Arrow Herec Tom Welling, představitel Supermana ze Smallvillu, by se měl objevit v osmé řadě seriálu Arrow

Herec Tom Welling, představitel Supermana ze Smallvillu, by se měl objevit v osmé řadě seriálu Arrow

Herec Tom Welling, představitel Supermana ze Smallvillu, by se měl objevit v osmé řadě seriálu Arrow

Osmá série bude zároveň i poslední řadou pro seriál Arrow, a proto se tvůrci budou chtít pořádně předvést. Nejnovější zvěsti hlásí, že by se v poslední sérii měl objevit bývalý představitel Supermana.

25 0
15.4.2019

Následující článek prozatím berte s velkou rezervou, protože informace, které poskytuje, nebyly oficiálně potvrzeny, ale už dříve se několikrát potvrdilo, že o čem se šeptá, tak to je taky pravda (co se týče seriálového světa). Nejnovější zvěsti totiž hlásí, že by se v poslední řadě seriálu Arrow měl objevit sám herec Tom Welling.

A proč je kolem této zprávy tak velké haló? Pokud jste tohoto herce nedávno neviděli v seriálu Lucifer, kde hrál Marca Pierce, tak ho určitě znáte ze seriálu Smallville, kde v letech 2001–2011 hrál hlavní postavu. A touto postavou byl pochopitelně samotný Superman.


Zvěsti nás nijak neinformovaly o tom, koho by si měl tento talentovaný herec zahrát v poslední řadě seriálu Arrow, nicméně prostě a jednoduše hlásí, že byla Wellingovi nabídnuta nová role, kterou přijal. Všechny nás tedy zajímá, koho si tu zahraje, ale pokud by se tu objevil opět jako Superman, tak by si nikdo nemohl stěžovat.

Co si o této zprávě myslíte? Zahraje si Tom Welling opět Supermana, nebo se dočká zcela jiné role?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /9

ShadowKittyGirl

Zaporak. Tutove novy hlavni zaporak velkolepeho finale alespon takova je moje predstava i kdyz je Tom obecne vniman jako takovej sladous rozhodne by mohl zazarit

#2 wesid
15.4.2019 | 14:59:59
wesid

#1 ShadowKittyGirl: Kdo viděl Lucifera, tak určitě potvrdí, že jako záporák by se určitě neztratil ;)

15.4.2019 | 15:16:06
ShadowKittyGirl

Tak on i ve Smallville mel temne chvilky :-) takze ja osobne si jeho pusobeni v serialu Arrow rozhodne nepredstavuju v roly kladneho hrdiny a v Luciferovi jsem ho videla jen v par epizodach ale jako nevinatko se mi zrovna nejevil to je pravda :-)

#4 wesid
15.4.2019 | 16:42:32
wesid

#3 ShadowKittyGirl: Pravda, málem jsem zapomněl, že ve Smallville si vlastně střihnul i „Clarka Luthora“… a taky to nebylo zlý ;)

15.4.2019 | 20:32:50
myroslav

Je dosť možné že si zahrá aj Supermana … zatiaľ sa nevie koho bude hrať a v koľkých epizódach sa objaví, ale vzhľadom na to, že nás čaká Kríza (a svet Smallville bol potvrdený ako jedným zo svetov multiverza vďaka úvodnej scéne, kde sme videli kostým Green Arrova), tak sa špekuluje či si nezopakuje rolu Clark Kenta.

15.4.2019 | 20:38:03
ShadowKittyGirl

A nezapominejme na cerveny kryptonit pak toho prizraka a tak podobne ale je fakt ze Clark Luthor byl z nich asi nej :-) a ne fakt nechci aby hral zase Clarka to at je z nej radeji nejaky vymakany protivnik Olivera :-)

15.4.2019 | 21:21:55
KaraSnowAllen

Supermana určitě hrát nebude, toho jim už jednou odmítl (leda za fakt vysoký honorář a to si zas nemyslím, že by obětovali), přitom by do Supergirl sednul. Podle úplně nová postava.

15.4.2019 | 22:42:01
VictoriaF

Nějaký ztracený bratr. Záporák. :D :D :D

15.4.2019 | 23:26:28
Elnesan

Red Son?

16.4.2019 | 23:16:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S08E08: Crisis on Infinite Earths: Part Four

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

V lednu bude ukončen komiksový seriál Arrow, který se začal vysílat roku 2012. Přečtěte si popisy třech posledních epizod tohoto seriálu.

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás