Arrow Producentka seriálu mluví o nové Black Canary a flashbacích

Producentka seriálu mluví o nové Black Canary a flashbacích

Producentka seriálu mluví o nové Black Canary a flashbacích

Před očekávaným Comic-Conem jsme se dočkali rozhovoru s tvůrkyní seriálu, která prozradila nové informace týkající se Dinah Drake.


16 2
16.7.2017

Výkonná producentka Wendy Mericle se v nedávném rozhovoru pro časopis EW rozhovořila o nové Black Canary, flashbacích a možnosti rebootu seriálu. Nejvíce otázek se týkalo Black Canary, kterou je nyní Dinah Drake. Tvůrkyně říká, že v minulém roce Dinah ještě nebyla superhrdinkou, ale ženou, která ovládala jisté schopnosti. Právě tým Green Arrowa a výbuch ostrova Lian Yu ji dostaly do momentu, kdy je připravena bojovat jako superhrdinka.

Wendy Mericle opět zdůraznila, že letošním tématem bude rodina, což se bude pochopitelně týkat i Dinah. Ta nyní již nebojuje kvůli pomstě, ale za rodinu, kterou v průběhu páté série získala, a za Star City. S tím je zároveň uzavřen jeden velký příběh týkající se rekrutů, který započal v prvním a druhém díle páté série. Oliver má již nový tým, který je součástí rodiny.


Kromě toho se Dinah bude potýkat s klasickou otázkou každého samozvaného strážce – jak bude všechno stíhat? Aktuálně pracuje jako policistka, tudíž bude proti zločinu bojovat na dvou frontách – ve dne jako policistka, po nocích jako Black Canary. I na tohle se šestá série zaměří.

Tím, že si Dinah navlékne kostým Kanárka, se dostane do křížku s Black Siren, která z toho nebude nijak zvlášť nadšená. Tato informace přislibuje další rozepři mezi Dinah a Black Siren, díky čemuž by mohlo dojít k otevřenému souboji mezi těmito dvěma ženami.

Pochopitelně i Dinah se začne s ostatními členy týmu sbližovat, ale hrozí tu nějaký románek? Podle tvůrkyně Mericle se Dinah nějakého románku dočká, ale neprozradila, s kým to bude. Pokud si pamatujete, tak povedenou chemii měla s Johnem, ale producentka řekla, že s ním to nebude mít nic společného. Dočká se však několika scén s Quentinem, protože přeci jenom oblékne kostým jeho dcery. Ti se však k sobě budou mít jako otec s dcerou.

Když přišla řeč na něco jiného, tak se Wendy Mericle rozpovídala o možnosti, že by šestá série byla rebootem. V jistém ohledu to tak prý bude, ale bude se to týkat především flashbacků, které sice budou i nadále součástí seriálu, ale nebude se jednat o flashbacky z ostrova. Flashbacky pochopitelně budou mapovat příběhy jiných postav, takže budeme jednotlivé epizody sledovat z pohledu někoho jiného.

Foto: CW

Diskuze /10

Lex Luthor

No jo rodinná pouta

#2 Quinzel
16.7.2017 | 17:58:47
Quinzel

#1 Lex Luthor: A co jsi čekal. když všechny DC seriály jsou o rodině, lásce a vztazích…

#3 Lex Luthor
16.7.2017 | 20:12:24
Lex Luthor

#2 Quinzel: jo bohužel to podělali CW Arrowverse budeme sledovat jen rodinná dramata, tvůrcům bych řekl asi tohle idioti je to komiks ne telenovela, ještěže je tu fox a jeho Gotham

16.7.2017 | 20:50:17
Baltik

A Punisher.

#5 Anckrst
16.7.2017 | 21:30:46
Anckrst

#4 Baltik: A Punisher má čo spoločné s DC a CW?

16.7.2017 | 22:22:03
Lex Luthor

Punisher je od Marvelu

17.7.2017 | 6:51:52
Baltik

Nic, nejsem žádný amatér. Jen se přidávám k Luthorovi k tomu, co napsal jako poslední.

17.7.2017 | 13:09:18
matt44

ne rodinne puta nie, uz toho bolo dost a tento serial tym uplne pokazili. nepotrebujem zase pozerat, ako si kazdu cast niekto vylieva svoje city.

18.7.2017 | 8:28:16
komja

schválně, že to zkusí, aby Arrow a canary? :O jak překvapivé

18.7.2017 | 14:05:03
Niareta

Mi to připadá, jako by chtěli killnout Felicity, reboot takže se vrátíme k předloze a románek bude mít utrápený Oliver s Dinah… Vím, že je tu hromada odpůrců Olicity, ale radši, ať je už s jednou babou a ne s další z týmu :) Každopádně uvidíme, doufám, že je dohromady nedaj.

23.7.2017 | 1:51:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás