Arrow Kdy se vrátí Thea a jak to dopadne s Helixem?

Kdy se vrátí Thea a jak to dopadne s Helixem?

Kdy se vrátí Thea a jak to dopadne s Helixem?

Producentka seriálu se vyjádřila k tomu, kdy se opět setkáme s Theou a herec David Ramsey prozradil, jak to dopadne s Helixem.


18 1
4.4.2017

Thea se v poslední třech epizodách neobjevila, a tak se fanoušci ptají, kdy se jí konečně dočkáme. Podle producentky Wendy Mericle se objeví ještě ve třech epizodách této série: „Je dcerou psychopatů, což je jedna z největších výzev, které člověk může čelit. Právě tato věc ji bude trápit a bude se ji snažit pochopit. Bude si říkat, co má po Moiře a jak s tím naloží. Právě tuto věc uzavře v posledním díle této řady.“

(Foto: CW)


Felicity se přidala k Helixu, ale každý tak nějak tuší, že dojde k nějakým problémům. Prozradil to i herec David Ramsey: „Staneme tváří v tvář Felicityným známým z Helixu a podíváme se na to, jak jim je oddaná. Bude to vážně žhavé. Diggle si s ní promluví podobně, jak se téměř každý týden bavil s Oliverem ve dvou prvních řadách.“

Zdroj článku: TVLine

Diskuze /14

Lex Luthor

Helix vytáhne svoje drápy uvidíme jakou cenu si určí a jestli ji bude Felicity ochotná zaplatit.

4.4.2017 | 16:12:46
KaraSnowAllen

Absolutně mi nechybí, nemusela by se vracet vůbec. :)

4.4.2017 | 16:30:48
komcus

Uzavře = zemře?

#4 Lex Luthor #5 HellTsuku
webmaster
4.4.2017 | 17:24:48
Lex Luthor

#3 komcus: To jakože Oliverovi zabijí i sestru, aby se v další řadě dál trápil a pořád říkal všechno se děje jen kvůli mě, jenom to ne proboha.

4.4.2017 | 18:27:14
HellTsuku

#3 komcus: Pravděpodobně, stejně je to naprosto nevyužitá postava, s potenciálem který zahodili do koše. během třetí-čtvrté série, takže co s ní by asi jiného měli dělat.

#6 Lex Luthor
4.4.2017 | 19:51:33
Lex Luthor

#5 HellTsuku: Bohužel to tak je holt tvůrci neumí pracovat s některými postavami.

4.4.2017 | 20:10:33
Harmasan

Nemyslím si, že Thea umře. Nedávno jsem četl rozhovor s Marcem Guggenheimem a říkal, že dokud ještě se na seriálu bude podílet, tak nedopustí, aby Thea zemřela.

#14 HellTsuku
4.4.2017 | 21:15:10
Nilly

Já to vidim tak, že buď se vrátí jako Speedy nebo odejde. Celou sérii mi přišlo, že si jí nechávali jako zadní vrátka a objevovala se jen tehdy, když potřebovali epizodu něčim zaplnit. Teď se na ní buď znova soustředí nebo se jí zbaví.

4.4.2017 | 22:34:35
spajdo

Thea nezomrie… stane sa z nej záporáčka alebo skôr antihrdina. Lebo má rodičov psychopatov a po Moire má intrigy a manipuláciu s ľuďmi a chladnokrvnosť a po Malcolmovi má vieme čo :D Bude „pomáhať“ a „chrániť“ obyvateľov mesta a hlavne Olivera po svojom.

#10 HellTsuku #13 Rubi
5.4.2017 | 11:04:23
HellTsuku

#9 spajdo: Jako byla by sranda, kdyby na konci téhle série zabila Evelin :D

5.4.2017 | 11:13:35
antty

Myslím, že tvůrci s ní toho už moc dělat nemohou. V zásadě mají asi čtyři možnosti:

  1. ještě v této řadě ji zabít
  2. oficiálně ji nechat v roli jakéhosi Oliverova pomocníka propojujícího „denní“ a „noční“ život – prostě to, co dělala na začátku řady, kde se ještě objevovala hojně
  3. jak už někdo psal, udělat z ní záporačku nebo antihrdinku
  4. nechat ji odejít, jako že bude cestovat po světě, aby poznala lépe sebe sama a pod. filosoficko-psychologické věci – jsou to spíše taková zadní vrátka, aby se mohla vracet.

Mě se nejvíc líbí možnost b), hlavně kdyby třeba 1 až 2× za sérii oblékla i kostým, ale ne zase moc často

#12 Nilly
5.4.2017 | 11:30:04
Nilly

#11 antty: Jo to souhlasím, mohla by si čas od času obléknout kostým. Takhle mi přijde, že je tam k ničemu.

5.4.2017 | 11:51:17
Rubi

#9 spajdo: Tak to se nestane, protože to by musel nastoupit Digg a musel by ji dostat z té temnoty na světlou stranu :D a ten tam ted má hodně práce s ostatními kterým trošku hrabe :D

6.4.2017 | 10:45:35
HellTsuku

#7 Harmasan: Kolirát už to změnili a co chtějí s Theou dělat? Za celou dobu páté série je zbytečná..... ona hrála už před tím docela zbytečnou roli, velká šance byla když se stala krvelačnou, jenže to nevyužili.

7.4.2017 | 20:55:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás