Arrow Po pěti letech seriálu se uzavře kapitola na místě, kde to všechno před deseti lety začalo

Po pěti letech seriálu se uzavře kapitola na místě, kde to všechno před deseti lety začalo

Po pěti letech seriálu se uzavře kapitola na místě, kde to všechno před deseti lety začalo

Posledních pět dílů páté řady seriálu Arrow nás čeká ještě za delší dobu, ale i tak už víme spoustu věcí, kterých se dočkáme. Jedna velká kapitola se uzavře na místě, kde to všechno začalo.


20 1
15.4.2017

Poslední fáze boje mezi Oliverem a Prometheem je před námi a vše vyvrcholí v posledním díle, kdy se tito dva muži střetnou v závěrečném souboji. Díky tvůrcům víme pár věcí, na které se ve finále můžeme těšit.

Nejprve si shrňme, jaké postavy se jistojistě vrátí (a že jich není málo). Ještě před posledním dílem se dočkáme Dereka Sampsona, v předposledním a posledním díle se vrátí Black Siren, v několika epizodách se objeví Nyssa al Ghul a v posledním díle se objeví Captain Boomerang a Slade Wilson (bohužel si ho však nezahraje Manu Bennett, ale pouze ho namluví). U Captaina Boomeranga sice není jasné, kdy přesně se vrátí, ale vzhledem k tomu, že je aktuálně na Lian Yu společně se Sladem Wilsonem, tak se objeví právě v epizodě, kdy se dočkáme Sladea.


(Zde to všechno začalo. Foto: CW)

Díky producentce Wendy Mericle víme, že finále páté řady se neodehraje ve Star City, ale někde jinde. Zároveň víme, že Oliver požádá nečekaného spojence o pomoc v boji proti Prometheovi. Vše nasvědčuje tomu, že finále se odehraje na ostrově Lian Yu, protože název tohoto ostrova je i názvem této epizody. Nejenom, že tento název odkazuje na to, že Oliver bude ve flashbacích zachráněn a dopraven do Starling City, ale pravděpodobně odkazuje i na to, že právě na tomto místě dojde k vyvrcholení současné zápletky.

Stále však nevíme, kdo bude oním spojencem, na kterého se Oliver obrátí. Bude to někdo z ostrova? Na něm se nachází pouze Slade Wilson a Captain Boomerang, tak že by požádal o pomoc je? A pokud ano, proč by mu tito dva chtěli pomáhat, když ho nenávidí za to, co jim udělal? O tom, s kým se Oliver spojí, můžete hlasovat v naší anketě.

Lian Yu je rozhodně místem, které je pro seriál Arrow klíčové. Nikdo by se tak nedivil, kdyby se finále páté řady odehrálo na místě, kde Oliver strávil většinu času z flashbacků.

Diskuze /9

téčko171

Hm, to budou tatínkové ve Star City pěkně nasraní. Konečně jim po pěti letech dojde, že by mohli kolem května s celou rodinou vypadnout na dovolenou, aby se vyhnuli nastávající apokalypse a zrovna to trefí do toho jednoho roku, kdy bude pokus o apokalypsu probíhat někde jinde.

#2 Stardos
webmaster
15.4.2017 | 16:30:43
Stardos

#1 téčko171: Třeba si zajet na nějaký opuštěný ostrov, co takové Lian Yu? :D

#3 dovahkiin
15.4.2017 | 16:33:56
dovahkiin

#2 Stardos: Plno památek, starověké chrámy, potopená ponorka, místní Alcatraz, náhodou když se to vezme takhle tak je toho tam hodně ke zhlédnutí :D

15.4.2017 | 17:09:27
Lex Luthor

Navíc to vypadá, že z ostrova jsme ještě asi neviděli všechny jeho lokace tak uvidíme čím nás překvapí.

#5 Blahar
15.4.2017 | 17:31:19
Blahar

#4 Lex Luthor: Pokud se v lese u Vancouveru nevylodi UFO, tak asi ničím. :D

#6 Stardos
překladatel
15.4.2017 | 18:42:05
Stardos

#5 Blahar: Jako napadla mě tak Brána do Pekla, ale Ufo taky dobré :D

#7 Sangaj #9 Lex Luthor
15.4.2017 | 18:59:28
Sangaj

#6 Stardos: A ještě by se tam mohl ukázat Jack Shephard viď? :-D

#8 Stardos
15.4.2017 | 23:55:33
Stardos

#7 Sangaj: Oliver zná kde koho, jistě by číslo v mobilu našel :D

16.4.2017 | 0:25:26
Lex Luthor

#6 Stardos: Mohl by přijít Constantine Oliver říkal, že je v pekle v předchozí sérii

17.4.2017 | 13:23:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás