Arrow Tvůrkyně a herci prozrazují kopu novinek k sedmé řadě seriálu Arrow

Tvůrkyně a herci prozrazují kopu novinek k sedmé řadě seriálu Arrow

Tvůrkyně a herci prozrazují kopu novinek k sedmé řadě seriálu Arrow

V poslední době se nakupilo poměrně hodně novinek k sedmé sérii Arrowa. To nejdůležitější a nejzajímavější jsme shrnuli do jednoho článku.


12 0
18.9.2018

Dosud největší výzva pro Olivera a Felicity

Kvůli tomu, že se Oliver aktuálně nachází ve vězení, bude ohrožen jeho vztah s Felicity. Tvůrkyně prozradila, že však nebude ohrožen pouze kvůli vězení: „Na této sérii je velmi zajímavé to, že samotný fakt mít svého manžela ve vězení představuje velkou výzvu. Zároveň však bylo odhaleno, že Felicity má za muže člověka, který je Green Arrowem. Všichni to nyní ví, což představuje druhou výzvu.“

K této situaci se vyjádřila i představitelka Felicity, která řekla následující: „Jde nám o to porovnat, kdo je ve větším nebezpečí. Oliver ve vězení, nebo samotný tým? Z toho plyne, že i tým bude ve velkém nebezpečí. Nyní jsou všichni, které Oliver kdy znal, ve velkém nebezpečí.“


Pravý Dragon

Oficiálně zatím stále nevíme, kdo bude hlavním padouchem sedmé série, ale prozatím to vypadá tak, že se této role opět zhostí Ricardo Diaz, kterému tentokrát budou pomáhat Lovci s dlouhými luky. Tvůrkyně Beth Schwartz řekla, že se v sedmé řadě dočkáme Ricarda Diaze, který bude podobnější své komiksové verzi Dragona.

V komiksech byl Dragon vůdcem Lovců s dlouhými luky, kterým slíbil 30 milionů dolarů za dopadení Green Arrowa. To se těmto padouchům však nepovedlo a Dragon byl následně poražen. Třeba se podobného scénáře dočkáme i v sedmé sérii.

Hlavním tématem bude vykoupení

Jako každá dřívější série, tak i sedmá bude mít své hlavní téma. Loni to byla rodina, nyní to bude vykoupení. To se však nebude týkat pouze Olivera, ale zároveň všech. Co se týče Olivera, tak na něj budou obyvatelé města pohlížet s různými názory. Jedni ho budou milovat, druzí ho budou mít za lháře. Proto se v této sérii bude muset vykoupit.

Vykoupení však zasáhne i takového Reneho. Ten stále bude přemýšlet nad svou pozicí strážce a uvažovat nad tím, zda udělal v tomto ohledu správné rozhodnutí. Nicméně jeho základní motivace se nezmění – chce být dobrým otcem pro svou dceru Zoe. Takže i v této věci se bude Rene muset nějakým způsobem vykoupit.

Návrat starých známých

traileru na sedmou sérii víme, že se ve vězení Oliver setká hned s několika starými známými. Jistojistě se vrátí padouši Danny Brickwell, Ben Turner a Derek Sampson. Kromě nich se Oliver setká i s dalšími starými známými, nicméně tvůrkyně neprozradila, o které jde. Na to si budeme muset ještě počkat.

Dočkáme se padoucha Javelina

Podle posledních zpráv by se měl v sedmé řadě objevit padouch Javelin, který dosud nebyl obsazen. Štáb hledá do této role francouzsky mluvícího třicátníka, který si v této řadě zahraje velkou a důležitou roli.

Javelin, vlastním jménem Leonard Gibbons, je chytrý a bezcitný obchodník se zbraněmi, který uzavře obchodní dohodu s Curtisem Holtem. Právě kvůli tomu se o něj začne zajímat tým Arrow, i když není přesně jasné, co bude následovat dál.

Tým Arrow bude čelit velké výzvě

S faktem, že je Oliver za mřížemi, se bude potýkat i trio původních nováčků. „Všechno teď bude mít jisté zábrany kvůli tomu, co se stalo Oliverovi. Ten v seriálu bude i nadále, ale všichni ostatní budou muset být trochu vynalézavější, když je teď ve vězení. Každý teď musí vykročit svým vlastním směrem. Ve větším slova smyslu bych to popsala tak, že uvidíme hrdiny bez vůdce. Kvůli tomu se například dočkáme i jiné Dinah,“ řekla herečka Juliana Harkavy, představitelka Dinah Drake.

Foto: CW, DC Comics

Diskuze /19

kilje

minulou sérii mohli klidně osekat na 12 dílů, snad to tentokrát bude lepší a nebude ten příběh moc přiblblej

#2 Xavik
18.9.2018 | 18:38:20
Xavik

#1 kilje: Nemají důvod série Arrow takto zkracovat.

admin
18.9.2018 | 18:40:15
WolverineCzE

to je telenovela od CW kdyby to aspon nebylo telenovela to je tak strašný ze i Green Light a vetšina propadaku jsou lepši nez celý Arrow

#4 WolverineCzE #6 Holldir #8 Xavik
18.9.2018 | 19:42:06
WolverineCzE

#3 WolverineCzE: *Green Lantern jinak ta Felicity měla umřit Deathstrokem jen udělali scénař tak stupidně ze je jak Dolores ma sakra štesti ale je tak 2× tolik otravna mrcha

#5 Harmasan
18.9.2018 | 19:43:22
Harmasan

#4 WolverineCzE: Nejsi ty brácha uživatele God Of War ? Máte stejně stupidní názory.

#9 Bruce.Kent #12 God of war
18.9.2018 | 19:44:40
Holldir

#3 WolverineCzE: Telenovela je žánr melodramatického televizního seriálu, populárního zejména v Latinské Americe. Bývá řazen jako subžánr mýdlové opery, se kterou má mnoho společných znaků. Ústředními motivy telenovel jsou mezilidské vztahy, řešení složitých životních situací a problémů. Žánrově mají široké rozpětí, většina je dramatická, některé komediální, odehrávají se v současnosti i v minulosti

Melodrama v původním smyslu je žánr francouzské romantické opery, který vznikl na přelomu 18. a 19. století. Má dojemný, mnohdy sentimentální obsah, patetický styl (často na úkor psychologické pravděpodobnosti), hlavními hrdiny jsou černobílé postavy a ustáleným tématem je vítězství dobra nad zlem

Jako je zcela jasné, že seriál pokud má být alespoň věrohodný nemůže být jako komiks. Jenom samej boj, boj a boj bez ničeho okolo. Seriál kde by občas neřešili problémy okolo by byl opravdu ještě větší sračka než cokoliv co jsem zatím viděl. A do telenovely to má daleko. Ústředním motivem jsou mezilidské vztahy. Já, ale v tomhle seriálu vidím jako ústřední děj boj arrow týmu proti všemožným kreténům…nebo se snad pletu? Chceš snad tvrdit, že to je naopak? Jen pro info nejednou jsem počítal vteřiny dílů kolik se dalo napočítat času který byl vyloženě jen a pouze o vztazích nesouvisejících s tématem seriálu. Například v díle který se točil kolem svatby tak tam bylo něco kolem sedmi minut z celého dílu které šly opravdu jen na téma svatba…a ve většině dílů je to mnohem menší číslo takže jestli vám vadí těch pár minut celkem z jednoho dílu kde řeší i něco jiného tak si nafackujte a začněte tlouct hlavou do zdi poněvadž patříte do ústavu a nevím proč to tedy sledujete

18.9.2018 | 23:50:48
Bane

Věřím, že všichni věrní fanoušci se na nadcházející sérii těší. I já mám k seriálu své výhrady, ale od páté série se mi Arrow opět zamlouvá. Také věřím, že jednoho dne blbečkové, co pořád pláčou nad tím, jak je seriál strašný, prostě přestanou bulet v diskuzích, jako sorta uražených harantů, kterým někdo vzal hračku a zůstanou u svého Green Lighta… ehm… tedy Green Lanterna :D

19.9.2018 | 1:55:20
Xavik

#3 WolverineCzE: Jako já beru srozumitelnou kritiku, ale ty tu pořád meleš o tom stejným, což je úplně zcestný. Takže běž s těmi komentáři už někam, díky. :) Když se ti to nelíbí, tak sem nechoď.

admin
19.9.2018 | 8:02:49
Bruce.Kent

#5 Harmasan: Ty jsi beztak určitě brácha, toho blbečka God of War :D Nauč se psát konstruktivní kritiku a nepiš ke každému seriálu tu samé. Jestli se ti to nelíbí tak to stačí napsat jednou, po druhé to ještě skousnu ale pod každý článek s Arrowem… Prober se. Ale vím že ten seriál vlastně ani chápat nemůžeš, jelikož ti je podle vyjadřování tak 10–12 let.

#12 God of war
19.9.2018 | 10:13:37
Bruce.Kent

Jéžžis sorry Harmasan :D Chtěl jsem reagovat na toho blbečka Wolverina :D

19.9.2018 | 10:14:54
myroslav

Nikdy som nepochopil ľudí, ktorí sa dívajú na niečo čo ich nebaví. A potom sa sťažujú ako je to blbé, bez príbehu a podobné kraviny. Ak raz niečo nemám rád, tak to nepozerám. Jednoduché ako facka. Seriály na CW a ostatných staniciach z veľkej 5 sú zbytočne dlhé, ale s tým nič nenarobíme, musia niečím zaplniť celú televíznu sezónu. Ak je 22 dielov pre vás veľa odporúčam Netflix, tam má väčšina seriálov 10 – 13 častí a sú dostupné hneď – potom je tam však ešte dlhšia pauza ako u CW.

19.9.2018 | 10:17:49
God of war

#5 Harmasan:A po držce nechceš ? Retarde! Mě sním nesrovnávejte!
#9 Bruce.Kent: Jste opravdu kreténi vypatlaný pomlouvat mě tady jen tak.

Fakt na palici tyhle dva uživatelé Xaviku dej jim bann těmhle dvoum uživatelům tohle fakt přehnali. Co si to jako dovolujou ?

19.9.2018 | 15:26:00
God of war

Xaviku musíš uznat že tohle je přes čáru a s tím Volverinem nemám nic společného. Z ničeho nic mě začnou pomlouvat v diskuzi. Co bude příště ? Tohle tady nesmíš tolerovat! Tohle je stránka seriálu arrow kde se píšou svoje názory a né pomluva ostatních. jako u seriálu Got. Je to neskutečné co se edny stalo.

#15 Harmasan
19.9.2018 | 15:37:44
God of war

Klikneš abys sis přečetl novinky k seriálu a oni ně začnou urážet je to normální chování tohle ?

19.9.2018 | 15:41:54
Harmasan

#13 God of war: Víš, kdyby jste s Wolverinem neměly stupidní názory, nikdo tě tu nepomlouvá. Vaše komentáře jsou k smíchu. Přirovnal bych je k dětem ze 4 třídy. A inteligenci asi taky.

#16 God of war #17 God of war
19.9.2018 | 17:42:01
God of war

#15 Harmasan: To byla minulost ani nevíš že se lidi můžou změnit. nesmíš žít minulostí ale součastností.

19.9.2018 | 18:42:47
God of war

#15 Harmasan: Jinak urazit mě na moje narozeniny kdo si myslýš že seš ?

19.9.2018 | 18:47:49
Shuffle11

No to se me jenom snad zda to co tady čtu :D jinak arrow letos to vypadá na skvělou serku

19.9.2018 | 20:32:14
Polaroner

ňah ňah ňah :D :D :D

21.9.2018 | 11:41:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E11: Past Sins

cz60%

Překlad: CWzone

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 16. - 17. díle?

Co nás čeká v 16. - 17. díle?

Zatímco se v jedné epizodě seriál zaměří především na rok 2040, tak ve druhé se bude soustředit na Emiko a to, koho nejspíš zabila.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK