Arrow Oficiální potvrzení seriálu The Flash

Oficiální potvrzení seriálu The Flash

Oficiální potvrzení seriálu The Flash

Před dvěma dny ve večerních hodinách jsme se dočkali oficiálního potvrzení nově vznikajícího seriálu The Flash.


5 0
10.5.2014

Večer 8. května 2014 stanice CW učinila prohlášení, že se na podzim roku 2014 dočkáme 4 novinek této stanice. Jedná se o seriály The Flash, iZombie, Jane the Virgin a The Messengers. Fanoušky seriálu Arrow však hlavně zajímá dění okolo seriálu The Flash.

Barry Allen a spol tak mají šanci ukázat, co v nich je. Po zhlédnutí pilotního dílu testovacím publikem získal seriál The Flash „zelenou“. Nejedná se však o žádné překvapení, protože značná část fanoušků seriálu Arrow tento seriál bude sledovat, protože bude mít s Arrow hodně podobného.


Oficiální popis seriálu:

Seriál a jeho děj založen podle postav DC Comics. Kvůli podivné nehodě získává vědec Barry Allen schopnost nadlidské rychlosti, která jej učiní nejrychlejším mužem planety.

Seznam hlavních herců a postav:

  • Grant Gustin jako Barry Allen
  • Candice Patton jako Iris West
  • Jesse L. Martin jako detektiv West
  • Rick Cosnett jako detektiv Eddie Thawne
  • Danielle Panabaker jako Caitlin Snow
  • Carlos Valdes jako Cisco Ramon
  • Tom Cavanagh jako Harrison Wells
  • do dalších, zatím neznámých rolí byli obsazeni herci John Wesley Shipp, Michelle Harrison a Patrick Sabongui

O postavách Caitlin Snow a Cisco Ramon jsme již psali v článku k devatenácté epizodě.

Zároveň Vás vyzýváme k tomu, abyste si přidali seriál The Flash do oblíbených, pokud máte Edna účet.

Diskuze /8

migthedragon

Jo a stejně jako v případě arrowa se čeká, kdy použije „boxing arrow“ tak tady se bude čekat na chvíli, kdy přítelkyně Flashe řekne, že je nejrychlejším mužem planety :D

10.5.2014 | 13:27:03
Fifipek

Budu upřímný. Na jedné straně jsem rád, že tu bude existovat něco jako spin-off Arrowa, na druhé straně jsem dosti skeptický co se obsazení týče…Arrow táhne řada sympatických herců, kde si každý najde svého „hrdinu“. V seriálu Flash se bude vše točit kolem postavy Barryho, ze kterého jsem nebyl příliš u vytržení, kdy se objevil v seriálu Arrow a ani postavy vědců mne příliš nenadchly…trochu se obávám, že v seriálu bude spousta nemastných neslaných postav, na které se budu muset postupně zvykat stejně jako například v Agents of Shield, kde některé postavy jsou vyloženě protivné :) Na rozdíl od Agentů mocně podporovanými Marvelem se obávám, že Flash si nebude moct dovolit mít vlažný rozjezd a může tak skončit velice brzy ......

#4 Billy the Kid
10.5.2014 | 13:32:49
teenwolfes

Už se na to těším

10.5.2014 | 13:35:16
Billy the Kid

#2 Fifipek: nechme se překvapit!

10.5.2014 | 13:52:44
Wolfenstein

Myslím, že pokud seriál bude napsán alespoň tak dobře jako Arrow, tak si diváky získá. Pokud ne, tak se obávám, že bude jen první série. Herec hrající hlavního hrdinu není nesympatický, jen je smůla, že vypadá, jako by to byl čerstvý středoškolák. Řada lidí by jistě uvítala někoho staršího. Třeba Zachary Levi svojí rolí v Chuckovi nemá k filmovému vystupování vědce až tak daleko.

#7 Billy the Kid
10.5.2014 | 16:55:25
migthedragon

Jo já taky celkem věřím tomu, že to bude kvalitní seriál. Pokud stejně jako Arrow to založí více na charakterech a méně na efektech a jednodílních příbězích tak by to mohlo být super.

10.5.2014 | 18:40:38
Billy the Kid

#5 Wolfenstein: ale flash ma byt mlady a maly ne jak tu všichni něco pišou pořad dokola, a jestli ses dival na smallville tak tam flash chvili hral a byl pravě maly a mlady

#8 MikeHavliczek
10.5.2014 | 20:29:16
MikeHavliczek

#7 Billy the Kid: Jakože Smallvill bych zrovna nezmiňoval. To byl seriál pro teenagery a mezi fanoušky si moc oblíbenců nenašel, alespoň co jsem zaslechl. Jako vzor bych tu bral komiks, kde není Barry vyobrazen jako zakrslý středoškolák s mlíkem na bradě, ale jako chlap ve středních letech (třicet mu je, to minimálně)

12.5.2014 | 7:16:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás