očekávat

Deset věcí, které můžeme od epizody "City of Heroes" očekávat

Do premiéry druhé série zbývá pár hodin a tak si v deseti bodech připomeňme na, co se můžeme těšit v první epizodě.


3 0
9.10.2013

1. Felicity a Diggle cestují na ostrov ve snaze přesvědčit Olivera, aby se vrátil domů. Není to zrovna snadná cesta, zvlášť pro Felicity, ale pořád má ty nejlepší hlášky, i když Diggle je hned na druhém místě. Úvodní scéna je super zábavná.


2. Chápeme, co fanoušky opravdu zajímá: Co Oliver a Felicity? I přestože nemůžeme prozradit příliš mnoho, můžeme říci, že v premiéře 2. série jsou dva momenty, při kterých fanoušci zapomenou na to, jak moc milovali scény, kdy v 1. sérii Oliver zachraňoval Felicity.3. Pokud dáváte přednost Oliverovi a Laurel, máme něco i pro Vás. Poté, co se Oliver vrátí do Starling City se sejdou a jejich dynamika Vás překvapí. Oba dva truchlí nad ztrátou Tommyho, ale neodvrátí se od sebe zády.

4. Laurel má novou práci, protože CNRI bylo zničeno v důsledku zemětřesení. Nyní pracuje v kanceláři státního návladního a setkáme se s ní během velké události. Ale jak už je pro Starling City typické, tato událost bude narušena. Podívejte se na chvíli, ve které bude mít Laurel možnost zazářit.

5. Co se darebáků týká, objeví se napodobitelé strážce. Jdou ve stopách „Kapuce“ a tak napadají pouze bohaté a vlivné. A co se stane, když se jejich cílem stane právě Oliver?

6. Když už mluvíme o Oliverovi… Souhlasil (zcela zjevně) s tím, že se vrátí domů, ale je pevně rozhodnutý, že už nikdy více nechce být strážcem. Vrátil se zpět jen proto, aby zachránil rodinnou společnost a práci všem lidem, kteří jsou v Queen Consolidated zaměstnáni.

7. Na druhé straně, Roy pokračuje v zastavení trestné činnosti v Glades. Pracuje také pro Theu, která převzala Oliverův noční klub (fakt, že není dost stará na pití alkoholu bude zmíněn). Thea s Royovy touhy stát se hrdinou není nadšená.

8. Nejmladší z Queenovy rodiny trápí také něco dalšího: její matka. Moira je ve vězení a Thea ji odmítá navštívit. Je šťastná, když se Oliver vrátí, ale nebude ho poslouchat, když jí Oliver řekne, že za všechno ve skutečnosti mohl Malcolm. Samozřejmě, chvíli poté bude mít Thea mnohem větší problém.

9. Setkáme se s podnikatelkou Isabel Rochev (Summer Glau), která se snaží převzít Queen Consolidated. Její nepříliš dobrý názor na Olivera je stejně zábavný jako ohodnocení Isabeliných obrázků Felicity (uvidíte, co tím myslím). Je skutečným nepřítelem nebo dělá pouze to, co by v její situaci udělala každá chytrá podnikatelka?

10. Co se flashbacků z ostrova týká… Řekněme, že někdo je třetí kolo u vozu.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E02: Tribute

cz1%
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E02 HDTV x264-LOL
  • … S06E02 720p HDTV X264-DIMENSION
  • … S06E02 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Dlouho očekávaný cliffhanger bude konečně vyřešen. Oliver se bude snažit starat o svého syna a Dinah se naplno ujme role Black Canary.

Nejlepší epizody šesté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás