Arrow Michael Rowe: Deadshot je skvělý, chtěl bych si ho opět zahrát

Michael Rowe: Deadshot je skvělý, chtěl bych si ho opět zahrát

Michael Rowe: Deadshot je skvělý, chtěl bych si ho opět zahrát

Postava Deadshota je obecně mezi fanoušky oblíbená, a to jak v seriálu Arrow, tak i ve filmovém světě DC Comics. Představitel seriálového Deadshota, Michael Rowe, řekl pár věcí ke své postavě, ke svému odchodu a k možnému návratu.


25 0
15.7.2017

Před pár dny poskytl herec Michael Rowe rozhovor, který byl zaměřen čistě na postavu Floyda Lawtona, kterého hrál v seriálu Arrow. Nejdříve řekl, že ho tato postava neskutečně baví, a proto, kdyby ho tvůrci požádali, aby se vrátil, tak by to ihned udělal.

Hercova upřímnost byla skutečně znát, protože začal otevřeně mluvit o pravých důvodech, proč jeho postava již v seriálu není. Dle něj za vše můžou filmy s tematikou DC Comics, které poručily, aby se seriál Arrow zbavil Deadshota, aby nedocházelo ke zbytečnému porovnání seriálové a filmové verze. Rowe zároveň řekl, že tvůrci měli se seriálovou Suicide Squad velké plány, což znamená, že bychom se dočkali i více Deadshota. K tomu však kvůli výše uvedenému důvodu nakonec nedošlo.


(Deadshotovi stačilo jen pár epizod k tomu, aby se stal oblíbeným. Foto: CW)

Michael Rowe je optimista, a proto řekl, že podle něj seriálový Deadshot není mrtvý z jednoho prostého důvodu – nikdy jsme neviděli jeho mrtvolu. Tím pádem je tu vždycky možnost, jak Deadshota přivést zpátky do seriálu. Například na začátku páté série k tomu došlo, ale to bylo jen formou halucinací.

Nakonec herec prozradil, že kdyby se vrátil, tak by chtěl vidět spolupráci své postavy a Deathtrokea, protože by se mohlo jednat o zajímavou i zábavnou kombinaci.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /8

Lex Luthor

Deadshot se dostal z těch plamenů a někde se skrývá, seriálový byl rozhodně lepší než filmový.

15.7.2017 | 19:17:40
Baltik

To my všichni.

15.7.2017 | 19:19:10
Kimberlly

Ja som všetkými desiatimi za! :D

15.7.2017 | 20:03:03
Simir

Já jsem pro! Rowe má pravdu… oni neřekli že je Deadshot mrtvý, všichni to jenom předpokládají. Ve skutečnosti ho třeba mohl odmrštit výbuch a on přežil, nebo se mohl nějak stihnout dostat pryč ještě před výbuchem… možnosti tu rozhodně jsem.

#5 Simir
15.7.2017 | 22:42:02
Simir

#4 Simir: *edit: Jsou

15.7.2017 | 22:42:30
Billy the Kid

je to jedno prostě nebylo ukazano tělo, vymyslet jak přežil nebude težké, ať jde zpět tento týpek měl koule na svém místě :)

16.7.2017 | 9:14:21
scottt1

Aj keby ukazali mrtve telo, tak nemame 100% zaruku, ze by bol skutocne mrtvy.

16.7.2017 | 13:03:01
league

Tak jako deadshot vůbec není mrtvý a kdyby byl hlavním záporákem šesté řady tak to bude podle mě lepší než Vigilent záporák. Přidal bych do seriálu flasbecky deadshota čím si musel projít a byl by silnější než předtím.

16.7.2017 | 13:20:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás