Arrow Stephen Amell měl husí kůži, když četl scénář k poslednímu dílu sedmé série

Stephen Amell měl husí kůži, když četl scénář k poslednímu dílu sedmé série

Stephen Amell měl husí kůži, když četl scénář k poslednímu dílu sedmé série

Natáčení sedmé řady seriálu Arrow je u konce, a proto se novináři často ptají tvůrců, co by řekli k poslednímu dílu. Nedávno se k letošnímu finále vyjádřila sama tvůrkyně.

8 0
8.4.2019

Sedmá řada seriálu Arrow skončí 13. května, kdy dojde k odvysílání dvaadvacáté epizody. Známy jsou již všechny názvy epizod, tedy kromě finále, na jehož název si ještě musíme počkat. Už nyní tu však máme první reakce na konec této série. A podle tvůrkyně se bude jednat o vydařený konec.

„Stephen Amell měl u čtení scénáře k finále husí kůži. Zároveň se jedná o poslední epizodu pro herečku Emily Bett Rickards. K poslednímu dílu vám tedy povím jen to, že téměř všichni, kteří si četli jeho scénář, brečeli. S tímto dílem jsem velmi spokojena a myslím, že fanoušci si ho zamilují,“ řekla tvůrkyně Beth Schwartz.


Celý díl je již natočen, což dokazuje i fakt, že se herci nedávno sešli na závěrečném večírku. Z něj pochází například i fotografie, kterou můžete vidět výše.

Zdroj článku: TVLine

Diskuze /1

Stardos

Teorie

Black Siren obětuje sama sebe a s pomocí Sary cestuje zpět do čtvrté řady a je místo Laurel ze Země 1 zabita. Katie Cassidy se objevila v kostýmu Black Canary, proto tahle teorie

8.4.2019 | 14:57:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S08E07: Purgatory

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Na Olivera čeká několik dalších výzev. Kromě toho, že se objeví v alternativním realitě, ho navíc čeká návrat na Lian Yu.

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás