Arrow Pár informací z prvních dvou dílů páté série

Pár informací z prvních dvou dílů páté série

Pár informací z prvních dvou dílů páté série

Názvy prvních dvou epizod páté řady seriálu Arrow jsou odhaleny a my víme, co se v nich zhruba bude dít.


32 0
22.7.2016

Premiéra páté řady je stále ještě daleko, ale my už známe názvy první dvou epizod. V prvním díle Legacy se podíváme na Kanárkův odkaz. Je velmi pravděpodobné, že se v této epizodě dočkáme sochy Black Canary, o které jsme se už dříve zmiňovali. Zároveň se už konečně dozvíme, co Laurel řekla (pošeptala) Oliverovi před svou smrtí.

Druhá epizoda páté řady ponese název The Recruits. Název automaticky evokuje jednu věc – dočká se tým Arrow nových členů? Je velmi pravděpodobné, že se tato věc bude řešit právě v této epizodě. Aktuálně v týmu zůstali pouze Oliver a Felicity, kterým se pár dalších rukou a nohou bude rozhodně hodit.


Jako poslední novinku musíme zmínit nové informace o hlavním padouchovi. Podle všeho se bude jednat o muže, kterého během svého putování v první sérii stvořil samotný Arrow. Nemusíte však předčasně hádat, o koho by mělo jít, tento padouch se totiž v první řadě neobjevil, jen byl ovlivněn tím, co Oliver v první řadě dělal (tj. zabíjel).

Zdroj článku: TV Guide, Comic Book

Diskuze /8

Draumer

„Nemusíte však předčasně hádat, o koho by mělo jít, tento padouch se totiž v první řadě neobjevil, jen byl ovlivněn tím, co Oliver v první řadě dělal (tj. zabíjel).“ – Už vidím, jak se toho všichni drží(me) :D Můžu se zeptat – nebyl tam na něj vůbec ani jeden záběr nebo tam byl ale nemluvilo se o něm? Každopádně se těším :) Ale na nové členy ne. Už mi to trošku připadá jako nějaký klub, který nabírá nové členy. Brala bych Curtise, toť vše :P

#2 Xavik
22.7.2016 | 14:33:54
Xavik

#1 Draumer: Těžko říct, podle mě to bude úplně někdo nový, o kom nebyla ani řeč. :)

admin
22.7.2016 | 14:44:58
Big_Boss

Přijde mi že se tvůrci vůbec z minula nepoučili. Arrow funguje nejlíp jako seriál co se drží při zemi viz Daredevil (ano ještě tu linku s Hand jim odpustím) – žádný atomovky, kouzla, voodoo kámošky, vájáci s přesností stormtrooperů nebo 100 metrový pády bez újmy. Arrow / Oliver pracuje nejlíp sám jako osamělý strážce, ne v nějakým klubu kámošů ala Scooby-Doo. Ať mu občas asistuje jednou za 3–4 díly Thea, ať si jde na pivo s Digglem (už nechci žádnýho Diggla s Magneto helmou v akci), ať mu přes kompy asistuje Curtis (hlavně ať ze všeho nemá prdel jak Felicity) a teď to hlavní – ať se Felicity i se svojí mámou seberou a odstěhujou se na Lian Yu a nastěhujou se do Sladovi cely. Dejte seriálu civilní linku jak z první série, dejte mu nějakého uber záporáka (a nechte Deathstrokea trochu vyblbnout) jako z druhé série a máte tu seriál opět na vrcholu.

#4 Damon_CZ
22.7.2016 | 15:44:53
Damon_CZ

#3 Big_Boss: to bys chtěl moc. :D To se nikdy nestane. :D

22.7.2016 | 18:05:07
Bane

Výborně. Tým bude ještě větší: Green Arrow, Speedy, Diggle, Felishit, Green Arrow Teenage Junior, Black Cannary 3, RoboCop Lance, možná přijde na jednu epizodu i Arsenal. Jo a ještě bych zapomněl na PussyRiot Curtis. Celý buzna tým ozbrojen hrozně vtipnými hláškami vyrazí proti nové hrozbě. K vidění bude svatba, hádka o dort, celkově 20 minut flashbacků, které budou ještě zbytečnější, než dříve.

#6 Big_Boss
22.7.2016 | 19:49:59
Big_Boss

#5 Bane: :D :D :D :D Nejsmutnější je, že tohle se na 70% skutečně stane

22.7.2016 | 20:54:35
Harmasan

Už se nemůžu dočkat !!! : )

22.7.2016 | 21:24:07
Scoop

Flash ovlivní Arrowa a Digglovu minulost.

23.7.2016 | 17:16:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás