Arrow Superman ze Smallvilleu se ve velkém crossoveru dočká i své Lois Lane

Superman ze Smallvilleu se ve velkém crossoveru dočká i své Lois Lane

Superman ze Smallvilleu se ve velkém crossoveru dočká i své Lois Lane

Velký crossover si pro nás připravil ještě jeden velký comeback. Po potvrzení Wellingova Supermana se v crossoveru dočkáme i Lois Lane, kterou si opět zahraje herečka Erica Durance.

29 0
23.9.2019

Tvůrci to s letošním velkým crossoverem myslí vážně, a proto do něj obsazují jednu hvězdu za druhou. Po velké bombě v podobě návratu Wellingova Supermana ze seriálu Smallville se můžeme těšit ještě na jeden návrat. Ze stejného seriálu se totiž dočkáme i Lois Lane, kterou si opět zahraje herečka Erica Durance. Můžeme se tedy těšit na dva velké návraty.

Erica Durance by se jako Lois Lane měla objevit hned v několika dílech Krize na nekonečných Zemích, což u Wellingova Supermana nebylo oznámeno, nicméně je celkem jasné, že i jeho se dočkáme hned v několika dílech. V Krizi si tedy tyto postavy ze Smallvilleu patřičně užijeme.


(Herečka Erica Durance jako Lois Lane v seriálu Smallville. Foto: WB/CW)

Pro Ericu Durance to však nebude první role v tomto komiksovém vesmíru na stanici CW. Zahrála si už totiž v seriálu Supergirl, kde se v letech 2017–2018 objevovala jako Alura Zor-El.

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /8

floowťák

<3 Ta nejlepší Lois Lane

23.9.2019 | 16:15:29
soreno

Ještě se spekuluje o Michaelu Rosenbaumovi a třeba i o Justinu Hartleym, i když u něj to bude složité, když je postavou v jiném seriálu, nebo Kristin Kreuk… Kdyby to vážně všechno dali dohromady, tak by to aspoň, co se týče herců, bylo neskutečný…

23.9.2019 | 17:25:32
DoomedVítek

Tvl co to je za náhodu nebo stalkující Google se Spotify že když si čtu tuhle novinku tak mi začne na Spotify hrát Remy Zero – Save me :D Kdo neví tak je to theme/intro song ze smallville. Ale k tématu, jsem zvědavej jestli aspoň bude nějaký vtípek na tu spojitost se Supergirl, kde to byla matka nebo teta Kary. Aspoň že nezvazujou hostování Alison Mack kterou nedávno soudili za to že do nějaké sekty sháněla holky/ženy ikdyž věděla že její vůdce je nutí k sexu.

#4 antty
23.9.2019 | 17:46:31
antty

#3 DoomedVítek: Teda valím bulvy, neskutečný takový případ. Postavy je ale fakt škoda, uměl bych si představit, že by v příběhu měla důležité místo, ale přeobsazení by zase nemělo svoje kouzlo, jako mají původní herci.

webmaster
23.9.2019 | 20:20:15
jacob002

Tak ještě to doplnit Laurou Vandervoort (Kara/Supergirl ze Smallville) a bylo by to naprosto dokonalý, ale to už by asi bylo moc :-)

#6 soreno #8 FreezeCZE
24.9.2019 | 8:52:59
soreno

#5 jacob002: Jestli pořád každoročně platí že crossover je nejsledovanější, tak teď sledovanost zřejmě prolítne stropem… Každopádně nezbývá než doufat, že nám staré dobré postavy nezkazí a bude to stát za to…

24.9.2019 | 12:38:18
CaptainDeadpool

Myslíte, že uvidíme znovu i Vixen? Tu ze současnosti??

24.9.2019 | 14:24:57
FreezeCZE

#5 jacob002: Laura hrála v Supergirl nějakou zaporňačku, tak by to asi moc nedávalo smysl.

27.9.2019 | 9:18:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E09: Green Arrow and the Canaries

cz5%

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

V lednu bude ukončen komiksový seriál Arrow, který se začal vysílat roku 2012. Přečtěte si popisy třech posledních epizod tohoto seriálu.

Reklama

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás