Arrow Herec Kirk Acevedo říká, že Ricardo Diaz měl zabít Felicity Smoak

Herec Kirk Acevedo říká, že Ricardo Diaz měl zabít Felicity Smoak

Herec Kirk Acevedo říká, že Ricardo Diaz měl zabít Felicity Smoak

Představitel Ricarda Diaze se nedávno vyjádřil k seriálu Arrow a prozradil, že tvůrci měli napsat příběh, ve kterém jeho postava zabila Felicity.

9 3
24.4.2019

Na konci čtrnáctého dílu Brothers & Sisters nás opustil padouch Ricardo Diaz, který uhořel ve své cele. Jeho představitel Kirk Acevedo se však nedávno rozpovídal o seriálu Arrow a řekl například i to, k čemu podle něj mělo dojít v sedmé řadě.

„K čemu mělo dojít? Měli mi dovolit, ať ji zabiju. Bylo by to rozhodně lepší pro celý příběh, no ne? Bylo by to lepší i pro celý seriál, nemohou jí přeci dovolit, aby jen tak odešla. Moje postava ji prostě měla zabít,“ řekl herec Kirk Acevedo k odchodu herečky Emily Bett Rickards ze seriálu Arrow.


(Diazovi se nakonec nepovedlo zabít Felicity. Foto: CW)

Herec má poměrně zajímavý pohled na celou věc a velká část fanoušků by s ním určitě souhlasila. Co myslíte, měl Ricardo Diaz před svým odchodem zabít Felicity?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /6

DC Expert

No a proč to neudělali? Tímhle krokem zkazily seriál. Vidíte to Dante a nuda. Prostě zkažená sedmá série i když měla dobrý začátek. Tohle je masakr ale proč tvůrkyně neudělala takové rozhodnutí.

#5 nowas
24.4.2019 | 15:32:26
Levascue

A hned by byl Dragon oblíbenější :) Měli to udělat, ale Arrow nikdy nebyl moc o zabíjení hlavních postav, stačí se podívat kdo např. umřel(doopravdy, žádné znovuvzkřísení) – Tommy, Moira, Quentyn – první dva v prvních dvou řadách.

24.4.2019 | 15:59:21
Levascue

*Quentin

24.4.2019 | 15:59:46
Harmasan

Rozhodně by to vylepšilo příběh. Úplně s tím souhlasím.

24.4.2019 | 23:11:25
nowas

#1 DC Expert: to by pak museli dát pryč ten plot o dceři Felicity.. :-D v podstatě přepsat celou budoucí linku :-D jinak.. bylo by to SUPER!!!

25.4.2019 | 9:02:47
FaithOriginal

Kirka Acevedo mám už nějakou dobu ráda, ale tímhle by se vyšvihl mezi mé nejoblíbenější :D

25.4.2019 | 19:10:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Poslední série

Podívejte se na upoutávku k poslední řadě seriálu Arrow, která nás čeká letos na podzim. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Seriál Arrow směřuje ke svému konci a my jsme se dočkali popisů prvních tří epizod poslední série. Co na Olivera čeká tentokrát?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás