Arrow Rozhovor s Caity Lotz

Rozhovor s Caity Lotz

Rozhovor s Caity Lotz

Velmi povedený rozhovor s Caity Lotz.


5 0
20.2.2014

Hraješ Sáru ve dvou odlišných fázích jejího života – v současnosti a na ostrově. Máš pocit, že hraješ dvě zcela odlišné postavy?

Ano, naprosto. Měním trochu hlas, oblečení je úplně jiné i její reakce.


Je pro tebe výzvou balancovat mezi těmito dvěma odlišnými aspekty jedné postavy?

Zjistila jsem, že je pro mě těžší hrát Sáru na ostrově, protože se nachází v jakémsi přechodovém období. Sára v současnosi se také mění, ale Sára na ostrově se mění v průběhu každé epizody a sledovat její vývoj je fascinující.

Jedna z nadcházejících epizod dostala název „Birds of Prey,“ jako DC komiks zahrnující Black Canary a Huntress. Uvidíme v této epizodě Canary a Huntress spolupracovat?

Určitě obě uvidíte. Uvidíte je spolu, to je jisté. Dočkáte se nějaké vzájemné komunikace, ale budete muset počkat, abyste zjistili, o co se vlastně jedná.

Jaké fyzické požadavky jsou na tuto roli kladeny?

Snažím se cvičit každý den. Dělám jógu, protože se mi to líbí a mám z toho dobrý pocit. Nemám žádnou rutinu, ale na natáčení je to vždy docela fyzicky náročné. Včera v noci jsme natáčeli na mrazu – je tady opravdu zima. Natáčeli jsme bojovou scénu a měli bundy.

Trénuješ denně s tyčí, aby ses při zacházení s ní cítila pohodlněji?

Přeji si, abych měla více času trénovat, většinou trénuji jen na natáčení, protože jedině tehdy mám čas. Chtěla bych začít trénovat více.

Tuto sérii fanoušci diskutují, s kým by měl Oliver být – se Sárou, Laurel nebo Felicity. Olivera a Sáru jsme viděli ve vášnivém objetí. Jaký dopad tohle bude mít na všechny tyto vztahy ve zbytku série? Jak se s tím vyrovnají Felicity a Laurel?

Pro Felicity je naplánována spousta zábavných věcí. Myslím si, že pro Felicity je to trochu změna, teď, když je Sára v Oliverově životě. Mění to také dynamiku mezi Oliverem a Sárou, protože konečně mají někoho, kdo opravdu rozumí tomu, čím si společně prošli. Ale pořád je tu spousta vnějších věcí, které jim to dělají těžší.

Laurel bude vyvedená z míry – můžete si jen představovat, jak těžké to pro ni musí být, vidět Olivera a Sáru spolu. Chápu, proč z toho nemá radost.

Oliverovi a Sáře bylo v životě odepřeno tolik štěstí, všeho se vzdali pro ostatní. Nebylo jim dovoleno mít lásku. Myslím si, že obě postavy si tento druh šance zaslouží. I přes všechno drama, které to s sebou přinese.

Vraťme se k superhrdinské části. Tým Arrow se rozšiřuje. Bude Canary s ostatními spolupracovat nebo bude spíše jednat na vlastní pěst a zachraňovat lidi ve městě?

Nevím, jak to skončí, ale vím, že Canary bude s ostatními trávit čas v doupěti. Předtím jen mlátila chlápky v Glades. A tohle ve skutečnosti není to, co chce dělat. Tohle je šance udělat něco více společně s týmem.

Uvidíme tě také ve 3. sérii?

Kdo ví? Já nevím nic!

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /8

MartinSMucha

Nevíte jak je na tom Caity se sociálními sítěmi? Asi nebude tak otevřená fanouškům jako Stephen, ale přesto… kéž by, je to kočka :)

20.2.2014 | 17:48:09
Syrion93

Asi poslední 3 episody Arrow jsem neviděl. Nějak mne to přestalo bavit,ale budu to muset dohnat vypadá to zajímavě. Huntress zpět co víc si přát :-)

#3 dAw3 #7 pasazer
20.2.2014 | 18:24:38
dAw3

#2 Syrion93: Přestalo bavit? 2. řada je o úroveň lepší než 1., zatim nebyla žádná špatná epizoda a to to má být čim dál lepší. Suicide Squad, Birds of Prey, Deathstroke, to bude nářez. :D

#4 Veru46 #5 Aprok
20.2.2014 | 18:29:37
Veru46

#3 dAw3: Souhlas, už se těšim.....

20.2.2014 | 19:03:13
Aprok

#3 dAw3: taky souhlasím přesně jak píšeš zatím žádná epka nebyla špatná :) moc se to rozjíždí!! hlavně Sára je fakt kočička :D

20.2.2014 | 19:47:33
pasazer

Sara – nejlepší postava v seriálu. Moc šikovná kočenka.

20.2.2014 | 22:22:52
pasazer

taky mě to trochu pustilo ale pořád koukám ale už ne s takovým zápalem #2 Syrion93:

20.2.2014 | 22:23:53
vudumaster

chci aby byla sara s oliverem :)

24.2.2014 | 17:04:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E02: Tribute

cz1%
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E02 HDTV x264-LOL
  • … S06E02 720p HDTV X264-DIMENSION
  • … S06E02 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Dlouho očekávaný cliffhanger bude konečně vyřešen. Oliver se bude snažit starat o svého syna a Dinah se naplno ujme role Black Canary.

Nejlepší epizody šesté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás