Arrow Talia al Ghul zapříčinila vznik Green Arrowa

Talia al Ghul zapříčinila vznik Green Arrowa

Talia al Ghul zapříčinila vznik Green Arrowa

Kdo zapříčinil vznik samozvaného strážce, který se roku 2012 objevil v ulicích Starling City? Hlavním důvodem by měla být Talia al Ghul.


20 0
14.3.2017

Prakticky celou dobu netušíme, proč se Oliver stal samozvaným strážcem. Ano, z první série víme, že se rozhodl potrestat lidi, které měl jeho otec zaznamenané ve svém seznamu, kvůli čemuž na sebe dal zelenou kapuci a vykonával „spravedlnost“ za pomoci šípů, ale kdo ho přiměl k tomu, aby tento čin začal vykonávat? Odpověď jsme se dozvěděli až v páté sérii. Přiměla ho k tomu Talia al Ghul.

„Myslím, že Talia dala Oliverovi myšlenku jiné osobnosti,“ řekla herečka Lexa Doig na to, čím je její postava od ostatních Oliverových učitelů odlišná. A vlastně má pravdu, protože právě její postava zapříčinila vznik budoucího Green Arrowa, když Oliverovi pověděla, že muž jako on, který dokáže přežít čtyři roky za takovýchto podmínek, je předurčen k velkým věcem.


(Foto: CW)

Pokud pátou řadu sledujete pozorně, tak jste si mohli všimnout, že Talia neřekla Oliverovi své příjmení, kvůli čemuž Oliver do dnešní doby neví, že Talia je sestrou Nyssy, jeho manželky, a dcerou Ra'se al Ghula, kterého zabil. Bude zajímavé sledovat, jak se to Oliver dozví. Tedy zda se to vůbec dozví.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /18

CoRnDuCK

Mě spíš zajímá jak bude Talia reagovat na to, že Oliver zabil jejího tátu :D

#2 Stardos
14.3.2017 | 15:36:38
Stardos

#1 CoRnDuCK: ,,Díky že jsi vytrénovala Promethea.„
,,Díky že jsi mi zabil otce.“

#3 Kimberlly #7 CoRnDuCK
14.3.2017 | 15:48:31
14.3.2017 | 15:52:26
Lex Luthor

mohli by udělat nějakou epizodu kde by se to Oliver dozvěděl.

14.3.2017 | 15:57:13
Lyra

sympaticka herecka, kezby tam hrala nastalo

14.3.2017 | 16:56:26
Fredy536

nádherná je :)

14.3.2017 | 17:10:17
CoRnDuCK

#2 Stardos: Tohle přesně chci slyšet! :D

14.3.2017 | 17:59:09
azoxid

Jojo, Lexa Doge je klasika.

14.3.2017 | 19:08:28
Posspi

Ach jo...... Ten pocit, když jste se rozhodli začít sledovat Arrowa až letos, a už jste byli u 3. Série, a sotva jste se otřepali ze smrti Moiry Queenové když najednou se tam objeví Amanda Wallerová, pak nějaký Japonec, a vy tomu naprosto přestáváte rozumět… Tak co neuděláte..?? No vrátíte se zpátky na začátek, a jedete od první série znova… Ještě do toho přidejte nádhernou roztleskávačku v červené sukýnce, a rázem vám repete Arrowa trvá dvakrát tak dýl.. :) No prostě abych to shrnul.. Docela mě štve, že mi chodí upozornění na události ohledně nejnovějších epizod,když jsem se tenkrát nedostal ani k té 4. Sérii, a absolutně netuším kdo je to k**** Prometheus,Talia a dalších milion věcí, o kterých absolutně nemáte páru.. :D A ještě když si pomyslím, vo všechno se v těch dílech,a teďka NEMYSLÍM jenom dalších dílech třetí série, ale celkově, i ve čtvrté, a teďka dokonce už i paté řadě stalo… Kdo všechno asi zemřel? Kdo přišel? Co se tam asi za tu dobu stalo..? Co Quentin, Kanárek Laurel a Roy?? Jestlipak tam pořád zůstal Malcolm Merlyn.. Tolik příběhů,emocí a věcí.. Ach to bylo, když jsem byl ještě v obraze a jel jsem si tu druhou sérii na pohodičku… Roy, který měl v sobě Mirakuru, SLADE, který si s páskou přes oko seděl na pána v křesle, a Sebastian Blood za ním chodil...... Všechno tohle si pamatuju, ale prostě ten debilní Hong Kong, Amanda a ten japonský, slaďounký páreček či co to bylo na začátku třetí série mi to prostě nadobro zkazili…takže závěrem:"Promé­ééteus?Talia? = TÁHNĚTE DO HÁJE .

#10 Vojtislav #14 Raya #18 Joesef
14.3.2017 | 20:11:01
Vojtislav

#9 Posspi: Kdo tě nutí to číst? Kdo tě nutí se na to dívat pořád dokola?

#11 Posspi
redaktor
14.3.2017 | 20:17:52
Posspi

#10 Vojtislav: Ty jsi idiot.....JÁ SÁM se asi na to dívám odznova,protože chci vědět třeba i některé věci,které jsem nepochopil..? Nejasnosti kolem firmy Queen Consolidated,a podobně?

14.3.2017 | 20:24:12
fidolik

Docela bych to viděl na to že si tvůrci připravujou s Taliou půdu pro 6. sérii a její pomstu Oliverovi za zabití jejího otce a bylo velmi zajímavé sledovat Olivera v podobných mukách jako Bruce Wayna v Nolanově trilogii v posledním díle, kdy mu spřelámali záda a on musel zachránit celý Gotham před absolutním vyhlazením jadernou bombou… něco podobného by bylo pěkné i v Arrow a myslím si že by nebylo špatné i touto sérií seriál ukončit podobně jako Batmana s tím, že by Oliver nakonec skončil s Dinah Drake aka New Black Canary, kterou by si i vzal stejně jako v komiksu… pokud by to předali tvůrci lidem nějakým originálním způsobem bylo by to epic!! A hlavně sérialu stejně klesá sledovanost tak prostě všechny síly vrazit do poslední série! :) Byl bych spokojen!! :D

#13 necum #16 Stanelo39
14.3.2017 | 20:30:05
necum

#12 fidolik: tohle jen tak neukoncej, arrow vsechno odstartoval

#17 scottt1
14.3.2017 | 21:34:25
Raya

#9 Posspi: Tak sis tu vylil srdíčko, už se teď cítíš lépe ? :D :D :D :D

14.3.2017 | 22:39:30
league

Takže Tálie vytrénovala Adriana protože jak mohla znát jeho totožnost!

14.3.2017 | 23:24:08
Stanelo39

#12 fidolik: Tak Green Arrow bude minimálně do roku 2024 (neříkám, že seriál poběží) ale bylo to v těch novinách z budoucnosti ve Flashovi. Psalo se tam, že mu tam pomohli GA, hawkgirl, atom a možná ještě někdo.

15.3.2017 | 21:03:45
scottt1

#13 necum: a arrow vsetko ukonci.

15.3.2017 | 21:40:40
Joesef

#9 Posspi: Posspi ty seš takovej malej kokůtek že jo? co kdyby ses radši místo toho spamování jak nic nechápeš a vylejvání si toho srdíčka jak někdo trefně napsal tady i ve Flashovi se na to radši koukala zapojil se tady do konverzací až budeš mít něco užitečnýho pro nás? tím myslím aspoň něco aktuálního… a prosimtě když už na to koukáš tak na to nekoukej prdelí nehoň si u toho péro a sleduj ten seriál pak se nebudeš muset ptát na takový kokotiny… Btw fakt si myslíš, že ti někdo na ten mail napíše? (komentáře z Flashe) kdo by se s tebou zahazoval? musíš být samostatný kurva máš internet, nevyčerpatelný zdroj informací tak si vyndej hlavu ze zadku a začni ho používat ja sem taky v životě nepřečetl ani jeden komiks ale všechno vim a co nevim tak to si najdu na netu…

udělej to pro mě i pro sebe a už jsem nepiš takový hovna děkuju…

16.3.2017 | 21:03:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás