Arrow Osmá řada seriálu Arrow se bude muset obejít bez další postavy, která patří k hlavním

Osmá řada seriálu Arrow se bude muset obejít bez další postavy, která patří k hlavním

Osmá řada seriálu Arrow se bude muset obejít bez další postavy, která patří k hlavním

I když osmá série Arrowa bude poslední, tak se v ní nedočkáme jedné zásadní hlavní postavy, jejíž představitel právě oznámil odchod. A o koho se jedná? Právě to se dozvíte uvnitř článku.

7 15
31.3.2019

V průběhu sedmé řady seriálu Arrow nás opustili Curtis Holt a Ricardo Diaz. Nyní víme, že poslední epizoda sedmé série bude zároveň posledním dílem i pro Felicity Smoak. Představitelka jedné z ústředních postav, herečka Emily Bett Rickards, to včera oznámila na svém Instagramu.

K jejímu odchodu se ihned vyjádřili tvůrci seriálu: „Bylo nám ctí spolupracovat s Emily už od první řady po dobu posledních sedmi let. Přivedla do televizního světa postavu, kterou jsme si zamilovali. I když nás mrzí odchod Emily i Felicity, tak ji a její budoucnost naprosto podporujeme. V seriálu Arrow bude mít vždy svou rodinu.“


(Odejde ještě někdo? Foto: CW)

Přesný důvod jejího odchodu není znám, sama herečka ho nenapsala a nenapsali ho ani tvůrci, nicméně Emily Bett Rickards se již zřejmě chtěla věnovat jiným projektům, a proto plánovala odejít. Otázkou však je, proč nezůstala podobně jako Stephen Amell v seriálu i kvůli osmé sérii, která bude poslední (a navíc poloviční).

Vzhledem k tomu, že k tomuto oznámení došlo ještě před natáčením finále sedmé série (tvůrci navíc již delší dobu určitě věděli, že herečka odchází), můžeme očekávat, že příběh Felicity bude nějak uzavřen. Zřejmě se vydá žít do ústraní, jak bylo naznačeno v šestnáctém díle Star City 2040, kde porodí svou dceru Miu.

Diskuze /17

eetkikinka

Tak to doporučuju tvůrcům pro s8 skutečně silnou dějovou linku a Emily Bett aspoň jako guest star pro poslední epizodu. :P Ale podle storyline se to dalo očekávat – jak jinak by bylo možné, aby o Mie nikdo nevěděl? Felicity musí odjet. A myslím si, že nebude poslední, kdo seriál opustí ještě před koncem.

překladatel
31.3.2019 | 10:05:47
VictoriaF

Když se to konečně stalo faktem, asi budu jediná, ale jsem ráda :D Konečně!

31.3.2019 | 10:40:40
Spiders 01

Konečně ta Felicity nebude paráda

31.3.2019 | 11:19:40
totti

Asi tak 3–4 roky neskoro, ale aspoň v 8.sérii ju nebude vidieť

31.3.2019 | 11:35:28
Pumppish- 69

To to trvalo konečně je pryč!

31.3.2019 | 11:43:08
Stardos

Stejně se nakonec nějak objeví alespoň v jedné epizodě :D Třeba po porodu.

31.3.2019 | 11:45:12
FaithOriginal

Jsem teprve ve druhé sérii (kterou možná ani nedokoukám), ale musím se doslova otřepat při představě, že bych ještě měla trpět dalších 5 sérií než Felicity odejde…

Klidně se do mě pusťte, ale za mě Arrow rozhodně nejslabější seriál DCCW. Měla jsem co dělat, abych vůbec dokoukala první sérii a pokračuji dál jenom kvůli crossoverům, ale po každé další epizodě si začínám říkat, že to radši risknu, i když mi třeba nějaké dějové linky v Arrow části crossoveru budou utíkat -.- Tady neuvěřitelně lituji, že se Supergirl přidala k CW, protože jsem teď v SG zaseklá těsně před crossoverem a jako příšerný pedant se na to prostě nemůžu podívat :D

#8 Philnexes #9 -Skinner- #11 Lex Luthor
31.3.2019 | 12:22:26
Philnexes

#7 FaithOriginal: Jestli už teď máš problémy se na to dívat (protože první dvě řady byly zkrátka nejlepší), tak to asi dříve nebo později fakt vzdáš, protože se to moc nelepší. Světlé momenty to mělo, ale bylo jich pomálu.

#13 FaithOriginal
31.3.2019 | 13:00:33
-Skinner-

#7 FaithOriginal: Arrow rozhodne nie je najslabším na CW. Možno tak 4. séria. Ale od výbornej 5. aj oproti 5. slabšia 6. a 7. séria nie je najslabšia séria na CW. Supergirl alebo 2. séria Black Lightninga sú rozhodne slabšie. Piatu sériu Flasha by som takisto zaradil pod Arrowovu siedmu. Naopak 2. séria Arrowa je to najlepšie čo DCCW kedy vyprodukovalo.

#10 DC Expert #13 FaithOriginal
31.3.2019 | 13:44:04
DC Expert

Tohle se mělo stát už ve čtvrté sérii odchod Felicity. Ale odpovídá to flasbeckům.
#9 -Skinner-: Supergirl není slabá jak tam přišel Lex Luthor tak se úplně vylepšil seriál. CW bude muset brzo ukončit i ostatní seriály třeba deadstroka už budou mít jako záporáka v titánech.

31.3.2019 | 14:06:37
Lex Luthor

#7 FaithOriginal: Neboj v klidu si můžeš pustit crossovery aniž bys viděla nějaký díl Arrow jsou to v podstatě samostatné epizody.

31.3.2019 | 15:26:35
CoRnDuCK

Zrovna, když jsem jí začínal opět mít rád :/

31.3.2019 | 15:36:03
FaithOriginal

#8 Philnexes:
#9 -Skinner-: Jasně, jasně, tohle je přece jenom můj názor. Za mě osobně první série Supergirl desetkrát lepší než druhá série Arrow. Druhá série SG po přechodu na CW už tak dobrá teda nebyla. Black Lightninga sem ani nechci počítat, tam jsem skončila u druhého dílu první série a nevím jestli se k tomu někdy vrátím… to je pro CW pořádný přestřel, který se taky bude prodlužovat, dokud to půjde…

Je fakt, že jak s Flashe tak s Legend jsem viděla jen pár dílů první série, ale vždycky když se rozhoduji, který z DCCW seriálů si pustím, Arrow je až úplně poslední volba (za ním jen Black Lightning). Teď jsem tedy došla do bodu, kdy dějová linka Roye začíná být trochu zajímavá, ale jinak si mou pozornost na déle než minutu dokáží udržet snad jen scény, ve kterých se objevují Laurel nebo Sara. Myslím, že se dodívám jen do doby, než Sara odejde k Legendám a pokud mě nezaujme postava Black Siren, tak dám Arrowovi pápá… (ještě se možná vrátím k jejich hostujícím epizodám a zbytek najdu ve spoilerech, kterých už teď mám dost načtených, že bych vlastně mohla začít hned sedmou sérii Arrow a neztrácela bych se… nebo druhá možnost je Felicity/Olicity scény překlikat…)

31.3.2019 | 19:16:50
Warriorn

Já už teď jen tiše doufám, že si autor článku nespletl datum :D

#15 Xavik
1.4.2019 | 7:51:02
Xavik

#14 Warriorn: Nene, tohle není fake, navíc já nepodporuju aprílový žertíky. :)

admin
1.4.2019 | 14:10:50
DC Expert

A co lovci Logbow ty už tam nebudou ?

1.4.2019 | 20:59:52
KaraSnowAllen

Pozdě, už mi dávno nevadí a naučila jsem se jí mít ráda, takže pro mě osobně to bude šok, ale stejně už moc nenabízela jako postava a herečka už je z ní asi taky otrávená, je čas zkusit něco nového.

5.4.2019 | 11:13:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás