Arrow Tvůrce Marc Guggenheim mluví o největším crossoveru současné televizní tvorby

Tvůrce Marc Guggenheim mluví o největším crossoveru současné televizní tvorby

Tvůrce Marc Guggenheim mluví o největším crossoveru současné televizní tvorby

Už zítra započne velký crossover, ve kterém se hrdinové postaví své dosud největší hrozbě. Co všechno nás čeká a kdo vlastně zemře? Marc Guggenheim promluvil na toto téma.

10 0
8.12.2019

Velký crossover odstartuje už zítra, a proto, pokud nevíte, jak ho vlastně máte sledovat, si nastudujte náš manuál, který vám vše objasní. Pár dní před vypuknutím očekávaného crossoveru promluvil na toto téma tvůrce Marc Guggenheim, muž, který se pustil do zpracování komiksové předlohy, jež mapuje jednu z největších událostí komiksového světa DC Comics.

Guggenheim řekl, že měl z vytvoření tohoto velkého crossoveru velký strach, protože něco takového může člověk zpracovat jen jednou za život. Osobně má tuto komiksovou sérii velmi rád, a proto do tvorby pěti crossoverových epizod dal vše, co mohl. To stejné platí pro členy jeho týmu. Všichni chtějí vzdát poctu této komiksové předloze.


(Kara a Kate si budou o něco blíž.)

Tvůrce neprozradil, co všechno bude přejato z komiksů, na to si budeme muset počkat, nicméně prozradil, že díly vzdají hold vztahu Olivera a Barryho, dále si zajímavým vývojem projde vztah Supergirl a Batwoman. Je docela dost možné, že mezi Karou a Kate vznikne podobný vztah, který mají již delší dobu Green Arrow a Flash.

Co se týče Legend, tak se crossover nejvíce zaměří na Saru, a to z poměrně logického hlediska, protože se crossover bude motat kolem Oliverovy smrti, o které se mluví už od minulého crossoveru. Zároveň nás crossover připraví na Sařin další vývoj, kterého se dočká v páté sérii Legends of Tomorrow.

(Monitor zařídil návrat Lexe Luthora.)

Kromě našich známých hrdinů chtěl tvůrce vzdát poctu několika dalším postavám, proto se v crossoveru dočkáme například Supermana ze Smallvilleu, Black Lightninga či Supermana, kterého si zahraje herec Brandon Routh. Pro představitele Raye Palmera to bude obzvláště obtížný crossover, protože si v něm zahraje jak svoji postavu, tak i již zmiňovaného Supermana. Tvůrce dodal, že jeho verzi Supermana uvidíme i jako Clarka Kenta, který má naprosto odlišné chování od Supermana. Routh si tu tedy teoreticky zahraje rovnou tři postavy.

O velkém crossoveru toho bylo sice prozrazeno už skutečně hodně, ale i přesto se v něm objeví minimálně šest postav, o kterých nás tvůrci ještě neinformovali: „Líbí se mi, že tu máme alespoň šest postav, které se objeví v prvních třech dílech, ale my jsme vám o nich ještě neřekli. A to pracuji na několika dalších, které se objeví v posledních dvou epizodách. Oznámili jsme jich sice hodně předem, ale i tak chci, aby vás některé postavy překvapily až v crossoveru.“

Zdroje článku: EW, Comic Book; Foto: CW

Diskuze /2

CaptainDeadpool

ten Vajcoš je Jon Cryer? Zippy? WTF?

#2 Beranir
8.12.2019 | 13:09:52
Beranir

#1 CaptainDeadpool: jop hraje Luthora a upřímně supergirl nesleduju, ale viděl sem pár videí protože mě zajímalo jak se toho zhostí a narovinu jeho Luthor, poměrně dost dobrej, mnohem lepší než co sme dostaly v BvS, je to spíš takovej klasickej kalkulovanej stoickej Luthor.

8.12.2019 | 14:28:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S08E08: Crisis on Infinite Earths: Part Four

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

V lednu bude ukončen komiksový seriál Arrow, který se začal vysílat roku 2012. Přečtěte si popisy třech posledních epizod tohoto seriálu.

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás