Arrow Ray a Felicity, Oliver a Felicity, návrat Tommyho, Roy a další

Ray a Felicity, Oliver a Felicity, návrat Tommyho, Roy a další

Ray a Felicity, Oliver a Felicity, návrat Tommyho, Roy a další

Pomalu, ale jistě se začínají objevovat nové a nové rozhovory týkající se 3. série. První, vskutku zajímavý, je s výkonným producentem Andrew Kreisbergem, ve kterém nám vylíčí podrobnější informace o tom, co během 3. série čeká jednotlivé postavy.


3 0
21.7.2014

Dočkáme se nějakého skoku v čase, až se seriál vrátí?

Ano, bude to stejné jako minulý rok. Pohybujeme se v reálném čase, takže 3. série začíná sedm, osm měsíců po finále 2. série. Pro Olivera je to dobré období. Zločinnost je snížena. Na konci minulé série Oliver zažil vítězství. 3. série je z velké části o tom, co se stane, když vyhrajete a jak vítězství není vždy tak jednoduché, jak se může zdát.


Co pro Olivera znamená fakt, že ho město akceptovalo?

V premiéře 3. série Lance, nyní už jako kapitán, rozpouští anti-strážcovskou bojovou jednotku. Arrow je volný a má možnost chytat zločince bez toho, aniž by po něm šla policie, a to je pro Olivera něco, co dosud nezažil. První dvě série strávil tím, že byl pronásledován a lidé mu nedůvěřovali. Nyní má pocit, že začíná mít věci pod kontrolou. A poté, jak nás to Joss Whedon všechny naučil – necháte své postavy užít si svou chvíli štěstí a pak jim to všechno vezmete.

Vypadalo to, že si chystáte půdu pro Ra's al Ghula, jako hlavního záporáka 3. série. Je skutečným zloduchem? Můžete nám říci něco o novém zloduchovi?

Je to velké a on bude opravdu zlý. Pokud jde o hlavního záporáka 3. série, bude tam. Dokonce i minulý rok, každý byl podmnožinou Sladea. Slade byl hlavním záporákem. Během celé série se opět budeme setkávat s dalšími padouchy. Budeme mít padouchy, kteří se budou pravidelně objevovat a vrátí se také postavy, se kterými jsme se setkali v průběhu dvou předešlých sérií.

V premiéře 3. série jdou Oliver a Felicity na rande. Jak se vyhnete „pravidlu,“ že hrdina nemůže být se ženou, kterou miluje jen proto, že má povinnosti?

Až v premiéře série uvidíte, jak se věci vyvinou, dojdete k velmi soucitnému porozumění a pochopíte, v jaké se oba nacházejí pozici. V premiéře minulé série Oliver bojoval s tím, zda být nebo nebýt Arrowem, v letošní premiéře bude Oliver řešit otázku, ‚Můžu mít všechno, co chci?‘ Tohle bude Olivera provázet celou sérii, stejně tak Felicity.

Jak velkým protivníkem pro Olivera bude Ray Palmer, nový objekt milostného zájmu Felicity a také nový ředitel Queen Consolidated?

Velkým. Jsme ve 3. sérii a 3. série jsou všeobecně známé tím, že přidáte nějakou postavu, která změní celou hru. Jako Faith v Buffy nebo Scott Wolf v Everwoodu. Za prvé, Brandon nemůže být sympatičtější a milejší. Je to úplně nová energie, kterou do seriálu přivedeme.

Na Oliverovi a Felicity je nejzábavnější to, že Oliver je přímý a Felicity je ta vtipná. Co se Brandona týká, je vysoký, má hranatou bradu, je pohledný a opravdu zábavný. S Felicity může vést ten typ pohotových odpovědí, které nejsou pro seriál typické. Stejně tak, jako se seriál stává temnějším, zároveň je také více zábavnější. Ray a Felicity jsou opravdu roztomilí.

Co Roy a jeho role v týmu Arrow? Jak se bude cítit, až zjistí, že v minulé sérii někoho zabil?

Ze začátku má ze sebe Roy opravdu dobrý pocit. Je součástí týmu Arrow. Myslí si, že to, co se stalo v minulé sérii už je dávno za ním. Jako je tomu u všech našich postav, minulost je příšerným způsobem dožene. Pro Olivera je to něco nového a zajímavého, mít někoho, koho může trénovat. V premiéře 3. série nás čeká pár milých věcí jako, „Dnes večer jsi odvedl dobrou práci.“ Když jsme se s Royem setkali, žil prakticky na ulici a kradl.

Oliver pro něj bude jako starší bratr a nemyslím si, že v něj někdy někdo věřil. Tedy, samozřejmě, Thea v něj věřila, ale mám na mysli mužskou postavu. Na začátku 3. série uvidíte, že Roy opravdu našel své místo v životě, ale jeho svět se pak samozřejmě otřese.

Sára dala svou bundu Laurel. Jaký bude tuto sérii její příběh a co její vztah s Oliverem?

Jak jsme vždy říkali, nemůžete dát někomu jen tak masku a nechat ho pobíhat kolem. Laurel je stále jen právnička. Právnička s bundou. Myslím si, že fanoušci Katie Cassidy budou velmi, velmi nadšeni z toho, jakým směrem se její příběh v této sérii bude ubírat. Čeká na ni také nová láska.

Zajímavé! Chystáte se zpět mezi živé přivézt Colina Donnella (Tommy)?

(odmlka) Ne…

Moment, dělal jsem si legraci. O čem to mluvíte?

Colin Donnell se v epizodě 3×02 vrací. Uvidíme ho ve flashbacích. Budeme vyprávět příběh o tom, jak se Oliver a Tommy málem potkali v Hong Kongu. Je to skvělý příběh a jsme nadšení z toho, že máme Colina zpátky. Tohle je jedna z výhod vyprávění příběhu. I přestože postava zemře, může se vrátit skrze flashbacky. Mluvili jsme o tom už minulý rok a věděli jsme, že by to mohlo fungovat.

Jak se budou tento rok flashbacky lišit od toho, co jsme v předchozích dvou sériích viděli?

Jsme z toho nadšení, protože psaní flashbacků z ostrova pro nás nebylo vždy úplně jednoduché. Jedna z věcí, kterou jsme pochopili byla ta, že jsme měli epizody, ve kterých nám flashbacky z ostrova moc do příběhu nezapadaly a tak jsme se občas točili v kruzích. Někdy nám to šlo lépe, jindy hůře. Tuto sérii nás čekají flashbacky z Hong Kongu, takže budeme moci vyprávět lepší příběhy, protože Oliver bude v civilizaci a ne uvězněn na ostrově.

Jak velkou roli bude hrát v nové sérii Sára?

Bude hrát velkou roli. Zamluvili jsme si ji na tři epizody a doufáme ve více. Caity Lotz zbožňujeme. Je úžasná.

Lyla je těhotná. Jak její těhotenství ovlivní Digglův pohled na mise?

Hodně. Začátek 3. série je o tom, jak tato událost ovlivní Digglova rozhodnutí a jeho postoj k tomu, že je součástí týmu Arrow. Mezi Digglem a Oliverem dojde ke spoustě konfliktů kvůli tomu, že Diggle bude otcem. Uvidíte také zajímavý konflikt mezi Digglem a Lylou, protože Lyla stále pracuje v ARGUSu. Napětí mezi Digglem, Lylou a Amandou Wallerovou – stejně tak jako hraje velkou roli v minulosti, bude hrát Amanda také velkou roli v přítomnosti.

Thea opustila město s Malcolmem. Co jí ve 3. sérii čeká?

Vždy říkáme, že pokud se postava někdy má stát tím, kým je v komiksu, musí jít na ostrov. Oliver byl na ostrově, doslova. Minulý rok svůj ostrov zažil také Roy. Tato série je o Theině výletě na její verzi ostrova.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /12

Giros/Matis

nové postavy, nové příběhy, nová dobrodružství, nemůžu se dočkat!

#5 Holldir
21.7.2014 | 17:55:53
Simie

Vypadá to, že se máme na co těšit.. :)

webmaster
21.7.2014 | 18:42:47
dagsoftware

Dúfam v čo najviac priestoru pre Sáru.

21.7.2014 | 23:38:48
Chiarlotte

Ona má Laurel nějaké fanoušky…?

21.7.2014 | 23:57:28
Holldir

#1 Giros/Matis: Řekl jsi to přesně a proto je můj názor přesně opačný. Co serie to jinej záporák, jinej příběh. Už dávno mě přestaly bavit seriály který nemají hlavní příběh (příběh jenž se táhne od začátku seriálu až do konce).

#6 Hanzen
22.7.2014 | 1:15:22
Hanzen

#5 Holldir: No jo, ale Arrow má příběh a bude mít aždoo konce. A ten příběh se týká toho, že Oliver se stane hrdinou Green Arrowem!

#10 Holldir
22.7.2014 | 8:08:51
Billy the Kid

sem zvědav jak se oliver s tomym malem setka v hong kongu

22.7.2014 | 11:50:56
Wolfenstein

ja jsem zvedav na to, jestli se ve 3. serii setká (ve flashbacích) Oliver s Amandou Wallerovou. Poněvadž již bylo naznačeno, že se již dříve setkali.

23.7.2014 | 17:46:48
lksvcr

nemůžu se dočkat spolupráce olivera s royem

24.7.2014 | 13:15:20
Holldir

Asi takovej příběh jako když se komisař po třech seriích dohrabe na detektiva…teda to je příběh..njn nikdy jsem nefandil comicsovkám#6 Hanzen:

25.7.2014 | 2:03:05
Woodynho

Keby sa tak dali do kopy Oliver a Felicity že by spolu bývali mali vlastný dom život..ale bolo byť to ťažké keď je Oliver Arrow…ale bola by to bomba :)

25.7.2014 | 21:38:58
ZaraCON

už aby to bylo!

21.8.2014 | 1:53:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás