Arrow Summer Glau mluví o Oliverovi a Isabel a jejich boji o moc, žárlivosti a podezřívavosti.

Summer Glau mluví o Oliverovi a Isabel a jejich boji o moc, žárlivosti a podezřívavosti.

Summer Glau mluví o Oliverovi a Isabel a jejich boji o moc, žárlivosti a podezřívavosti.

V novém rozhovoru se nám rozpovídala Summer Glau a řekla nám něco málo o tom, co čeká její postavu Isabel Rochev v následujících dílech.


3 0
6.11.2013

Vaše Firefly co-star Sean Maher byl nedávno do seriálu také obsazen. Jak nadšená jste z možného znovu shledání?

Ano! Je to vzrušující. Včera jsem to od něj slyšela (24. října) a říkal, že je zrovna ve Vancouveru. Doufám, že budeme mít nějakou společnou scénu a budeme na natáčení společně. Bylo by to skvělé.


Jak moc jste byla obeznámena se svou postavou z DC komiksů, když jste tuto roli získala?

Bylo to jako blesk z čistého nebe, když jsem do té role byla obsazena. Moji rodiče mi řekli, „Musíš se podívat na Arrow,“ takže jsem seriál začala sledovat a brzy poté mi přišel email: „Jak by se ti líbilo být pravidelně objevující se postavou?“ A o pár dní později už jsem byla na place, četla scénář a připravovala se na natáčení. Neměla jsem vůbec tušení, že je má postava z komiksu.Když jsem byla na natáčení, Andrew [Kreisberg, výkonný producent] ke mě přišel a řekl, „Měla jsi příležitost přečíst si jaká je tvá postava v komiksu?“ Když jsem se tu noc vrátila do hotelu všechny informace jsem si dohledala. Je opravdovým padouchem. Je skvělá. Předtím jsem s touto postavou nebyla obeznámena, ale jsem nadšená z toho, až se dozvím, co mě v seriálu čeká.

Když jste si zjistila informace o této postavě, pomohlo Vám to při vytvoření Vaší verze Isabel?

Vždy Vám to pomůže podnítit Vaši kreativitu a to i přestože má být Isabel velmi tajemnou postavou. Snažím se ji hrát takovým způsobem, abych nechala dveře otevřené jakémukoliv směru, kterým se Andrew rozhodne s Isabel vydat. Uvidíte to v příští epizodě.

Poté se má postava v šesté epizodě vrátí zpět a její vztah s Oliverem se začne měnit. Více uvidíte v osmé epizodě, budu schopná ukázat více z příběhu Isabel, ale na začátku se snažíme neodkrývat všechny karty.

Jak byste popsala vztah Isabel a Olivera v Queen Consolidated? Je správné říci, že je kontroverzní?

Ano to je. A je to boj o moc. Vzájemně se snaží testovat hranice toho druhého. Pro Olivera to samozřejmě není nic dobrého, protože po celou tu dobu žije také dalším životem, ve kterém bojuje na život a na smrt. Ovšem teď je ve své vlastní společnosti, ve své zasedací místnosti, kde bojuje o kontrolu nad svou rodinnou firmou. Jejich vztah se bude v průběhu několika dalších epizodě vyvíjet a měnit.

Aniž bychom zacházeli do podrobností, jak se bude jejich vztah vyvíjet v průběhu celé série?

Z mého pohledu, jejich vzájemný respekt poroste. Myslím si, že jsou zvědaví, čeho je ten druhý schopen, jaké jsou jejich motivace, co je žene kupředu. A diváci určitě začnou uvažovat nad tím, jaké jsou Isabeliny motivace.

Objevují se spekulace o tom, že by se Oliver a Isabel mohli stát také něčím jiným, než jen obchodními partnery. Jaká je pravděpodobnost, že se mezi nimi dočkáme něčeho romantického?

Jak známe Olivera Queena… Tím chci říct, že se něco takového může stát. (směje se) Ale Isabel je silná žena, takže jakákoliv komunikace s ní bude složitá bez ohledu na to, jak se věci změní.

Zatím jsme v seriálu Olivera neviděli jít proti ženské postavě, která by byla jako Isabel. Přinese do seriálu něco, co jsme zatím ještě neviděli?

Mluvila jsem o tom s Andrewem a také se Stephenem, chtěli jsme prozkoumat fakt, že je úplně odlišným typem ženy, které doposud Oliver ve svém životě měl. Není něčím, co hledal, je to výzva a na začátku je to otravné, něco dalšího, do čeho musí vkládat svou energii. Jak bude tenhle vztah pokračovat, začne si jejich dohadování užívat.

V tuto chvíli Isabel o Oliverově tajemství nic netuší…

Jde po něm. Chce jeho společnost a chce o něm vědět všechno, takže v příštích několika epizodách, jelikož se nevyhnutelně sbližují a ví o sobě čím dál tím víc, bude nucen k tomu, zasvětit ji do toho, jak komplikovaný je.

Myslíte si, že existuje reálná šance, že Isabel zjistí Oliverovo tajemstí nebo alespoň potvrdí své podezření?

Právě teď je vše o tom, že se ve firmě snaží převzít kontrolu nad Oliverem.

Jak daleko je schopná zajít ve své snaze zajistit si postavení v Queen Consolidated?

Oliver jí to vůbec neusnadňuje. (směje se) Jak jsme již v premiérové epizodě 2. série viděli, Oliver má na víc, než se na první pohled může zdát. Vyzve Isabel a ta to respektuje a líbí se jí to, jen jí to přinutí jít si za svým cílem o to víc.

Dostane se Isabel do akce?

Doufám, že ano. Z toho, co jsem viděla, všichni ve Starling City – ať už tak či onak – nakonec skončí v potyčce. Takže doufám, že má postava v tomto směru nebude výjimkou. (směje se)

Isabeliny scény jsou převážně s Oliverem. Uvidíme ji také s někým jiným?

Většina mých scén je se Stephenem, ale další postava, se kterou zažívám spousty legra je Felicity, kterou hraje Emily Bett Rickards. Interakce mezi Isabel a Felicity je docela zábavná.

Nějaká žárlivost ze strany Felicity?

Řekla bych, že ano. V nadcházejících epizodách mezi nimi bude více napětí.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás