Arrow Tvůrce mluví o skupině padouchů a událostech prvního dílu šesté řady

Tvůrce mluví o skupině padouchů a událostech prvního dílu šesté řady

Tvůrce mluví o skupině padouchů a událostech prvního dílu šesté řady

Pár dní před začátkem šesté série Arrowa se tvůrce seriálu rozhovořil o nadcházejícím ději a skupině padouchů, které tentokrát bude čelit celý tým Arrow.


14 0
11.10.2017

Tvůrce Marc Guggenheim byl minulý týden vyzpovídán ohledně šesté série Arrowa. Prozradil několik nových informací a především nastínil děj prvního dílu, který dostal název Fallout. Na dotaz, proč nás tentokrát čeká skupina padouchů, tvůrce odpověděl, že to je kvůli tomu, že Green Arrow má taktéž svou skupinu. Letos to tedy bude především o souboji dvou skupin.

Guggenheim překvapivě neodpověděl na otázku, zda součástí skupiny bude i Black Siren. Novináři se zkusili i zeptat na přítomnost Caydena Jamese, vůdce Helixu, ale tvůrce na to taktéž neodpověděl.


(Foto: CW)

Dále se tvůrce rozhovořil o příběhu prvního dílu. Dle jeho slov bude epizoda zahájena scénou, která se bude klasicky odehrávat pět měsíců po událostech předchozího dílu. Skrze flashbacky však budeme sledovat, co se vlastně odehrálo na ostrově Lian Yu. První flashbackový záběr tedy bude věnován samotnému výbuchu. V prvním díle se taktéž nedočkáme žádného romantického polibku, prostě se žádné postavy v první epizodě nepolíbí.

Nakonec se tvůrce zmínil o tom, že letos nás čeká hodně flashbacků, které budou věnovány konkrétním postavám a které nebudou z Oliverova pohledu. Zároveň z něj novináři nevytáhli, kdo na ostrově zemřel, ale to se dalo očekávat.

Zdroj článku: EW

Diskuze /4

Stardos

Zdá se mi to, nebo jsem to již jednou četl? :D

#2 Xavik
11.10.2017 | 16:28:19
Xavik

#1 Stardos: Včera. :D Já jsem to včera stáhl a vydal až dneska, protože vyšel trailer. :D

admin
11.10.2017 | 16:30:52
God of war

Takže chápu to dobře že v první epizodě se nedozvíme kdo všechno umřel na Lian Ju.

#4 Xavik
11.10.2017 | 23:23:55
Xavik

#3 God of war: Samozřejmě, že dozvíme. :D :D

admin
12.10.2017 | 6:15:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E09: Irreconcilable Differences

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E09 HDTV x264-SVA
  • … S06E09 720p HDTV x264-AVS
  • … S06E09 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 7. - 9. díle?

Co nás čeká v 7. - 9. díle?

Black Siren a Cayden James opět začnou řádit. Zároveň se Green Arrow a jeho tým pokusí zachránit Zemi před padouchy ze Země X.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás