Arrow Kde budou hlavní postavy, až začne pátá série?

Kde budou hlavní postavy, až začne pátá série?

Kde budou hlavní postavy, až začne pátá série?

Necelé dva měsíce nás dělí od premiéry páté řady seriálu Arrow, a proto se s námi pojďte podívat na to, jak na tom budou hlavní postavy po pětiměsíční pauze.


28 4
20.8.2016

Oliver Queen

Oliver Queen si je vědom toho, že sám nedokáže ochránit Star City, a proto sestaví nový tým Arrow, který bude pracovat souběžně s ním. On, Felicity Smoak a Curtis Holt přivedou do týmu nováčky jako Evelyn Sharp a Wild Doga, kteří budou čelit celé řadě padouchů, jež se vynoří po smrti Damiena Darhka.

„Oliver bude mít tým, takže jsme jsme se bavili o tom, že tu budeme mít i tým padouchů. Uvidíme, jak Oliver bude tlačit na své nováčky, jak ukáže, zda jsou připraveni na skutečné nepřátele. Je si jasně vědom toho, co se stalo Laurel, a proto nebude chtít, aby i ostatní takto dopadli,“ prozradila Wendy Mericle.


Tvůrce Marc Guggenheim ještě slibuje, že Oliver se bude snažit být optimistický a nacházet se na straně světla, aby nebyl vtažen do temnoty.

Felicity Smoak

Na začátku nové řady bude Felicity stále po boku Olivera, ale pouze jako kamarádka a spojenec. Diváci už neuvidí žádné dohrávky jejich rozchodu. „O tom, jak se s tím vypořádáme, jsme se hodně bavili. Mezi koncem jedné řady a začátkem druhé řady je vždy pětiměsíční rozestup. Říkali jsme si, že Oliver a Felicity by si o svých citech měli říct, ale pak jsme si jsme si uvědomili, že to zní špatně, protože na to měli ten pětiměsíční rozestup. Každý pár by si o tom už promluvil,“ řekl Marc Guggenheim.

Guggenheim jejich vztah přirovnává k jejich vztahu v první řadě, kde Felicity byla Oliverovou dobrou stránkou a rozumným a pozitivním hlasem v jeho hlavě. O to se stále bude snažit. Zároveň prozradil, že pátá epizoda bude z páté série nejvíce zaměřenou epizodou na vztah mezi Felicity a Oliverem. „Je tu jedna velká scéna mezi Oliverem a Felicity. Je to, jako by to byla první řada. Opravdu nevím, který seriál udělal to, že dvě postavy zasnoubil, způsobil jejich rozchod a stejně je pak dal dohromady jako parťáky,“ dodal.

John Diggle

Jen proto, že Diggle odešel do armády, to neznamená, že nebude v seriálu. „Diggle bude v armádě. Máme pro něj připravený příběh. Neznamená, že když odešel, že ho tým Arrow nechce zpátky. Jsou mezi sebou v kontaktu. Diggle se dočká svého vlastní příběhu v armádě, kde si uvědomí, že tato nová pozice mu zrovna nepasuje. pravděpodobně bude stále hledat odpovědi na to, jak získat zpátky svůj zdravý rozum,“ řekla Wendy Mericle.

Thea Queen

Očekávejte, že Thea bude následovat svého bratra na poli starosty. „Bude pracovat v čele Oliverových zaměstnanců. Bude nejmladší z personálu, nejméně zkušená a bez titulu,“ řekla Wendy Mericle. Thea bude tímto odkazovat na svou zesnulou matku, která měla také politické dovednosti.

„Je v tom opravdu dobrá. Zábavné na tom je, že je Moiřina a Malcolmova dcera, která se bude snažit být normální. Může být vůbec normální? Dobrá otázka. No, kdo ví? Možná bude něco řešit jako v seriálu House of Cards, možná bude něco řešit jako Moira. Měla by to být opravdu zábava,“ dodala.

Curtis Holt

Během toho, co bude pomáhat Oliverovi a Felicity v poskládání týmu maskovaných hrdinů, kteří budou chránit ulice Star City, se i sám Curtis stane hrdinou: Mr. Terrificem.

„Seriál měl vždycky zvláštní momenty ohledně toho, zda něco bude fungovat. Pokud to nefunguje, tak je to opravdu katastrofa. Myslím, že jedním z těchto divných momentů je i Curtis v kostýmu Mr. Terrifica. Ale já myslím, že ho Echo Kellum hraje dobře. Nemá žádný hlubší hlas, ale přesto se stane takovým drsňákem. Je pro svou postavu stále dobrý. Nepřipadne mi, že by to mělo dopadnou směšně,“ řekl Marc Guggenheim.

Quentin Lance

Stín smrti Laurel Lance bude v páté řadě mnohem těžší pro jejího otce Quentina. „Quentin vám tento seriálový rok zlomí srdce. Stále se vypořádává se ztrátou Laurel. Zároveň bude hrát roli ve starostově kanceláři. I přesto se však nachází na temném místě,“ prozradila Wendy Mericle.

Zdroj článku: IGN; Foto: CW

Diskuze /9

HellTsuku

Thea lina a Digglova by mohli být docela zajímavé… leč autorům už nedůvěřuji.

20.8.2016 | 13:10:55
Dodon

Nejlepší by bylo kdyby se z něj stal takovej Punisher … :D Na všechny se v*sral a bojoval proti padouchům sám. ( Vím, že se to nestane, ale bylo by to asi to nejlepší co by mohli udělat.) :D

20.8.2016 | 14:05:09
Buggyman

Guggenheim se snaží dělat , že Felicity nebude tak hrozná :D . Prošel sem si zahraniční diskuze a pár komentářů , abych si uvědomil , že Olicity fanoušci tomu budou velet tak se nic moc nezmění , ale na druhou stranu to s Digglem nemusí být špatný .

20.8.2016 | 16:14:13
Jorgee

„Opravdu nevím, který seriál udělal to, že dvě postavy zasnoubil, způsobil jejich rozchod a stejně je pak dal dohromady jako parťáky“- No nevím, tohle neudělal asi žádnej scénárista se zdravým rozumem :D

#5 Stardos #6 téčko171 #7 Simir
20.8.2016 | 18:08:50
Stardos

#4 Jorgee: Nu, nechápu proč by ne, když se to stává i v reálu.

20.8.2016 | 18:26:52
téčko171

#4 Jorgee: Teď jsem to přesně chtěl ocitovat a říct k tomu, že žádný, protože nikdo dosud nebyl tak blbej, aby takovou kravinu spáchal. Byls rychlejší.

webmaster
20.8.2016 | 19:00:12
Simir

#4 Jorgee: Náhodou tohle se děje i v reálu ale :D ale že třeba dva rozejdou a pak vrátí k sobě… a hlavně tu je napsaný, že jako parťáky a to přeci neznamená že budou pár, jenom že budou spolupracovat.

20.8.2016 | 22:09:28
Baltik

…se bude snažit být optimistický a nacházet se na straně světla, aby nebyl vtažen do temnoty.

:D :D :D

#9 I Like Al Sah-Him
21.8.2016 | 16:37:06
I Like Al Sah-Him

#8 Baltik: Kua, to ho do tej temnoty mám prísť vtiahnuť sám?? Oveľa lepší bol keď zabíjal :D A ak by v tomto „trende“ pokračoval ďalej tak by mal o hodne problémov menej (Viď Deathstroke, Damien Darkh by nezabil Laurel napr.) a tak no :D

22.8.2016 | 22:09:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E01: Fallout

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E01 HDTV x264-LOL
  • … S06E01 720p HDTV X264-DIMENSION
  • … S06E01 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Dlouho očekávaný cliffhanger bude konečně vyřešen. Oliver se bude snažit starat o svého syna a Dinah se naplno ujme role Black Canary.

Nejlepší epizody šesté série

Sezóna 6

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás