Arrow Nyssa součástí čtvrté řady a možný příchod Vixen do seriálu

Nyssa součástí čtvrté řady a možný příchod Vixen do seriálu

Nyssa součástí čtvrté řady a možný příchod Vixen do seriálu

Pokud máte rádi Nyssu al Ghul a Vixen, tak můžete jásat. Minimálně s jednou z nich se budeme v seriálu často setkávat.


27 3
31.8.2015

Nyssa al Ghul, dcera Ra's al Ghul, měla svůj příběh již ve druhé a třetí řadě seriálu Arrow. Tvůrci na tuto postavu myslí a budou se jí i nadále věnovat. I když se děj čtvrté řady nebude upírat na Nanda Parbat, tak se s ní i přesto budeme často setkávat. Tvůrci mluví o tom, že určitě bude součástí čtvrté série.

(Animovaná Vixen. Foto: CW)


Někteří z vás určitě zaregistrovali nový animovaný seriál Vixen, který se nyní vysílá na internetovém CW Seed. Po premiéře se hodně lidí začalo ptát, zda bude Mari McCabe někdy zakomponována do některých hraných seriálů na stanici CW.

Odpověď je taková, že by se Vixen jednou skutečně mohla objevit v seriálech DC Comics na stanici CW. Tvůrci mluví především o tom, že Vixen je spojena s magií, se svým totemem Tantu, a právě magie bude hrát ve čtvrté řadě seriálu Arrow velkou roli. Uvidíme, jaký úspěch sklidí Vixen a třeba se ji po tom někdy dočkáme naživo v podání herečky Megalyn Echikunwoke, která dabuje animovanou Vixen.

Diskuze /8

Kafka Tamura

Radši bych viděl Katrinu Law v nějakém kvalitním filmu nebo jako novou Wonder Woman, než v této bejkovině.

31.8.2015 | 18:45:50
FaNTa

Nyssu jsem si oblíbil. I když je Al Ghul. Chtěl bych, aby se přidala do týmu. Jinak mam dotaz. Když je Thea dcera Merlina (Nově Ra's Al Ghula), tak jestli se počítá jako Thea Al Ghul nebo ne. Vixen jsem neviděl ani jeden díl takže netuším jestli bych ju uvítal

31.8.2015 | 20:15:48
I Like Al Sah-Him

:D Len tak ma teraz napadlo, Keď je Oliver teraz ten Ibn of the Deamon (alebo ako sa to píše), Nyssa Al Ghul je Bride of the deamon, Thea keď je náhodou Al ghul teraz tiež (narážka na vyššie uvedenú otázku), tak potom je Nyssa Theina švagrinná? A ak je Nyssa stále Al Ghul, dcéra démona, a Malcolm je nový Ras Al ghul, tak teda je jeho nevlastná dcéra (Nyssa, dcéra démona) manželka jeho nevlastného syna (Pokiaľ bol manželom dcéry predošlého Raasa, teda démona)? A ak je to tak, tak teda Nyssa Al ghul je aj nevlastná sestra Thei a pritom aj jej švagrinná? Som sa trochu zamotal v tom :D Prosím opravte ma ak som niečo zle pochopil alebo poplietol lebo som z toho debil momentálne :D Možno som len prepracovaný :D

#6 FaNTa
31.8.2015 | 21:08:58
téčko171

Měli by tu Vixen do Arrowa šoupnout normálně animovanou, něco na způsob hraných filmů s Bugs Bunnym. To je asi ten poslední krůček k naprosté dokonalosti.

#5 Baltik #8 Cesc
webmaster
31.8.2015 | 21:11:53
Baltik

#4 téčko171: Ale jo, ten se povedl :) :)

31.8.2015 | 21:30:37
FaNTa

#3 I Like Al Sah-Him: Si zabil (y) :D Ja jsem se v tom komplet zamotal :D

#7 Gogina
1.9.2015 | 13:45:09
Gogina

#6 FaNTa: Já taky. :D :D

1.9.2015 | 15:46:22
Cesc

#4 téčko171: :D (y) Už by tim nic nezkazili …

1.9.2015 | 17:03:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás