Arrow Má Diggle nějakou spojitost s Green Lanterny? Poslední řada by na to měla odpovědět

Má Diggle nějakou spojitost s Green Lanterny? Poslední řada by na to měla odpovědět

Má Diggle nějakou spojitost s Green Lanterny? Poslední řada by na to měla odpovědět

John Diggle představoval čistě seriálovou postavu, která se do komiksů dostala až později. Nicméně již velmi dlouho se spekuluje o tom, že má Diggle nějakou spojitost s Green Lanterny.

11 0
13.11.2019

Pokud jste seriál Arrow začali sledovat v době, kdy se ještě vysílala první série, a pravidelně sledujete náš web, tak byste měli vědět o poměrně populární teorii týkající se Johna Digglea. Tato postava původně vznikla čistě pro seriálové potřeby, nicméně díky své popularitě si nakonec odbyla svůj debut i v komiksové předloze. Kvůli tomuto faktu se nevědělo, kterým (super)hrdinou Diggle vlastně má být.

Ještě předtím, než tvůrci udělali z Digglea Spartana, se fanoušci přikláněli k teorii, že je Diggle ve skutečnosti jedním z budoucích Green Lanternů. Tak trochu to bylo naznačeno i v samotném seriálu, nicméně ani po sedmi letech se z Digglea stále nestal Green Lantern. Věci však nasvědčují tomu, že tato záhada bude rozluštěna již brzy.


(Co má tedy Diggle společného s Green Lanterny? Foto: CW)

„V posledních desíti epizodách se Diggleově rodině stane hodně věcí. Myslím si, že bychom se měli dočkat nějakého řešení týkající se jeho vztahu ke Green Lanternům. Naznačujeme to už od druhé či třetí série. Od té doby uběhlo šílené množství času, a proto bychom to měli nějak uzavřít. A co jsem slyšel, tak k tomu dojde,“ řekl herec David Ramsey, představitel Johna Digglea.

Jednoho velkého naznačení jsme se dočkali poměrně nedávno, a to v crossoveru Elseworlds, ve kterém Flash ze Země 90 oslovil Johna a řekl mu, že nemá svůj prsten. Tím naznačil,. že buď ví, co čeká na Johna, nebo že zná Johna ze své Země, který byl Green Lanternem.

Diskuze /5

MarvelLover

Hodně zajímavé, seriál sleduji už dlouho, ale nikdy jsem o téhle teorii ani o žádném naznačování v seriálu neslyšel.

#2 Ghostík #3 Stanley97
13.11.2019 | 17:13:01
Ghostík

#1 MarvelLover: to ani já ne…kromě Elseworlds, tam to bylo

13.11.2019 | 17:15:58
Stanley97

#1 MarvelLover: Už dlouho, někdy od druhé, možná třetí série vznikla fanouškovská teorie, že je John Diggle budoucí Green Lantern, v komiksech myslím, že černošký Green Lantern je John Stewart a ta narážka v Elseworlds bylo právě pomrknutí na tuhle teorii.

#4 Flici
13.11.2019 | 21:09:18
Flici

#3 Stanley97: a okrem iného tak nevlastný otec Johna Diggla sa volá Roy Stewart a v komiksoch je Roy Stewart starý otec Johna Stewarta.

13.11.2019 | 23:08:52
antty

Taky stojí za zmínku, že při každé úpravě Spartanova obleku se do něj dostává víc a víc zelené barvy :D

webmaster
16.11.2019 | 22:08:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S08E08: Crisis on Infinite Earths: Part Four

cz24%
Odhadované dokončení zítra 20:00

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

V lednu bude ukončen komiksový seriál Arrow, který se začal vysílat roku 2012. Přečtěte si popisy třech posledních epizod tohoto seriálu.

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás