Arrow
90/100 - 1 391×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

John Diggle sestaví v novém seriálu stanice CW superhrdinský tým

John Diggle sestaví v novém seriálu stanice CW superhrdinský tým

Stanice CW vyvíjí další seriál, který bude zasazen do jeho světa komiksových seriálů. Hlavní role se tu ujme herec David Ramsey, který jakožto John Diggle vytvoří nový tým superhrdinů.

5 12
14.1.2022

Herec David Ramsey si skutečně zamiloval komiksové seriály stanice CW, protože v nich vystupuje i po konci seriálu Arrow. Po jeho loňských epizodních roličkách, kdy se objevil ve všech aktuálně vysílaných komiksových seriálech, získává svůj vlastní projekt, ve kterém si opět zahraje Johna Digglea. A toho čeká jedno velké poslání.

Projekt, ve kterém se opět dočkáme Johna Digglea, nese název Justice U, přičemž stanice CW ho popisuje následovně: „Po letech strávených po boku maskovaných hrdinů se John Diggle vydává na svou novou misi. Rekrutuje pět mladých metalidí, kteří zrovna nastoupili na prestižní vysokou školu a nikomu neřekli o svých schopnostech. Dohlédne na jejich vzdělání a vycvičí je tak, aby se z nich stali hrdinové zítřka.“


(Johna čeká role mentora. Foto: CW)

Na seriálu se tajně pracovalo už několik měsíců, přičemž až nyní bylo konečně odhaleno, že se ho dočkáme. Premiéry se dočká někdy v seriálové sezóně 2022/2023 a první epizodu sepíší scenáristé Michael Narducci (The Vampire Diaries) a Zoanne Clack (Grey's Anatomy), kteří zároveň představují hlavní tvůrce projektu. Režie pilotní epizody se ujme samotný David Ramsey a jako tvůrci tu budou dále figurovat Greg Berlanti, Sarah Schechter, David Madden a Geoff Johns.

V tuto chvíli jde o druhý komiksový seriál, který je na stanici CW vyvíjen pro seriálovou sezónu 2022/2023, tím prvním je dříve oznámený projekt Gotham Knights. Doufejme, že se seriál bude přibližovat kvalitě seriálů Superman & Lois a Stargirl, které působí mnohem dospěleji než zbývající komiksové projekty této stanice.

Zdroj článku: THR; Zdroj anotačního obrázku: CW

Diskuze /4

skalloo

prečo? :D

14.1.2022 | 10:09:37
Carlos Matos

rofl

14.1.2022 | 12:58:23
František Lukeš

Děkuji za to, že John Diggle bude moc pokračovat . Nikdy nezapomenu na první díl Arrowa, kdy jsem ho spatřil.

14.1.2022 | 13:38:59
Majkyii

Už by měli to CW radši prodat.

14.1.2022 | 20:01:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama