Arrow Natáčení poslední epizody třetí řady započalo

Natáčení poslední epizody třetí řady započalo

Natáčení poslední epizody třetí řady započalo

Včera začalo natáčení poslední epizody třetí řady, která bude odvysílána 13. května 2015.


28 0
9.4.2015

Včera zveřejnil tvůrce Marc Guggenheim na svém twitteru následující fotografii, kde odhaluje, že třetí série spěje ke konci. Započaly totiž plány na natáčení poslední epizody třetí řady, která ponese název My Name Is Oliver Queen. Tohoto dílu se dočkáme 13. května 2015.

Na obrázku můžete vidět herce Stephena Amella, Johna Barrowmana, Brandona Routha, Matta Nablea, Davida Ramseyho, Emily Bett Rickards a Katie Cassidy.

Překvapivě zde chybí Paul Blackthorne, Willa Holland a Colton Haynes, ale je možné, že zrovna sedí vzadu za fotografem.

Diskuze /12

surky3

Jenom doufám, že až se z něj stane Ras, tak jím i zůstane a ne že se té pozice v poslední epizodě vzdá. přece jenom bych chtěl vidět jak to v lize funguje… a myslím, že návrat k tomu co bylo v první (druhé) sérii už asi moc možný není…

#2 Epsik
9.4.2015 | 18:42:26
Epsik

#1 surky3: A to že se z něj stane Ras víš jak? :D To že má v traileru oblek Ligy neznamená že z něj bude Ras… Akorát nemůže nosit oblek Arrowa protože se za něj přiznal Roy… :) Tím nechci říct že bych si nepřál aby se stal Rasem…

#3 surky3
redaktor
9.4.2015 | 18:58:07
surky3

#2 Epsik: to není kvůli traileru ve kterém měl ten „olek“, ale kvůli tomu, že liga by ho jenom tak nenechala i kdyby starej Ras odešel, musí splnit to co jim nařídí. Jinak tuším, že v jednom traileru tam říkal že ho budou poslouchat a řeknul bych, že to bude asi reakce na někoho kdo ho v té pozici nebude chtít… Každopádně podle toho co jsme do teď viděli nevidím jiné východisko, než že se stane Rasem a já doufám, že scénáristi nezkazí tuhle parádní zápletku :D navíc scénáristi upozornovali na to, že seriál už nebude takový jako dřív a tohle by na to sedělo. Myslím, že na 99% Raasem bude…

#4 migthedragon #7 FaNTa
9.4.2015 | 19:05:33
migthedragon

#3 surky3: No ono ani tak nejde o to, že tam někomu řekne, že ho bude poslouchat jako spíš o to, že před tím se prohlásí dědicem démona :D.

#7 FaNTa
9.4.2015 | 19:15:27
lksvcr

Jestli umře Roy, tak se naštvu. Tady chybí roy, thea a lance. Lance přežije, protože bude v dalších dílech flashe a thea by měla taky, protože víme, že bude mít kostým. Tak to vypadá, že Roy umře a thea po něm zaujme místo jako speedy :(

#9 Maia
9.4.2015 | 19:43:12
Emily84

V traileru na poslední epizody se Oliver nazve Valečník Ras Al Ghula. co se týká smrti jedné z postav, stálé tipuji kap. Lance. V budoucí epizodě Flashe sice bude, ale jestli počítám dobře tak ta předchází epizodě 20 u Arrow.

9.4.2015 | 20:10:41
FaNTa

#3 surky3: #4 migthedragon: On se sice prohlásí dědicem Ras Al Ghula. Ale tento nárok si nárokovala Nyssa, jelikož je dcra Ras Al Ghula. Podle mě půjde o tento děj. Ale také si Nyssa už nemůže nárokovat nic, jelikož jí její otec vykázal ( něco v tomto smyslu ). Takže se narokovat na tzv „trůn“ nemůže, ale může se snažit Olivera sesadit.

9.4.2015 | 20:35:58
alyss

podle názvu to vypadá, že si to oliver na poslední chvíli s ligou rozmyslí, Rase se nějak zbaví a bude zase stejný..ale doufám že se pletu

9.4.2015 | 21:52:50
Maia

#5 lksvcr: Nedávno som videla video, v ktorom Colton hovoril, že jeho postáva neodchádza, tak jedine že by klamal :D

9.4.2015 | 22:29:21
pindajara

Já doufám, že Oliver konečně začne dávat přednost Oliverovi Queenovi před Arrowem, dostane zpátky svojí společnost a dá se konečně dohromady s Felicity. Také bych byl rád kdyby nějak vyřešil problémy s ligou a vrátil se k dělání strážce Starling CIty. A také aby si znovu oblékl Arrow oblek.

9.4.2015 | 22:35:46
Malvin

Je pár věcí, které bych uvítal v Arrow. Za prvé aby Oliver začal být trochu víc jako klasický Green Arrow a méně jako Batman (Všechna ta zahořklost a tak). Za druhé by mě zajímalo jestli tam udělají nějaký náznak Batmana, když už se tam tačí Ra's. Ale neříkám že sem nějakej znalec DC…to vůbec. Ale Batman Begins a Dark Knight Rises v sobě měl Ra'se a jeho dceru a tak bych to taky rád viděl i v Arrow, ael zase chápu všechny ty věci okolo autorskejch práv a tak.

#12 Revoemag
10.4.2015 | 11:58:12
Revoemag

#11 Malvin: Tvůrci řekli, že Batman se tam neobjeví.

10.4.2015 | 13:21:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás