Arrow Felicity Smoak se nakonec objeví i v poslední řadě seriálu Arrow

Felicity Smoak se nakonec objeví i v poslední řadě seriálu Arrow

Felicity Smoak se nakonec objeví i v poslední řadě seriálu Arrow

Na konci sedmé série nás opustila Felicity, která už od druhé série patřila mezi hlavní postavy. Nakonec se jí však dočkáme i v řadě poslední.

27 2
2.11.2019

Když byl seriál Arrow obnoven pro osmou sérii, tak bylo záhy prozrazeno, že se tato řada bude muset obejít bez Felicity Smoak, Její představitelka Emily Bett Rickards se chtěla začít věnovat jiným rolím, a proto se rozhodla ze seriálu odejít, nicméně fanoušky zklamal fakt, že odešla před poslední sérií.

I když to v poslední době nevypadalo s jejím návratem moc dobře, tak se jí nakonec dočkáme. Jako první to potvrdil herec Stephen Amell: „V následujících měsících se toho dozvíte hodně o poslední epizodě našeho seriálu. Já však preferuji to, když to slyšíte přímo od nás, herců. Vítej zpátky, Emily.“


(Oliver a Felicity spojí své síly ještě jednou. Foto: CW)

Felicity se v průběhu sérií stala z nejoblíbenější postavy tou nejméně oblíbenou, nicméně postupem času opět získávala jisté sympatie ze strany fanoušků. Ti jsou proto velmi rádi, že se objeví i v poslední řadě, i když jen v úplně posledním díle. Ostatně to potvrdil i sám Marc Guggenheim: „Nadšenější snad už nemůžeme být. Bez ní bychom si finále nedokázali představit.“

Už Stephen Amell naznačil, že nás v následujících týdnech a měsících čekají další novinky týkající se posledního dílu. To stejné naznačil i Marc Guggenheim: „Během následujících několika týdnů se dozvíte o návratu dalších známých postav.“ Že by už konečně došlo k oznámení návratu Sladea Wilsona? Pokud by se do poslední série měla vrátit nějaká postava, tak by to měl být právě oblíbený Deathstroke.

Zdroj článku: EW

Diskuze /10

Jiri007

no, jsem rád že nakonec bude v poslední serii, přece to byla hlavni postava a ikdyž jsem ji nemusel bylo by blbé aby nebyla aspon v posledním díle.

redaktor
2.11.2019 | 15:16:56
WolverineCzE

Měl jí zabít Ricardo Diaz

#3 DC Expert
2.11.2019 | 15:24:42
DC Expert

Ta herečka si řekla proč nezkazit poslední sérii arrow?
#2 WolverineCzE: Felicity měla umřít už v první epizodě sedmé řady. Jako věřím že kdyby dali Olivera dohromady s Black siren že by to zvedlo sledovanost a arrow by měl víc sérií.

#5 I Like Al Sah-Him
2.11.2019 | 16:20:32
CoRnDuCK

Bože, Felicity není nejlepší postavou, souhlasím, ale to věčné nadávání na ní už mě taky docela sere. Přece taky nedává smysl, že by Felicity, jedna z ústředních postav seriálu, ať se vám to líbí nebo ne, by se neobjevila v poslední sérii.

#8 -Skinner-
2.11.2019 | 16:29:57
I Like Al Sah-Him

#3 DC Expert: Mne sa najviac páčil Oliver so Supergirl z Earth X :D :D Hoci tam sa volala tuším Overgirl alebo tka nejako :D

2.11.2019 | 17:09:24
Stardos

A Rick Gonzales potvrdil na IG návrat Ragmana :D

#9 DC Expert
2.11.2019 | 17:27:27
Timik.

A ja som sa tešil že to bude predsa len bez nej :D no hold, najobľúbenejšia a v podstate aj hlavná postava sa musí vrátiť :)

2.11.2019 | 18:46:17
-Skinner-

#4 CoRnDuCK: Súhlasím, v posledných sériach sa Felicity veľmi zlepšila. Tie časy kedy väčšina fanúšikov chcela aby zomrela sú dávno preč.

2.11.2019 | 19:04:06
DC Expert

#6 Stardos: Ragman to mi udělalo radost. Ten si mi líbil ale nelíbilo se mi jak se ho zbavili atomovkou to byla kravina.

3.11.2019 | 8:51:46
Vervyk

Moc nechapu jak na ni vsuchni nadavaji dit felicity je proste velkou soucasti pribehu a i celeho arrowa taize za me dobre ze se vrati nebylo by to fer vuci serialu kdyby to zakoncili bez ni to je jak kdyby zakoncili flashe bez iris nebo tvd bez eleny proste vetsina tehle serialu ma nejakou tu felicity a naopak takoca supergirl ktera prisla o mon-ela si myslim ze od te doby hodne strada na sledovanosti

4.11.2019 | 8:06:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S08E07: Purgatory

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Na Olivera čeká několik dalších výzev. Kromě toho, že se objeví v alternativním realitě, ho navíc čeká návrat na Lian Yu.

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás