Arrow Marc Guggenheim mluví o plánech pro druhou sérii

Marc Guggenheim mluví o plánech pro druhou sérii

Marc Guggenheim mluví o plánech pro druhou sérii

V minulém rozhovoru nám něco málo ohledně druhé série zdělil první z dvojce výkoných producentů Andrew Kreisberg. V dnešním rozhovoru se k druhé sérii vyjádřil druhý z dvojce Marc Guggenheim.


2 0
29.5.2013

Tommy byl postavou, o kterou jsem se vůbec nebál, že by finále nepřežila, takže gratuluji, naprosto jste mě šokovali.

Díky! Podle twitteru se nám podařilo překvapit spoustu lidí, což je v dnešní době opravdu těžké. Je tu internet a Andrew [Kreisberg] a já jsme měli hodně před-finálových rozhovorů, ve kterých jsme dokonce zveřejnili fakt, že někdo umře a opravdu mě potěšilo, že jsme tolik lidí překvapili. Je to velmi vzácná věc, takže pro mě to byla zábava.


Je určitě, na sto procent mrtvý? Není to nic ve stylu „Buffy,“ kdy další sérii budeme začínat pohřbem a on pak bude úplně v pořádku?Jediné, co řeknu je to, co jsem řekl Colinovi poté, kdy jsme dotočili poslední scénu, „Jsem skutečně rád, že v tomhle seriálu máme flashbacky.“ Ale ne, nečeká nás žádné zázračné vzkříšení. Chudák Tommy je mrtvý, bohužel.

Líbí se mi, že Tommy zemřel jako hrdina a ne jako Lex Luthor nebo Harry Osborn, jak mnozí očekávali.

Myslím si, že když se podíváte zpátky na pilotní díl, zjistíte, že jedním z našich nejoblíbenějších triků je vést věci směrem, který lidé očekávají a poté udělat pravý opak.

Oliver řekl Tommymu, že Malcolma (John Barrowman) nezabil. Byl to akt soucitu, kdy mu v jeho posledních chvílích řekl jen to, co slyšet chtěl nebo je Malcolm stále někde kolem? Protože vypadal, že to má opravdu spočítané.

V tu chvíli Oliver řekl Tommymu jen to, co chtěl slyšet, protože věděl, že Tommy zemře. Za všechen chaos co způsobil, musel Malcolm dostat zasloužený trest.

Jak Tommyho smrt poslouží Oliverově motivaci v další sérii? Jaký to bude mít dopad na způsob, jakým bude od této chvíle věci řešit?

Celá 2. série je o tom, jak Oliver mění způsob, kterým věci dělá a uslyšíte nás hodně mluvit o jeho přeměně ze strážce na hrdinu. Je to obrovskou částí Oliverovy hnací síly ve 2. sérii.

Tommy řekl Laurel, že ji miluje těsně předtím, než umřel. Nedovedu si představit, že je to něco, co může jen tak zapomenout, dokonce ani teď, když jsou s Oliverem opět spolu. Bude váhat nebo cítit pocit viny, že se dali zase dohromady?

Nechci prozradit příliš mnoho, ale Tommyho smrt bude mít obrovský vliv na to, co si myslí o Oliverovi, co si myslí o Arrowovi a také to bude mít obrovský dopad na to, co se Laurel rozhodne udělat se svým životem, protože CNRI je zničeno. Laurel stojí na rozcestí a to, co se rozhodne udělat je z velké části způsobeno Tommyho smrtí. Všechny postavy se budou s Tommyho smrtí vyrovnávat svým vlastním způsobem a na základě této ztráty učiní nějaká životní rozhodnutí.

Royovi (Colton Haynes) a Thee se v této sérii Kapuci odhalit nepodařilo, ale viděli jsme Royovu hrdinskou stránku, když ve finále zachraňoval lidi. Má pocit, že pořád potřebuje najít Kapuci nebo vezme věci do vlastních rukou a rozhodne se, že žádného učitele nepotřebuje?

Je to obrovská součást prvních několika dílů 2. série a všechny tyto otázky budou během prvních pár epizod zodpovězeny.

Máte stále v úmyslu vyprávět příběh z ostrova napříč pěti sériemi nebo vše urychlíte?

Stále máme v plánu flashbacky z ostrova rozvrhnout do pěti sérií. Jediná věc, která by nám to mohla překazit je, že sledovanost seriálu zůstane stejná, ve 2. sérii se může seriál stát ještě větším hitem a v takovém případě bychom mohli mít více než pět sérií a nebo nás také můžou po dvou letech zrušit. Zatím ovšem neexistuje nic, co by nás přinutilo jít za náš pětiletý flashbackový plán.

Jakou největší lekci jste se během 1. série naučili?

Byla toho spousta. Když jsme dělali epizodu 7 a 8 bez flashbacků… Myslím, že jsme si mysleli, že by se seriál dokázal udržet i bez flahbackových sekvencí, a někteří lidé považují tyto dvě epizody za jedny z našich nejsilnějších epizod, ale můj osobní pocit a myslím si, že Andrew a Greg to cítí stejně je, že seriál má větší odezvu a je mnohem více zajímavější s flashbacky. Takže jednou z naších největších lekcí bylo mít flashbacky v každé epizodě. Dalším velkým ponaučením bylo, aby každá epizoda začínala akčním nebo velmi napínavým momentem.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /2

njunjunju

Já jsem pro flashbacky. Vážně mě zajímá, co všechno se na ostrově stalo. A upřímně v 7,8 dílu mi opravdu chyběly.

30.5.2013 | 13:35:19
woreek

tiez sa pridavam, bez flashbackou by to nebolo ono dokonca ma niekedy viac zaujima co sa stalo na ostrove ako to co sa deje v sucasnosti…

31.5.2013 | 20:22:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás