Arrow John Barrowman uzavřel zcela novou smlouvu ohledně DC Comics seriálů na stanici CW

John Barrowman uzavřel zcela novou smlouvu ohledně DC Comics seriálů na stanici CW

John Barrowman uzavřel zcela novou smlouvu ohledně DC Comics seriálů na stanici CW

Jeden z hlavních herců seriálu Arrow nedávno uzavřel velmi neobvyklou a speciální smlouvu, díky které bude moci navštěvovat více seriálů najednou.


31 4
9.7.2016

Herec John Barrowman, který hraje postavu Malcolma Merlyna, podepsal novou smlouvu se stanicí CW, která se týká jeho působení v DC Comics seriálech. Vypadá to, že bude tropit problémy ve více seriálech. Jedná se totiž o podobně pokrokovou smlouvu, jakou před pár měsíci podepsal herec Wentworth Miller se stanicí CW.

Nemějte však obavy, s Malcolmem se i nadále budeme vídat. Malcolm bude totiž i nadále jednou z hlavních postav seriálu Arrow. Zároveň však bude jednou z hlavních postav všech seriálů s DC Comics tematikou na stanici CW (zatím se uvádí pouze seriály The Flash a Legends of Tomorrow, ale je možné, že smlouva platí i pro seriál Supergirl). Možná si ihned kladete otázku: „Jak to bude všechno stíhat?“ Tato smlouva nutně neznamená, že bude v každé epizodě každého seriálu. Tvůrcům jde jen o to, aby byla nějaká komiksová postava ve všech seriálech s touto tematikou.


(Foto: CW)

John Barrowman se jako Malcolm Merlyn objevil zatím ve třech seriálech stanice CW. V první a druhé řadě seriálu Arrow působil jako „opakující se postava“, ve třetí a čtvrté řadě jsme se ho dočkali jako „jednoho z hlavních charakterů“. Objevil se také v jedné epizodě seriálu The Flash, a to v té crossoverové. Zároveň si zahrál v několika posledních epizodách seriálu Reign.

Zdroj článku: TVLine

Diskuze /19

Henco

Question: Čo presne znamená že nejaká postava sa stane v serialy hlavnou ? Najprv som si myslel že to znamena že dostane viac screen time, bude sa jej viac týkať príbeh atď. Lenže dosť často som sa stretol s tým že nejaka postava bola povyšena na hlavnú a napriek tomu sa objavovala rovnako ako dovtedy, niekedy dokonca aj menej. A viac v popredí boli postavy ktore boli považovane za vedlajšie. Napríklad také TWD ma ako som tu čital 20 hlavnych postav a pritom väčšina z nich hrá druhé niekedy aj tretie alebo dokonca desiate husle.

#3 Xavik
9.7.2016 | 9:50:33
Radmila67

Barrowman je super jako záporák i hrdina. Od dob Torchwoodu a Pána času ho mám v hledáčku! Doufám, že jako Malcolm Merlyn pořádně všem zatopí :)

9.7.2016 | 9:51:02
Xavik

#1 Henco: Jakožto hlavní postava by se měl objevovat prostě častěji. Ale každý seriál na to hledí jinak. Například u The Walking Dead je zbytečně moc hlavních postav, které ani v podstatě nejsou hlavní postavy. Tady u toho Barrowmana je to asi tak, že on bude prostě jakousi „postavou skrze seriály“. To znamená, že se bude objevovat ve více seriálech zároveň, ale přitom nebude hlavní postavou ve všech. Sám tomu ještě moc nerozumím, ale je to tak. :)

#7 Stardos
admin
9.7.2016 | 9:58:21
Exie_

Kdyby se vrátil Tommy, tak by Arrow rozhodně posílil. Nevím, jak to bylo v komiksu, ale v The News 52 se Tommy, někdejší přítel Olivera se stal o několik let později po jeho incidentu jeho nepřítelem, kdy vyvázl živý a stal se z něho Archer jako jeho otec. Co se týče časové linie, tak tahle část originu je někde mezi 3–4 sérii Arrowa. Kdyby byl sám Tommy záporák 5. série, tak by Arrow zcela překvapil.

#5 Draumer
9.7.2016 | 10:34:39
Draumer

#4 Exie_:

To jako vážně? Opravdu se to má stát? To by bylo skvělé! :O

#6 Exie_ #10 Holldir
9.7.2016 | 10:48:21
Exie_

#5 Draumer: Neříkám, že se to má stát. Tenhle úryvek jsem náhodně našel na netu, když jsem se díval na vydání jednotl. komiksů The News 52 a hned jsem si to přirovnal k seriálové adaptaci, že by to tak mohlo být.

9.7.2016 | 11:01:45
Stardos

#3 Xavik: Podle mě u toho Walking Dead jsi to špatně napsal :) Já mám za to, že to tam funguje tak, že hlavní postavy jsou ty, jejichž herci mají jméno v úvodní sekvenci.A ten zbytek co jsi uvedl chápu jako vedlejší opakující se postavy, právě do castingu tohle obvykle uvádějí: Postava je vedlejší s možností se dostat mezi opakující se vedlejší postavy a u některých bývá i to, že mají možnost se zařadit mezi hlavní

#8 Xavik
9.7.2016 | 11:18:32
Xavik

#7 Stardos: Ne, neuvedl jsem to špatně, všech 20 postav je „series regular“. Všude to tak píšou.

#9 Stardos
admin
9.7.2016 | 11:46:38
Stardos

#8 Xavik: Jenže ti v úvodu jsou uvedení jako Starring a zbytek jako Also Starring, já prostě považuju za hlavní postavy ty co jsou v úvodu :D

9.7.2016 | 12:26:42
Holldir

#5 Draumer: No to tedy nebylo kamaráde. Oživili tolik lidí, že už by bylo na pěst oživovat další postavu…

#11 Baltik
9.7.2016 | 22:07:03
Baltik

#10 Holldir: kamarádko**

10.7.2016 | 6:57:32
tominotomino

Néé, proč zrovna Malcolm? Postava, kterou přímo nesnáším a ještě se bude objevovat ve všech těch seriálech. Neskutečně otravná postava. Nejlepší by bylo, kdyby ho už zakopali pod kytky. Neměli ho vůbec v druhé sérii vracet a raději ho měli nechat mrtvého. Jen pohled na něj a vím, že mi bude pít krev.

webmaster
10.7.2016 | 14:48:34
Liss93

Mně se líbí, jak CW odchytává odpadlíky z Doctora :D Nejprve John, pak Alex a nakonec Arthur. Mít tyhle tři na scéně by bylo super (i když lepší by to samozřejmě bylo v nějakém Doctorovském crossoveru :) ).

10.7.2016 | 15:01:58
Exie_

Mně opravdu zajímá, kdo bude záporák 5. série. Damien záporáka zahrál dobře, ale prostě mi tam nesedl. Odflákli ho. Být to Tommy, což se s velkou pravděpodobností nestane, i když dal by se rozvinout na 1 sérii, tak nevím no. Možná Brick, ale ten je metačlověk, takže ne. Cupid? Nevyrázná postava. Clock King? Takový atlet, génius… Hodinář.. Taky jsme ho mohli vidět v The Flash… Asi nejlepší adept na záporáka..... A poslední asi Constantine Drakon. Nepleťte si ho z Constatinem.. Arrow v DC nemá dobré padouchy. Spíš takové půrměry, ale dokáži mu zatopit. Komoda jsme viděli ve 3. sérii toho černocha, který byl Archer. A Chinu White jsme mohli vidět jako záporáčku v 1 a 2 sérii.

10.7.2016 | 19:26:06
Exie_

A co se týče Malcolma, tak jsem rád. Ufňukanou Felicity a její matku, která je smrt pro celý seriál, tak možná v USA, i když i tam jim to leze na nervy a dělají z Arrowa romantiku.

#16 tominotomino
10.7.2016 | 19:29:54
tominotomino

#15 Exie_: Mě třeba víc než Felicity štve Oliver. Furt tam jen každého komanduje a neví, jestli to, co dělá je správné. Docela to je už otravné. Mě upřímně Felicity nevadí, ale to jsem asi jen jeden z mála. Pravda, není už taková jako na začátku (tam jsem ji měl ze všech nejradši), ale stále ji snesu. U mě z hlavních postav vede Roy (škoda, že už tam není), za ním Thea, Laurel a pak Fel. Hlavní mužské osazenstvo u mě ztrácí oblíbenost čím dál víc – Oliver, Diggle i Quentin. A nakonec ze všech nejhorší Malcolm.

webmaster
11.7.2016 | 12:29:42
Baltik

Taky nemám nic proti Felicity. Ani proti Laurel.

12.7.2016 | 1:32:08
league

Myslíte že bude mít Malcom v těch crosverech také jednu ruku :D Nebo bude mít dvě.

#19 Revoemag
16.7.2016 | 8:54:51
Revoemag

#18 league: On má 2 ruky. Jen je jedna robotická. Trochu si to upravili krz Red Arrowa. Takže mu nechají rukavicu a mají po problému.

16.7.2016 | 15:25:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E06: Promises Kept

cz1%
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E06 HDTV x264-SVA
  • … S06E06 720p HDTV x264-AVS
  • … S06E06 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 7. - 9. díle?

Co nás čeká v 7. - 9. díle?

Black Siren a Cayden James opět začnou řádit. Zároveň se Green Arrow a jeho tým pokusí zachránit Zemi před padouchy ze Země X.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás