Arrow
90/100 - 1 391×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Do poslední řady zamíří i Malcolm Merlyn

Do poslední řady zamíří i Malcolm Merlyn

Máme tu další potvrzený návrat do posledních desíti dílů seriálu Arrow. Nově se můžeme těšit i na Dark Archera.

21 0
21.8.2019

Do poslední řady seriálu Arrow se vrátí hned několik postav, které v něm už pravidelně nevystupují. Mezi navrátilci však rozhodně nemohl chybět Malcolm Merlyn v podání herce Johna Barrowmana, který se v seriálu poprvé objevil už v první řadě. Nyní je tedy jasné, že bude součástí i poslední série, protože to bylo oficiálně potvrzeno.

(Dark Archera se dočkáme i v poslední řadě. Foto: CW)


Návraty známých postav se začínají pomalu hromadit, a proto jsme se rozhodli dát všechny navrátilce do tabulky, kterou naleznete níže. Vždy, když dojde k oznámení dalšího návratu, tabulku aktualizujeme a přidáme ji k nejnovějšímu článku o navrátilci.

Navrátilec Epizoda, ve které se vrátí
Tommy Merlyn Starling City
Prometheus Starling City
Moira Queen Starling City
Tatsu Yamashiro Welcome to Hong Kong
Malcolm Merlyn Starling City

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /2

j@son

Nejlepší zpráva týdne. Malcolm je skvělá postava.

21.8.2019 | 18:32:09
Edvin

Arrow jsem přestal sledovat v polovině 7 série. Už asi 2 série tam jenom řeší rodiné vztahy, co je nejlepší pro děti a jak být co nejlepší a nezodpovědnější rodiče a lidé (ještě by tam mohli přidat i něco jako „Děti, neberte drogy“).

Je to HODNĚ daleko od temného příběhu násilnického mstile, kterým seriál začal. Myslím, že fakt že se tak moc odklonili od původní myšlenky může za to, že jim tak drasticky klesla sledovanost a seriál se ruší.

Každopádně, když jsem se teď dočetl, že se Malcolm konečně vrací, tak se vážně dokopu k tomu, abych tu sedmou sérii dokoukal. Na Malcolma se vážně těším.

P.S. Byla by sranda, kdyby to s Arrow dopadlo jako s Power Ranger*

*Když už měli mít PR poslední sérii, tak si autoři řekli něco jako „Serem na to, je čas popustit uzdu“ a rozhodli se do seriálu nacpat hromadu věcí, na které si předtím netroufali, protože si nebyli jistí, jak by to publikum přijalo. Výsledkem byla ta nejlepší série celého seriálu a sledovanost se tak masivně zvedla, že je navzdory původnímu rozhodnutí obnovili pro několik dalších sérií.

21.8.2019 | 21:51:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama