Arrow S návratem Deadshota to nakonec nebude tak horké

S návratem Deadshota to nakonec nebude tak horké

S návratem Deadshota to nakonec nebude tak horké

Zhruba před dvěma týdny jsme vás informovali o tom, že se do seriálu Arrow možná vrátí oblíbený Deadshot. Nakonec to s jeho návratem opět vypadá bledě.

4 8
11.3.2019

Před dvěma týdny bylo oznámeno, že si herec Will Smith nezahraje ve druhém Sebevražedném oddílu ostrostřelce Deadshota. Většina fanoušků tak usoudila, že samotný Deadshot bude vyřazen z celého snímku. Opak je však pravdou, protože brzy poté došlo k oznámení, že se Deadshota nakonec dočkáme, nicméně ho nyní bude hrát herec Idris Elba.

S vyřazením Deadshota existovala šance, že by Warneři povolili tvůrcům seriálu Arrow návrat toho jejich. Nakonec se tak zřejmě nestane, protože ten filmový bude i nadále existovat, i když ho už bude hrát někdo jiný.


(Dočkáme se ještě někdy seriálového Deadshota? Foto: CW)

I tak ale pevně věříme, že se Deadshota dočkáme alespoň v jednom díle osmé řady, protože se bude jednat o poslední sérii. Pokud se budou chtít tvůrci opravdu předvést, tak do poslední řady budou muset přivést co nejvíce oblíbených postav. A mezi ně mimo jiné patří i Deadshot. Snad se také ještě dočkáme návratu Sladea Wilsona v podání herce Manu Bennetta. Návrat těchto dvou postav by byl pro fanoušky splněným snem.

Diskuze /1

DC Expert

Mohli by mu udělat vlastní seriál.

12.3.2019 | 23:43:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E04: Present Tense

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Zatímco se členové nově vytvořeného týmu budou muset postavit Deathstrokeovi, tak se vydají i do Ruska. Kromě toho nás však čeká i první pauza ve vysílání.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás