Arrow Přečtěte si, co všechno bylo prozrazeno o sedmé sérii na Comic-Conu

Přečtěte si, co všechno bylo prozrazeno o sedmé sérii na Comic-Conu

Přečtěte si, co všechno bylo prozrazeno o sedmé sérii na Comic-Conu

Kromě traileru jsme se na panelu seriálu Arrow na letošním Comic-Conu v San Diegu dozvěděli spoustu novinek, které si rozhodně stojí za to přečíst.

12 0
23.7.2018

Letošního Comic-Conu se účastnili herci Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Echo Kellum (Curtis Holt), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Rick Gonzalez (Rene Ramirez) a Juliana Harkavy (Dinah Drake) a tvůrkyně Beth Schwartz. Největší ovace sklidil představitel Roye, protože si fanoušci velmi váží toho, že se po letech vrátil zpátky do seriálu.

Nejdříve se zmiňme o upoutávce, která tu byla odhalena. Díky záběrům z vězení, ve kterém se Oliver aktuálně nachází, jsme zjistili, že tu Oliver narazí na minimálně pár starých známých. Do sedmé řady se tedy jistě vrátí padouši Danny Brickwell (Vinnie Jones), Derek Sampson (Cody Rhodes) a překvapivě i Ben Turner (Michael Jai White), kterého jsme v seriálu neviděli už od druhé série.


Zatímco Oliver bude sedět za mřížemi, tak se Ricardo Diaz spojí s Lovci s dlouhými luky, kteří budou společně terorizovat město. Díky tomu se dočkáme rovnou tří nových postav, které ponesou jména Red Dart, Kodiak a Silencer. Všechny tyto tři nové postavy budou členy Lovců s dlouhými luky, a dokonce již znají své představitele.

Red Dart je členka Lovců s dlouhými luky, která na své nepřátele útočí především šipkami. Její pravé jméno je sice neznámé, ale známe herečku, která si ji zahraje. Ztvární ji Holly Elissa, kterou můžete znát ze seriálu Whistler. Druhého člena, Kodiaka, si zahraje Michael Jonsson, který si zahrál například v seriálu Van Helsing. V komiksech jeho postava vlastnila totem, díky kterému byl jeho vlastník nesmrtelný. Silencer si zahraje herečka Miranda Edwards, kterou jste mohli vidět v seriálech Ghost Wars a The Magicians. V komiksech se jedná o vražedkyni, která má velmi blízko Talii al Ghul.

Nyní něco málo k ději. Oliver se prý bude nacházet ve velkých problémech, které mají co do činění s jeho novým „domovem“. Hned v prvním díle prý udělá něco „zavrženíhodného“. Údajně by ani celou tuto sérii neměl být považován za hrdinu. S Oliverovým uvězněním se bude nejvíce vypořádávat jeho syn William, který se letos dočká velmi zajímavé dějové linie.

Zatím se sice natočilo jen pár epizod, ale dosud se Stephen Amell nesetkal s hercem Jackem Moorem, co se týče sedmé řady. Tvůrkyně byla dotázána, zda se můžeme těšit na miminko Olivera a Felicity. Tvůrkyně odpověděla jasně a zřetelně: „Ne.“ Nakonec se ještě zmiňme o Royovi, jeho představitel pověděl, že v sedmé sérii bude Roy, který je zcela odlišný od toho, kterého jsme viděli naposledy.

Diskuze /7

Hybrid

„Roy, který je zcela odlišný od toho, kterého jsme viděli naposledy“ Možno Earth-2 Roy? To by vysvetľovalo prečo sa nevráti Thea (Willa Holland).

23.7.2018 | 17:29:01
Lex Luthor

Takže zase uvidíme Olivera na dně nic nového

#4 Shuffle11
23.7.2018 | 17:51:28
God of war

Nebo Roy řekne že Nyssu a Theu zabil Dusan all Ghull (White Ghost) Nehrál náhodou v X-menech Michael Johnson.

23.7.2018 | 19:21:29
Shuffle11

#2 Lex Luthor: nerikal si ze uz tu na sedmou serii nebudeš?

24.7.2018 | 9:51:49
Norbit882

No ovšem. dvě ženský a jedna z nich musí být černá. Jak nečekané. Divím se, že mezi nimi není asiat.

26.7.2018 | 6:12:38
floowťák

A hispánskou komunitu v tomhle seriálu úplně vynechali. Zažaloval bych je za rasovou diskriminaci.

27.7.2018 | 9:34:02
Len Jaro

Prosim, titulky k 7. serii uz robte priamo vy, ten cwzone je hrozny

28.7.2018 | 3:48:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E09: Green Arrow and the Canaries

cz5%

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

V lednu bude ukončen komiksový seriál Arrow, který se začal vysílat roku 2012. Přečtěte si popisy třech posledních epizod tohoto seriálu.

Reklama

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás