Arrow Stephen Amell mluví o čtvrté řadě a možném režírování

Stephen Amell mluví o čtvrté řadě a možném režírování

Stephen Amell mluví o čtvrté řadě a možném režírování

Nedávno poskytl herec Stephen Amell kratší rozhovor o čtvrté řadě seriálu Arrow. Kromě pár nových informací promluvil o Olicity a možnosti režírování.


22 2
10.7.2015

Když fanoušci seriálu Arrow viděli Olivera Queena naposledy, tak s Felicity odjížděl z města, kde zanechal své přátele a rodinu. Kde uvidíme Olivera a Felicity na podzim ve čtvrté řadě seriálu Arrow?

„Byli pryč,“ žertuje Stephen Amell o tom, kde najdeme tento pár v premiéře čtvrté série. „Jsou pryč a věřím tomu, že to tak bude až do premiéry čtvrté řady na podzim,“ říká. Znamená to tedy, že čtvrtá řada dá Olicity šanci, aby byli spolu konečně šťastní? „No, to nikdo neví, ale myslím si, že pokud má někdo slušnou šanci to dokázat, tak to jsou právě Oliver a Felicity. Čas ukáže,“ říká.


Jak jste již dříve uvedl, tak premiérová epizoda čtvrté řady se bude odehrávat o několik měsíců později po událostech třetí série. Pro seriál Arrow to není nic neobvyklého. „Když jsem to napsal na svůj Facebook, tak byli lidi překvapení. Nemyslím si, že jsem tím něco nového prozradil, seriál se přeci odehrává v reálném čase. Vždy, když skončí jedna série, tak je v seriálu květen. Když se vracíme do nové řady, tak je říjen,“ vysvětluje.

(Oliver Queen jako Al Sah-Him. Foto: CW)

Stephen Amell po prohlédnutí prvních několika scénářů čtvrté řady řekl: „Pořád mám pocit, že je to náš seriál, ale jsou tam také jiné prvky, o kterých si myslím, že lidi budou bavit. Uvidíme scény mezi postavami, které si vždycky nebyly zrovna nejbližší nebo spolu moc scén nikdy neměly, což je skvělé, když chcete v seriálu zkusit nové věci.“

Tyto nové věci by pro vás mohly znamenat místo v režisérském křesle? „O režírování mám zájem a Greg Berlanti se mě dokonce několikrát ptal, zda bych neměl zájem režírovat jednu epizodu seriálu Arrow,“ prozrazuje. Další slova však prozrazují jisté obavy: „Rád bych to zkusil, ale myslím si, že režírování epizody seriálu Arrow by jen směřovalo k mé ješitnosti. Není to jen o tom, že jsem v drtivé většině epizod, ale jde také o to, že samotné režírování by vyžadovalo spoustu příprav. Nebylo by to zrovna pro mě nejpraktičtější,“ vysvětluje.

Oliver by si musel vzít pár týdnů volno, aby stanul na režisérském křesle. To zatím tedy nemáte v plánu? „Minulý rok jsme natáčeli pár epizod, během kterých jsme to mohli uskutečnit, ale řeknu vám, že pokud budeme mít opět epizodu, kterou nebudu muset natáčet sedm z osmi dní, využiji ten čas raději k regeneraci,“ ří­ká.

Původní článek naleznete na stránkách The TV Junkies.

Diskuze /9

tomsn40

V dnešní době, může být režisérem každý… Ach jo :(

#2 Hurley #5 Romix01
10.7.2015 | 10:51:27
Hurley

#1 tomsn40: V režírování filmů a seriálů je velkej rozdíl. Režírování epizod je drill jak na běžícím pásu a herci to během pár let často odkoukaj a fakt obrovská spousta z nich si to zkusí. Nevidím v tom žádnej problém. :)

webmaster
10.7.2015 | 12:13:18
Bane

Pokud se nevrátí Deathstroke, tak mě to bude hodně mrzet. Hlavně proboha už žádnou Ligu zabijáků… to byla veliká chyba.

#6 Socirel #9 vesellucie
10.7.2015 | 12:20:46
coutinho22

Liga zabijáků určitě nebyla chyba, naopak Nanda Parbat seriálu pomohla – můj názor. Chyby byly jinde..

10.7.2015 | 12:58:43
Romix01

#1 tomsn40: V dnešní době může nějakou epizodu seriálu natočit každý.. a nejen v dnešní době, třeba když si vzpomenu na MASH, tam si taky sem tam epizdodku střihlo pár desítek lidí :)

10.7.2015 | 14:01:39
Socirel

#3 Bane: Chyba byla že udělali z ligy bandu neschopáků

#7 Aprok
10.7.2015 | 15:58:10
Aprok

#6 Socirel: Né asi !!!

10.7.2015 | 18:52:31
Night Wolf

Mně ta liga nějak nezaujala. Neříkám, že byla vyloženě špatná, ale moc mě to prostě nebavilo. Ale co mě vůbec nebavilo byly flashbacky, to byla pro mě hrůza. Snad to bude v přístí sérii lepší.

10.7.2015 | 21:14:16
vesellucie

#3 Bane: páni zrovna já ligu zabijáků milovala nejvíc! Jinak na 4 serii se těším, tenhle seriál mě nikdy nezklame!

11.7.2015 | 14:22:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E02: Tribute

cz1%
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E02 HDTV x264-LOL
  • … S06E02 720p HDTV X264-DIMENSION
  • … S06E02 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Dlouho očekávaný cliffhanger bude konečně vyřešen. Oliver se bude snažit starat o svého syna a Dinah se naplno ujme role Black Canary.

Nejlepší epizody šesté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás