Arrow Tvůrkyně mluví o tom, které postavy by se mohly vrátit do poslední série

Tvůrkyně mluví o tom, které postavy by se mohly vrátit do poslední série

Tvůrkyně mluví o tom, které postavy by se mohly vrátit do poslední série

Letos na podzim nás čeká poslední řada seriálu Arrow, a proto všichni očekáváme návrat minimálně několika oblíbených postav. Tvůrkyně se vyjádřila k tomu, zda nad tím už přemýšlela.

7 0
3.7.2019

Seriál Arrow míří ke svému konci, a proto očekáváme, že se rozloučí ve velkém. Na poslední řadě by se mělo určitě podílet několik oblíbených postav, například před měsícem jsme vám ukázali, které postavy bychom rozhodně chtěli vidět v poslední sérii.

Zahraniční novináře to také zajímá, a proto se na to zeptali tvůrkyně Beth Schwartz, která odpověděla následující: „Je tu tolik postav, které zvažujeme. Opravdu moc. Skutečně nad tím hluboce přemýšlíme, protože i když je naši fanoušci chtějí horlivě vidět, tak i my jsme velkými fanoušky těchto postav. Takže se ujistíme, že všichni budou mít skvělou poslední sérii.“


(Kdo se nakonec vrátí? Foto: CW)

Pevně věříme, že tvůrkyně vybere přiměřené množství postav, které se vrátí do poslední série. Doufejme, že nás potěší všechny návraty.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /1

DC Expert

Ragman!

3.7.2019 | 20:11:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás