Arrow Nová herečka a možný příchod Questiona

Nová herečka a možný příchod Questiona

Nová herečka a možný příchod Questiona

V seriálu Arrow se objeví další nová herečka, která si zahraje bývalou detektivku z Central City. Kromě toho tvůrce seriálu naznačil možný příchod Questiona.


15 0
6.11.2016

Question

Nedávno na svém Twitteru zveřejnil tvůrce Marc Guggenheim fotografii Hub City. Ihned si fanoušci začali toto město spojovat s Questionem, který odsud pochází. Question, vlastním jménem Vic Sage, je zapálený žurnalista, který využívá své alter ego k dosažení odpovědí. Nutno dodat, že se jedná o kladnou postavu. Do Hub City se podíváme v jedenácté epizodě Second Chances.

Bývalá detektivka Tina Boland

Do Star City zavítá bývalá detektivka Tina Boland, která pracovala u policie v Central City. Je drzá a není na ni snadné udělat dojem. Nemá v lásce samozvané strážce, a proto bude mít problém s Green Arrowem a jeho týmem. Zahraje si ji herečka Juliana Harkavy (The Walking Dead, Constantine). Poprvé se objeví někdy na začátku příštího roku.

Diskuze /2

Stardos

U Tiny doufám na nějakou společnou scénu s Lylou :D

#2 azoxid
6.11.2016 | 14:37:49
azoxid

#1 Stardos: Souhlasím ( ͡° ͜ʖ ͡° )

6.11.2016 | 18:36:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás