Arrow Existuje nějaká šance, že se hrdinové z budoucnosti dočkají svého vlastního seriálu?

Existuje nějaká šance, že se hrdinové z budoucnosti dočkají svého vlastního seriálu?

Existuje nějaká šance, že se hrdinové z budoucnosti dočkají svého vlastního seriálu?

Tvůrkyně seriálu Arrow byla nedávno dotázána na to, zda existuje možnost, že by po skončení tohoto seriálu vznikl spin-off zaměřující se na hrdiny z budoucnosti.

10 0
10.4.2019

V sedmé řadě často navštěvujeme budoucnost, která se odehrává v roce 2040. Až na pár postav tu vystupují zcela nové tváře, které tvoří potomky současných hrdinů. Fanoušci si tuto budoucnost zamilovali, a proto je zajímá, zda existuje nějaká šance, že by se tato mladší generace dočkala svého vlastního spin-offu.

„Touto budoucností jsme jen chtěli rozšířit náš svět, který jsme vybudovali, a vidět, jak se vede další generaci, za kterou Oliver, Felicity a ostatní ze současnosti tak tvrdě bojují. Zbožňujeme tyto postavy a rádi bychom je v určitém množství vídali i po konci seriálu. Jsme moc rádi za to, jak jsme se s tím nakonec vypořádali. Budoucnost jsme si prostě oblíbili,“ řekla tvůrkyně Beth Schwartz.


(Dočkáme se těchto hrdinů alespoň v osmé řadě? Foto: CW)

Vyloženě spin-off se zřejmě neplánuje, nicméně tvůrkyně naznačila, že by mohlo dojít k určitým crossoverům, například v seriálech The Flash a Legends of Tomorrow, ve kterých se často cestuje časem. Budoucnost tedy ukáže, zda se ještě někdy dočkáme roku 2040.

Zdroj článku: TVLine

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S08E07: Purgatory

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Na Olivera čeká několik dalších výzev. Kromě toho, že se objeví v alternativním realitě, ho navíc čeká návrat na Lian Yu.

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás