Arrow Postřehy z Comic Conu v Dallasu

Postřehy z Comic Conu v Dallasu

Postřehy z Comic Conu v Dallasu

Stephen Amell se před pár dny setkal s fanoušky na Comic Conu v Dallasu. A proto pro vás Patty sepsala a přeložila několik věcí, které během panelu zazněly.


4 0
23.2.2014

♦ „Ve flashbacích, v epizodě 17, trávím celou dobu bez trička, přivázaný a mokrý.“

♦ „Minulý rok, v epizodě, ve které jsem šel zachránit Waltera, jsme měli jednu velkou bojovou sekvenci. Letos děláme něco podobného v epizodě 18, a scéna je popisována jako ‚bojová scéna ve vstupní hale na steroidech.‘ Tohle mě zničí.“


♦ Před koncem 2. série uvidíme někoho dalšího v kostýmu superhrdiny a dočkáme se také lidí z Central City.

♦ „Oliverův pětiletý pobyt na ostrově bude ukázán skrze flashbacky, které jsou naplánovány na pět sérií. Tohle je náš plán, ale vše, o čem momentálně přemýšlíme, je natáčení 18. epizody. Je to naše 41. epizoda a vše, o čem přemýšlíme je, aby byla lepší, než epizoda čtyřicátá.“

♦ Finále 2. série bude epické. „Někteří lidé ještě neslyšeli o velikosti a rozsahu našich finálových epizod. Šetříme peníze na epizodách, které natáčíme, abychom pak vše ušetřené mohli dát do finálové epizody.“ Natáčení finálové epizody (2×23) by mělo skončit 17. dubna.

♦ Epizoda 2×16 „Suicide Squad“ se soustředí na Diggla a to tak moc, že Stephen Amell natáčel pouze 4 dny z celkových 9 natáčecích dní. Obvykle natáčí 7 dní.

♦ Epizoda 2×15 dostala název „The Promise“ a že bude z velké části flashbacková, to už víme. Co jsme ale nevěděli je, že bude celá o Oliverovi a Laurel. „Předtím, než jsem letěl do Dallasu jsem se díval na epizody 14 a 15. V epizodě 14 je scéna mezi mnou a Katie Cassidy, na kterou jsem neuvěřitelně hrdý. Epizoda 15 se jmenuje "The Promise“ a byl jsem jí úplně unesen. V letadle jsem si koupil wi-fi, abych prodůcentům a režisérovi mohl napsat, jak hrdý jsem na to, že tohohle mohu být součástí. Je to naše nejlepší epizoda v této sérii."

♦ V týmu Arrow bude panovat znepokojivé spojenectví, protože Oliver nepřivedl Roye do týmu proto, že chtěl, ale proto, že musel. V danou chvíli to musel udělat, protože měl strach. Proč, to zjistíme během dalších epizod, kdy ve flashbacích z ostrova uvidíme, že to, co se děje se Sladem je opravdu, opravdu špatné. Oliver se rozhodl, že nedopustí, aby se to samé stalo Royovi, ale Roy bude mít co dělat, aby sám sobě i Oliverovi dokázal, že mu může plně důvěřovat.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Záznam z celého panelu si můžete pustit níže:

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E02: Tribute

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E02 HDTV x264-LOL
  • … S06E02 720p HDTV X264-DIMENSION
  • … S06E02 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Dlouho očekávaný cliffhanger bude konečně vyřešen. Oliver se bude snažit starat o svého syna a Dinah se naplno ujme role Black Canary.

Nejlepší epizody šesté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás