Arrow Krize na nekonečných Zemích odstartuje ještě před velkým crossoverem

Krize na nekonečných Zemích odstartuje ještě před velkým crossoverem

Krize na nekonečných Zemích odstartuje ještě před velkým crossoverem

Osmá řada seriálu Arrow bude zřejmě tvořit podstatnou složku letošního velkého crossoveru. Ostatně se není čemu divit, když to naznačilo již finále sedmé série.

11 0
30.5.2019

Letošní velký crossover komiksových seriálů stanice CW by měl odstartovat někdy na konci roku 2019, nejpravděpodobnější je opět měsíc prosinec. Sedmá řada seriálu Arrow však byla ukončena v duchu velkého crossoveru, kvůli čemuž si fanoušci nejsou jistí, čeho se vlastně dočkáme v poslední osmé sérii. Ta se bude skládat pouze z 10 epizod a je pravděpodobné, že finále bude odvysíláno v rámci crossoveru.

Herec Stephen Amell nedávno mluvil o osmé sérii a naznačil, co nás v letošním crossoveru: „Mohu vám říct to, že Krize na nekonečných Zemích odstartuje ještě před začátkem velkého crossoveru. To přeci dává smysl, ne? Zamyslete se nad tím, Krize na nekonečných Zemích vlastně odstartovala už na konci sedmé řady Arrowa. A neskončí, dokud nebude po ní.“


(Olivera čeká už jen Krize na nekonečných Zemích. Foto: CW)

Je sice pěkné, že se na velký crossover budeme připravovat téměř celou osmou řadu, nicméně vůči ukončení seriálu Arrow je to trochu nefér. Máme tedy již považovat finále sedmé série za finále celého seriálu? Je to zřejmě možné.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /5

Scrappak

Osobne si myslim ze to ukoncenie siedmej rady malo byt ukoncenim celeho serialu len crossover im to trocha prekazil. Uz vazne sa to nemalo kam posunut a posledna seria bola strasne slabucka.

#2 -Skinner-
30.5.2019 | 16:04:31
-Skinner-

#1 Scrappak: Siedma séria rozhodne nebola najhoršia. 3.,4., a 6. boli slabšie.

Nepáči sa mi, že by Arrow mal skončiť crossoverom. Arrow si zaslúži časť ktorá ukonči seriál a nebude závisieť na crossoveri.

30.5.2019 | 16:25:11
DC Expert

Podle mě to vypadá že hlavní záporák bude monitor. Prostě se mu nedá věřit.

#4 Argenium
30.5.2019 | 16:26:30
Argenium

#3 DC Expert: Monitor rozhodně nebude záporák, zrovna v tomhle se od komiksů určitě nebudou odklánět

30.5.2019 | 22:51:34
ReveN

kdo to sakra prekladal? jaka krize na nekonecnych zemich, co to je za nesmysl? zeme neni nekonecna. je to krize na nekonecnu zemi. misto vymysleni blbosti si aspon vygooglete preklad komiksu – http://www.comicspoint.cz/…emi/d-81574/

31.5.2019 | 13:34:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás