Arrow Laurel bude ve čtvrté řadě jako plnohodnotná Black Canary

Laurel bude ve čtvrté řadě jako plnohodnotná Black Canary

Laurel bude ve čtvrté řadě jako plnohodnotná Black Canary

Laurel Lance se ve třetí řadě začala pomalu stávat Black Canary. Ve čtvrté sérii z ní už bude plnohodnotně vycvičená Black Canary.


31 4
27.8.2015

Dinah Laurel Lance nebude ve čtvrté řadě dostávat takový výprask jako v předchozí sérii. Na začátku čtvrté série už bude pořádně vycvičenou Black Canary, která bude rozdávat přesné údery a všichni kolem ní budou dostávat pořádný výprask.

Laurel už v první řadě předvedla své bojové schopnosti. Za vším stál její otec, který chtěl, aby se Laurel uměla bránit, a proto ji donutil k tomu, aby začala chodit do bojových kurzů. Od třetí řady se nejprve učila bojovat v tělocvičně Teda Granta a následně se jí ujala Nyssa al Ghul, která ji taktéž zasvětila do tajů bojového umění (bohužel jsme z jejich tréninku nic neviděli). Další výcvik se jí určitě dostal o těchto prázdninách, proto se Laurel do čtvrté řady vypraví jako zkušenější bojovnice.


(Foto: CW)

Kromě tohoto postupu Laurel Lance nám tvůrci také prozradili, jak se to bude mít s její a Quentinovou reakcí na Sářino zmrtvýchvstání. Laurel se o tom dozví dřív než Quentin a tentokrát neudělá tu stejnou chybu podruhé, proto o tom otce ihned informuje. Oba dva však brzy poznají, že se jim na svět nevrátila ta stejná Sarah, kterou předtím znali.

Diskuze /7

Toso11

musim priznat ze laurel som nemal rad ale teraz tuto seriu sa ta nechut prehodila na felicity … no co uz autory to pekne prehodili :D

#3 tomsn40 #4 azoxid
27.8.2015 | 20:04:14
PeeBaEx

Přímo. Felicity je pěkná … Snad jí někdo ve čtvrté řadě zabije.

27.8.2015 | 20:21:04
tomsn40

#1 Toso11: Souhlas! :D

27.8.2015 | 21:20:20
azoxid

#1 Toso11: Tjn..dobře ten hate převedli z jedné na druhou. Snad se ale poučí, a ve čtvrté sérce nebudeme hatovat ani jednu (což se ale asi nestane :-D)

#5 Patty01
28.8.2015 | 10:56:14
Patty01

#4 azoxid: Ve 4. sérii to přeskočí na Theu :-D

#6 HellTsuku
28.8.2015 | 11:10:09
HellTsuku

#5 Patty01: Ta taková byla asi dvě série takže už by to mohla mít za sebou

28.8.2015 | 11:13:28
Adule.bobule

Já miluju Felicity :3 Nechápu co pro ti ní máte?:D

30.8.2015 | 19:45:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás