Arrow Interview s Coltonem Haynesem

Interview s Coltonem Haynesem

Interview s Coltonem Haynesem

Než začnete při čekání na titulky popíjet zelené pivo, přečtěte si tento zajímavý rozhovor, který vám blíže přiblíží události kolem Roye Harpera.


1 0
28.3.2013

Co nám můžeš říci o tom, že se Roy stane zajatcem „Spasitele?“
Stane se to v klíčovém okamžiku mezi Royem a Theou. Je to začátek vztahu mezi Royem a „Kapucí.“ Thea je ve středu všeho dění, protože běží za svým bratrem a žádá ho o pomoc a samozřejmě, že neví, že její bratr je strážce.

Jaký má Roy pocit z toho, že se dostal do této pozice?
„Spasitel“ jde po lidech, o kterých si myslí, že nějakým způsobem poškodili Glades a začíná vysílat únosy a vraždy. Roy má svým způsobem pocit, že si to zaslouží, protože se zamyslel a uvědomil si, „Wow, udělal jsem věci, které spoustu lidí poškodily.“ Má opravdu skvělý okamžik se „Spasitelem,“ kdy to začíná vzdávat a myslí si, že zemře. Thea se snaží dostat pomoc od svého bratra, ale samozřejmě ji dostane od strážce.


Od chvíle, kdy jsi byl obsazen do role Roye Harpera, fanoušci čekají na nějakou interakci mezi Oliverem a Royem. Co nás na této epizodě překvapí?
Věc, kterou mám rád na práci Marca Guggenhaima, Andrew Kreisberga a Grega Berlantiho je, že si na vše berou dostatek času. Greg řekl něco v tom smyslu, že „Oliverovi trvalo pět let, než se stal tím, kým je,“ takže Royovi to bude také nějakou chvíli trvat. Royova první interakce je s „Kapucí.“ Rozhodně je to něco, co donutí fanoušky komiksů chtít více. Nadcházející epizody se budou líbit fanouškům, kteří chtějí, aby začal Roy s Oliverem spolupracovat. Doufejme, že mě nezabijí po tom, co jsem byl právě povýšen mezi hlavní postavy.

V pilotní epizodě Oliver nazval Theu „Speedy,“ takže bylo otázkou, kdo se tedy opravdu stane Oliverovým pomocníkem. Řešil jsi to se scénáristy?
Ve skutečnosti, v jedné z mých prvních epizod vystřihli scénu, ve které Thea nazve Roye „Speedy.“ Myslím, že tohle by bylo až moc velké škádlení fanoušků a způsobilo by to, že by chtěli vědět více. V dalších epizodách si budete myslet, že by Roy a Thea mohli spolupracovat. Ale člověk nikdy neví.

Je jasné, že teď, když jsi byl povýšen na hlavní postavu, „Spasitel“ Roye tenhle týden nezabije. Jak ho tenhle konflikt se smrtí poznamená?
Uvědomí si, že věci, o kterých si myslel, že jsou normální ve skutečnosti nejsou velmi dobré. Roy musel krást, aby měl na živobytí, což je důvod, proč dává Thee vždycky tak zabrat. Thea se s pěnězmi narodila, ale Roy musí dělat špatné věci, aby je získal. Myslí si, že umře a tak se začne hroutit.

Jakým způsobem se bude Royův příběh po zbytek sezony vyvíjet?
Roy se v následujícíh epizodách stane více výraznějším, což je pro mě zábava. V příštích pár epizodách bude trochu akčnější. Myslím, že Roy se nezastaví, dokud nenajde „Kapuci.“ Vidí cestu, kterou se může dostat ze svého dosavadního života a myslím, že udělá vše, co je v jeho silách, ať už to znamená postavit sebe nebo Theu do nebezpečí. Je rozhodnutý najít „Kapuci“ a být toho součástí.

Má Roy pocit, že má vůči „Kapuci“ doživotní dluh?
Rozhodně.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /1

JohnyPavic

*zajímavý :)

28.3.2013 | 22:22:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: The Devil's Greatest Trick

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E13 HDTV x264-SVA
  • … S06E13 720p HDTV x264-AVS
  • … S06E13 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 13. - 15. díle?

Co nás čeká v 13. - 15. díle?

Tým sice prohrává, ale bitva s Caydenem Jamesem stále nekončí. Po třináctém díle nás čeká menší pauza, takže se dalších epizod dočkáme o něco později.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás