Arrow Kdo bude hlavním padouchem šesté řady?

Kdo bude hlavním padouchem šesté řady?

Kdo bude hlavním padouchem šesté řady?

Na Comic-Conu, kde bude mít seriál Arrow tento víkend svůj panel, se dozvíme spoustu informací o nové sérii. Nicméně již dnes promluvila tvůrkyně Wendy Mericle o novém padouchovi.


17 2
21.7.2017

Často se říká, že série je dobrá podle toho, jak dobrý je ústřední padouch. Seriál Arrow nám již představil několik povedených ústředních padouchů, a proto netrpělivě čekáme na to, kdo bude padouchem šesté série. Na tuto otázku odpověděla tvůrkyně Wendy Mericle, která toho sice moc neprozradila, ale aspoň nás navnadila.

(Kdo bude Olivera a jeho blízké ohrožovat tentokrát? Foto: CW)


„Jako vždy chceme pro novou sérii něco odlišného. Takového padoucha jsme tu ještě neměli. Doufáme, že bude dynamický a zajímavý jako padouši z předchozích řad. Tento padouch, či tito padouši, se nezaměří pouze na Olivera, ale i na celý tým. Mohlo by se jednat o Helix? Klidně, pořád se mohou vrátit do hry,“ řekla tvůrkyně Wendy Mericle.

Zdroj článku: EW

Diskuze /21

Rubi

Když se nad tim tak zamyslim tak už vsechny mozny typy zaporaku vycerpali. Byli tu lucistnici, vudci zabijackych organizaci. Byl tu padouch co pouzival magii. Byl tu padouch který byl dříve jeho pritel. Byli tu padousi co se stali padouchy protože je stvořil hlavní hrdina. Jestli chtějí prijit s něčím co tu ještě nebylo bude to docela tezky. Klidně by to mohl být opravdu ten Helix protože to je zaporak ktery v serialu ještě nebyl.

#2 infernalhope
21.7.2017 | 10:54:37
infernalhope

#1 Rubi: „Když se nad tim tak zamyslim tak už vsechny mozny typy zaporaku vycerpali.“ – Ok, takže to musí být záporák, který kopíruje jiného, již ukázaného, záporáka.

„Klidně by to mohl být opravdu ten Helix protože to je zaporak ktery v serialu ještě nebyl.“ – Wait a second…

#4 Rubi
21.7.2017 | 12:01:11
Aspi

Otázka je, jestli Helix nebo někdo z něj dokáže být dobrým padouchem? Přeci jen jsou to hackeři a čím mohou Olivera ohrozit? Tím, že odhalí jeho identitu, ale to se nestane,mohlo se to stát už tolikrát a nikdy nestalo. Můžou proti sobě poštvat členy týmu, to už se stalo a nikoho nás to moc nebralo. Já bych byl klidně pro záporáka typu, který zde už byl. Klidně ať je tu někdo podobný Prometheovi, hlavně a´t je to dobrý a nevrátíme se do 3. a 4. série.

#10 league
21.7.2017 | 12:03:30
Rubi

#2 infernalhope: ok takže jaky padouch tady ještě nebyl? Moc velký výběr už tady není. A pokud narazíš na to že Helix byl v serialu zminen tak zapominas na to že tam nebyl primo predstaven jako nepřítel GA. Takže ne, Helix v seriálu ještě nebyl coby zaporak. Byl pouze predstaven jako případná linka se kterou muzou pracovat.

#7 Piere
21.7.2017 | 15:22:30
HellTsuku

Pěkný by bylo použít Thinkera, do Flashe i sem, Geniální padouch, který by byl nepřítelem pro oba hrdiny.

#6 comiccrazy
21.7.2017 | 15:37:19
comiccrazy

#5 HellTsuku: Celkem dobrý nápad ale bylo by to asi dost těžké pro tvůrce.

21.7.2017 | 20:35:48
Piere

#4 Rubi: naráží na ten tvůj rozpor

#13 Rubi
21.7.2017 | 22:55:09
league

No jak jsem viděl komiks že green arrow bojuje s Jokerem a Harley Queena nebo s Azraelem. On v tom komiksu právě není green arrow sám ale je tam s batmanem. Green arrow má hodně společných komiksů sním a Promethese jsem tam také viděl ale vypadal hodně jinak podle komiksové předlohy. Těch komiksů je hodně jak jsou ty dva spolu.

22.7.2017 | 8:03:24
league

Doporučuju prolistovat ty komiksy s batmanem arrowem.když jsou ty dva spolu.

22.7.2017 | 8:13:04
league

#3 Aspi:Jestli bude Helix hlavní padouch tak už se jim povede zase zkazit seriál.

22.7.2017 | 8:52:00
Punisher bude trestať

Ďalšia nudná záporná postava…

22.7.2017 | 10:32:47
Harmasan

Pokud vím, tak tam není psáno přímo, že hlavním padouchem bude Helix. Je tam pouze, že se mohou vrátit. Takže opravdu nechápu, na co si stěžujete.

22.7.2017 | 15:44:25
Rubi

#7 Piere: čtu si to pořád dokola a nikde nevidím že bych tam měla nějaký rozpor? zřejmě jste nepochopili co jsem vlastně psala … ale to je jedno

#19 infernalhope
22.7.2017 | 18:39:27
Len Jaro

V Legends of Tommorow ( alebo ako sa to pise ) bolo v casti Star City 2036 povedané, že Sladeov syn bol jedným z Oliverových záporákov. Možno to bude práve v tejto sérii. Slade dostal na konci 5. série materiály k nájdeniu syna a údajne sa má Slade objavovať aj v 6. sérii, takže nejak logicky mi vychádza, že ďalší záporák môže byť jeho syn. A ak by to tak bolo, tak myslím, že sa máme na čo tešiť. Arrow by sa kvalitatívne vrátil k prvej a druhej sérii. :)

#15 poker
23.7.2017 | 16:41:39
poker

#14 Len Jaro: :D V roku 2036 v SC bol záporák jeho syn to je pravda,ale je rok 2017,takže asi dosť nereálne.. A ak vie arrow celkovo cestovať v čase,tak to klobúk dole..Jeho syn logicky nemôže byť záporak, pretože by ho musel poraziť túto sezónu a potom by to nenadväzovalo na seba..

#18 Len Jaro
24.7.2017 | 10:30:25
league

chtěl bych vidět nějakou holku jako záporáka nebo kdyby se tam objevil Scarecrow tak by byl seriál také fajn.

#17 Rubi
24.7.2017 | 11:29:29
Rubi

#16 league: a co Felicity? :D vždyt to je největší záporná postava která kdy v seriálu byla :D sám jí dáváš 5 hvězdiček :D

24.7.2017 | 14:46:22
Len Jaro

#15 poker: Áno, je rok 2017 a Sladeov syn bol jeho posledný záporák, z toho logicky vyplýva že bude v poslednej sérii. A mám pocit, že táto séria bude posledná. Už ani vo flashbackoch nám nemajú čo povedať, postupne všetky dejové línie ukončujú.

24.7.2017 | 15:07:23
infernalhope

#13 Rubi: Mile rád ti to objasním… V tom příspěvku jsi napsala, že se v seriálu objevily už VŠECHNY typy záporáků. Tudíž Záporák pro 6. sérii musí být nějaký „klon“ nějakého záporáka z minulých řad. Prostě už podle tebe nevymyslí jiný typ záporáka.

Ke konci ale píšeš, že by mohli jako hlavního záporáka pro 6. řadu udělat Helix, protože to je záporák, který v seriálu ještě NEBYL.

Takže jak píše Piere, narážel jsem na tenhle rozkol v tvých tvrzeních. Prvně napíšeš, že originálního záporáka už vymyslet nejde a hned nato píšeše, že vlastně jde, že by šlo použít Helix :)

Ale jak píšeš… možná jsi to myslela akorát tak, že Helix není originální záporák (čí „klon“ to pak ale je? Damien Darhk a liga?), ale ještě jako záporák nebyl a já to pochopil tak, jak jsem napsal výše.

#20 Rubi
24.7.2017 | 19:26:09
Rubi

#19 infernalhope: Nenapsala jsem že to už nevymyslí ale že to budou mít těžký … sami řekli že chtějí přijít s něčím novým co tu ještě nebylo … takže se ptám znovu, co tu tedy ještě nebylo? Že by třeba parta super inteligentních lidí kteří ovládají počítače? Nikdo podobný tam ještě nebyl. Takže to nebyl rozpor ale pouhé konstatování že podobný záporák v seriálu ještě nebyl tudíž může být klidně použit jako případná zápletka … což potvrzuje i má poslední věta v prvním příspěvku „Klidně by to mohl být opravdu ten Helix protože to je zaporak který v serialu ještě nebyl.“ … jinak myslím že není nutný hledat v příspěvku který je celkem pochopitelný nějaký mouchy

#21 league
24.7.2017 | 20:26:35
league

#20 Rubi: Já vím co tu ještě nebylo hodně záporáků jsou lučíšníci. Azrael kandidát číslo 1. má masku a silný meč docela temná postava. kandidát číslo 2.Bane postava která je hodně silná dokáže vzít arrowa nad hlavu a zlomit ho. kandidát číslo 3 Scarecrow dokáže svými halucinacemi nahnat strach a dokáže i zabíjet. kandidát číslo 4.Electrocutioner záporák který se nabíjí elektřinou a je dost silný. Kandidát číslo 5 Killer crock obrovský krokodýl který žije ve stokách. Kandidát číslo 6 Mr. Freez postava v antiobleku a s mrazící zbraní. Kandidát číslo 7 příjde black mask a vypíše odměnu na zabití green arrowa. Kandidát číslo 8 Solomon Grudy záporák který je modrý a nedá se zničit. Arrow už všechny záporáky vyhubil ze svého komiksu. Jinak nebude problém aby si jednoho záporáka vypůjčil jako Prometheuse. Jinak Prometheus se podobal komiksové předloze akorát měl fialový oblek. Všechni záporáci patří DC takže můžou někoho z nich tam dát.

26.7.2017 | 19:08:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás