Arrow Tommy Merlyn a Adrian Chase hlásí návrat do poslední série

Tommy Merlyn a Adrian Chase hlásí návrat do poslední série

Tommy Merlyn a Adrian Chase hlásí návrat do poslední série

Vzhledem k tomu, že nás čeká poslední řada seriálu Arrow, se dalo očekávat, že se dočkáme několika očekávaných návratů. A dva z nich byly právě potvrzeny.

21 0
13.7.2019

Pokud sledujete naše stránky, tak víte, že jsme před cca měsícem přemýšleli nad tím, kdo by se mohl vrátit do poslední série. Vybrali jsme celkem deset postav, z nichž minimálně dva návraty budou splněny. Právě totiž bylo oznámeno, že se na poslední řadě budou podílet Tommy Merlyn a Adrian Chase.

„Adrian Chase se vrací způsobem, který nebudete čekat. Z jeho návratu jsme pochopitelně velmi nadšeni, protože patří mezi naše oblíbené padouchy,“ řekla tvůrkyně Beth Schwartz. K tomu dodal bývalý tvůrce a aktuální konzultant Marc Guggenheim následující: „A Tommy se nevrátí takový, jak ho známe.“


(Na Tommyho i Promethea se velmi těšíme. Foto: CW)

Tommy patřil mezi hlavní postavy první řady, nicméně i po jeho smrti jsme se ho několikrát dočkali formou halucinací. To stejné platí i pro Promethea, ten byl hlavním padouchem páté série, na jejímž konci zemřel, nicméně se také už jednou vrátil formou halucinací. Obě postavy byly populární, a proto jsme nadšeni z toho, že se vrátí ještě jednou.

Kromě toho se na internetu objevují zvěsti o dalším povýšení postav mezi hlavní. Po Connoru Hawkeovi a Mii Smoak, kteří byli nedávno oficiálně povýšeni, jsou zatím neoficiálně povýšeni i William Clayton a Mar Novu. Až vyjde oficiální oznámení o jejich povýšení, tak vás o tom pochopitelně budeme informovat.

Zdroj článku: EW

Diskuze /6

DC Expert

Další oživování ?

#2 tomaz1124
13.7.2019 | 18:34:20
tomaz1124

#1 DC Expert: Doufám že ne radši z další země než oživování.

13.7.2019 | 20:51:46
Dragon94

Spíš to budou nějaké Flashbacky nebo nějaké halucinace, sen či tak.

13.7.2019 | 21:15:14
Praimfaya

Podľa mňa budú z ďalšej zeme

13.7.2019 | 21:57:54
Stardos

Buď Monitor protáhne Olivera časem a dočkáme se scénáře „Co by bylo, kdyby“ a nebo jiná Země. Pokud jiná Země, dokážu si představit Tommyho jako Dark Archera II a Adriana buď jako Green Arrowa nebo možná Red Arrowa

14.7.2019 | 0:55:24
gonzales1993

Nezapomnělo se tu, že Tommy z jiné Země tady již byl v crossoveru, kde zaujal roli Promethea?

18.7.2019 | 7:37:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás