Arrow Stephen Amell mluví o Oliverovi, zloduších a flashbacích.

Stephen Amell mluví o Oliverovi, zloduších a flashbacích.

Stephen Amell mluví o Oliverovi, zloduších a flashbacích.

Nový rozsáhlý rozhovor o tom jak je těžké hrát postavu Olivera a také něco málo o tom co nás čeká v následujících epizodách.


3 0
23.10.2013

Bylo pro Vás problémem dostat se znovu do své role, ať už se jedná o duševní rozpoložení, ve kterém se Oliver momentálně nachází nebo o fyzickou náročnost, kterou tato role vyžaduje?

Fyzicky to byla docela výzva. Neexistuje způsob, jakým se připravit na natáčení 23 epizod, jejichž produkce se pohybuje kolem 200 dní v roce, plus, všechny vnější požadavky s tímto spojené. V době natáčení konce 1. série jsem byl úplně vyřízený. Onemocněl jsem asi na šest týdnů. Jakmile se mi udělalo líp, snažil jsem se nějakým způsobem duševně dobít. Asi měsíc předtím, než jsme začali natáčet, jsem měl zhruba 25 liber nadváhy (necelých 12 kg), protože jsem si potřeboval odpočinout.


Mé tělo bylo opravdu unavené. Je důležité, že jsem to udělal a přemýšlel jsem nad novými způsoby, jak být tento rok více v psychické a fyzické pohodě, vzhledem k tomu, že tohle je běh na dlouhou trať. Nechceme dělat jen dvě série, chceme jich šest. Nechci znovu onemocnět hned poté, co dotočíme, v době, kdy bych měl relaxovat.

Takže fyzicky to bylo náročné, ale jsem rád, že jsem si touto zkušeností během první série prošel. Právě teď natáčíme devátou epizodu. Blížíme se k první polovině 2. série a já se cítím skvěle.

A tohle je další z mých otázek. Jak daleko s natáčením jste? Vypadá to, že se pohybujete v docela rychlém tempu.

Jo. Jsme téměř u konce natáčení deváté epizody. Devátá epizoda je pro nás neoficiální polovinou série, protože je to zároveň poslední epizoda před vánoční pauzou. Minulý rok jsme před vánoční pauzou odhalili identitu Dark Archera, který byl pak po zbytek série naším hlavním záporákem. Něco podobného nás čeká i letos. Devátá epizoda je také zároveň druhou epizodou, ve které se objeví Grant Gustin jako Barry Allen.

Jedna z klíčových věcí, kterou Oliver v první epizodě řekl, byla, že zabíjením lidí by zneuctil Tommyho památku. Můžeme tedy předpokládat, že dodržení tohoto slibu je něčím, co bude v průběhu série dost tvrdě testováno?

Zabíjením lidí se může vytvořit zapeklitý problém. Pokud se chystáte přívézt do seriálu padoucha, který chce Olivera zabít nebo lidi, na kterých mu záleží a Oliver ho nezabije, co s ním tedy uděláme? Chystáme se vytvořit svět, ve kterém budeme mít spoustu uvězněných padouchů, kteří jsou stále naživu. Již v první sérii jsme viděli, že pokud někoho nedáte do pytle na mrtvoly, vrátí se a půjde po Vás. To dává prostor k vytvoření spousty scénářů, ve kterých se Oliver bude muset s těmito dopady vypořádat, neboť existuje více lidí, kteří po něm jdou.

Takže to vypadá, že zloduchové jako Deadshot nebo Verigo mají dveře otevřené.

Přesně tak.

Co bude pro Olivera největší výzvou?

Být výkonným ředitelem a snažit se zachránit Queen Consolidated, protože za a) nemá žádné znalosti z oboru podnikání a za b) má jinou práci, která mu zabere spoustu času. Takže je to pro něj opravdu velká výzva.

Začne Roy spolupracovat s Arrowem? Zaměříme se na to v prvních devíti epizodách… I když si myslím, že technicky vzato už členem týmu je. Oliver v něm vidí velký potenciál, ale je pro něj velkým problémem fakt, že čím blíže strážci Roy je, tím nebezpečnější to je pro Theu. Jak už jsme se dříve dozvěděli, být blízko strážci není moc dobrá věc. Staví Vás to do smrtelně nebezpečných situací.

Ve flashbacích z ostrova potkáme pár nových zloduchů. Co nás čeká?

Brzy se s nimi setkáme. Mají svého vůdce, se kterým se setkáme v šesté epizodě. Chystáme se představit několik nových zajímavých postav, včetně někoho, jehož jméno již zaznělo ve dvanácté epizodě 1. série.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /8

Jake

Stephen Amell je hroznej frajer. Libi se mi jeho interakce s fanousky, hlavne skrz Facebook, o ktery se mu nestara zadny management, nybrz primo on sam. Mozna je to i tim ze mu jeste nestoupla slava tolik do hlavy, a doufam ze ani nestoupne, protoze zatim ma vybornou osobnost, aspon co me jako z pohledu divaka prijde. :-)

#2 Xavik
23.10.2013 | 19:27:58
Xavik

#1 Jake: Přesně tak. Je to strašnej borec a začínám ho mít jako herce čím dal víc radši. :) Viz. tím, že si sám obstarává facebook. :)

admin
23.10.2013 | 19:36:09
Camelinka

Souhlas, je to borec jak sviňa 8-)

23.10.2013 | 20:34:42
Bertaz

Koho meno spomenuli v 12tej epizode 1 serie ?? :D nechce sa mi to znova púštať a pátrať… vie niekto ? :)

#6 maxf1
23.10.2013 | 22:14:29
Fery95

je to ten nejlepší serialovej herec a myslim si že nastavil hodě vysoko ladku tohle bude ten pripad kdyz se nekdo rozhone za x let udelat remake nebo neco podobneho tak mu nikdo neda sanci, protoze stephen amnel je borec a pro mě to vždy bude Oliver Queen/Green Arrow :)

23.10.2013 | 22:32:46
maxf1

Původem český herec David Nykl (SGA) si zahraje v Arrowovi postavu Anatoli Knyazev, měl by se objevit na Lian Yu a Olivera dostat do Bratvy.

Byla o něm zmínka, když se Oliver snažil dostat přes Bratvu k Hraběti. Ten Rus říkal, že o něm Anatoli má jen to nejlepší mínění a Oliver odpověděl, že by určitě mít měl, protože mu zachránil život. #4 Bertaz:

#8 iNstinkt-
24.10.2013 | 12:48:47
CastielAngelow

Opět vybrána ta nej fotka -_- To jsou jako pokusy pro Nás co máme chutě? :D Ale k článku. Souhlasím s názory že je to skvělý herec a má báječnou interakci. No, pokud mu nestoupne do hlavy sláva, jakože doufám že ne, mohl by se klidně objevit v ČR na dovolené, nepohrdnul bych autogramem :D

24.10.2013 | 15:13:21
iNstinkt-

#6 maxf1: jo Nykl je borec. Jedou na place řekl něco česky scénáristům se to líbilo a bum nadává česky v každým díle kde hraje.

24.10.2013 | 16:19:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E01: Fallout

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E01 HDTV x264-LOL
  • … S06E01 720p HDTV X264-DIMENSION
  • … S06E01 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Dlouho očekávaný cliffhanger bude konečně vyřešen. Oliver se bude snažit starat o svého syna a Dinah se naplno ujme role Black Canary.

Nejlepší epizody šesté série

Sezóna 6

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás