Arrow Existuje velká šance, že se do seriálu Arrow vrátí Deadshot

Existuje velká šance, že se do seriálu Arrow vrátí Deadshot

Existuje velká šance, že se do seriálu Arrow vrátí Deadshot

Nedávné události týkající se filmového vesmíru DC Comics nečekaně ovlivnily i seriál Arrow. Díky nim se do něj totiž může vrátit Deadshot.

22 0
2.3.2019

Deadshot je obecně velmi oblíbenou postavou mezi fanoušky, a to ať mluvíme o jakékoliv jeho verzi. Lidé si ho oblíbili na stránkách komiksů, v seriálu Arrow i ve filmu Sebevražedný oddíl. Právě kvůli poslednímu zmiňovanému projektu musel seriálový Floyd Lawton odejít pryč, ale teď se objevila naděje týkající se jeho návratu.

Před pár dny bylo oznámeno, že se herec Will Smith neobjeví v podání Deadshota ve druhém Sebevražedném oddílu, který se aktuálně připravuje. Své role se sice nevzdal nadobro, ale minimálně několik let si tohoto obávaného ostrostřelce určitě nezahraje.


(Snad se seriálový Deadshot ještě vrátí. Foto: CW)

Díky tomu by se mohl vrátit seriálový Deadshot, který nám byl představen v seriálu Arrow a který se krátce objevil i na Zemi 2 ve Flashovi. Nyní by tomu nebránil onen filmový Deadshot, kvůli kterému Warneři zabránili účinkování tomu seriálovému, aby v současné době existovala jen jedna jeho verze.

I když jsou tyto zprávy špatné pro filmový vesmír DCEU, tak jsou to dobré zprávy pro komiksový svět na CW. Obzvláště bychom ho v seriálu uvítali proto, že seriál zřejmě pomalu směřuje ke svému konci. Pokud by se tedy Floyd Lawton mohl objevovat pravidelně v osmé řadě, tak by se tím splnil sen velkému množství fanoušků.

Diskuze /5

TheDanielss

Kéž by, byl moje nejoblíbenější postava, bylo by super kdyby se objevoval pravidelně..

2.3.2019 | 18:52:06
DC Expert

No ale už bych ho nedal jako vězně ale Oliverovi do týmu.

2.3.2019 | 21:07:54
GreenDragon

V týmu Arrow by byl dobrej. Není to žádnej padouch.

2.3.2019 | 22:15:20
Baltik

Ano, ano, souhlas s výše přispívajícími.

3.3.2019 | 0:52:28
suzuki051cj

Vďaka za vymazanie môjho príspevku!!!E­xistuje šanca,že sa dokončia titulky???

4.3.2019 | 22:20:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás