Arrow Tvůrce nás informuje o tom, jak by se herečka Katie Cassidy mohla vrátit do seriálu

Tvůrce nás informuje o tom, jak by se herečka Katie Cassidy mohla vrátit do seriálu

Tvůrce nás informuje o tom, jak by se herečka Katie Cassidy mohla vrátit do seriálu

Laurel už sice v seriálu Arrow nevystupuje, ale to neznamená, že Katie Cassidy má zavřené dveře do seriálu. Dočkáme se jí ještě někdy?


13 8
21.2.2017

I přesto, že Laurel Lance zemřela v průběhu čtvrté série, se do seriálu stále vrací. Nejdříve se vrátila skrze flashbacky, poté díky alternativní realitě a následně jako Black Siren ze Země 2. Jak tvůrci řekli již dříve, seriál Arrow si nedokáží bez Laurel Lance, či Black Canary, představit, a proto jsme jen mohli čekat na další ohlášení jejího (alespoň epizodního) návratu.

(Foto: CW)


„Máme nápad, jak bychom se jí mohli opět dočkat, ale ještě jsme s ní o tom nemluvili. Už není jednou z hlavních postav seriálu, a proto s ní musí uzavřít smlouvu, aby byl její návrat možný, ale jak říkám, ještě jsme s ní o tom nemluvili. Ale máme nápad. Víme naprosto přesně, co chceme udělat,“ řekl tvůrce Marc Guggenheim.

Dle slov tvůrce lze poznat, že žádné oživování Laurel se naplánuje. A ani to není nutné, postava se v seriálu může objevit několika různými způsoby, aniž by došlo k oživení. Katie Cassidy tak má stále možnost se v seriálu objevovat.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /15

Fifipek

Já mám takovej pocit již delší dobu, že sami tvůrci absolutně netuší, kam by se tento seriál měl vlastně ubírat.. Moc dobře si pamatuju, jak na začátku rezolutně prohlašovali, že se Arrow bude hodně realistický a podobně a pak bum Constantine, Flash, Legendy…To samé s hercema, neustále čtu, že ten a ten má ve smlouvě něco a proto nemůže toto…To se tam všichni hádají o peníze nebo co, že se chvíli objevuje,pak zase poloumírá. Stačí, že jednou je nějaká postava oblíbená, pak se začne chovat jako kráva a rázem jí všichni nesnášejí a naopak ta postava, kterou nikdo moc neuměl se začne „chovat“ normálně…jak si to ti scénáristé zrovna usmyslí.

21.2.2017 | 17:12:00
Lyra

ja uz ji tam nepotrebuju, chci nove tvare

21.2.2017 | 17:13:20
mima33

Nech už s ňou dajú pokoj :/

21.2.2017 | 17:20:42
Punisher bude trestať

Dakujem, ale radsej nie.

21.2.2017 | 17:40:46
WolverineCzE

At se vratí chci vidět jak dopadne seznamení s Dinah Drake.

21.2.2017 | 18:01:08
Jaredkillas

Ať přemýšlejí nad navratem slade wilsona aka deathstroke!!!!S ním to byla nejlepší serie!!Teď už to začíná jít opět ke dnu!A poslední díl s názvem bratva byl o ničem jako např.:celá 4 serie :-D

#7 Argenium #8 Xavik
21.2.2017 | 18:17:26
Argenium

#6 Jaredkillas: opravdu srovnáváš úplně kterejkoliv díl téhle série se 4. sérií ? (okay, 10. díl k tomu neměl daleko) a hlavně netuším kde bereš tu jistotu, že až se tam vrátí deathstroke, tak ten seriál se zvedne, takhle to prostě nefunguje, seriál bude takovej jak ho scénáristi napíšou… Slade Wilson bude trapný hovno jestli ho budou psát jako 4. sérii například

21.2.2017 | 18:26:50
Xavik

#6 Jaredkillas: Představitel Sladea Wilsona je aktuálně zaneprázdněný, protože točí jiný seriál. A jak píše @Argenium, seš s tím hodnocením dost mimo. :)

admin
21.2.2017 | 18:30:33
lukendo

„Jak tvůrci řekli již dříve, seriál Arrow si nedokáží bez Laurel Lance“ – tvů, tak proč jste jí nechali zabít? :D

#10 Pe_Ter
21.2.2017 | 18:31:35
Pe_Ter

#9 lukendo: akurát som išiel presne to isté napísať… :D logika jak u prváka na ZŠ… však čo, zabijeme a potom oživíme.

#11 Stardos
21.2.2017 | 18:55:31
Stardos

By mě zajímalo, kdy Laurel oživili :)
#10 Pe_Ter:

#13 Pe_Ter
21.2.2017 | 19:10:26
Lex Luthor

Ti tvůrci si jednou vykopou vlastní hrob, nechají zabíjet zajímavé postavy, nechaj tam nudné a pak si až pozdě uvědomí, že s postavou, kterou zabili by se ještě dalo pracovat.

21.2.2017 | 19:49:18
Pe_Ter

#11 Stardos: zrejme sme sa zle pochopili, stane sa… Išlo skôr o to, že tvorcovia naznačili, že to nie je nemožné a keby sa tak aj, niekedy v ďalekej budúcnosti stalo, tak by to nebolo nič nezvyčajné v tomto seriály… :) nešlo konkrétne o Laurel ako takú, najradšej by som bol, keby sa tam už vôbec neukázala. Toť môj názor :)

21.2.2017 | 19:57:56
Scarity

Upřímně, tvůrci mě dost vytáčí… Laurel jako BC jsem měla ráda a když ji zabili, dost mě to štvalo, ale její smrt měla smysl a rozloučení taky. Prohlašovali, že uzavřeli její příběh… a teď ji jako budou vracet, protože si uvědomili, že ji neměli zabíjet, páč nas**li fans? Bravo, logiko :D

22.2.2017 | 11:09:33
antty

tak jestli se budou objevovat nějaké flashbacky na předešlé řady, tak je jen logické, že by se v nich mohla Laurel objevit. a Black Siren taky není špatná (vlastně se mi jako záporačka líbí víc a souhlasím s tím, jak sama okomentovala Laurel z E1 – pokud se nepletu, tak to byla zrovna 10. epizoda a dost se mi líbila, takže bych ji nesrovnával se 4. řadou).

22.2.2017 | 12:45:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás