Arrow Tvůrkyně Wendy Mericle mluví o událostech, které nás čekají v dalších dílech

Tvůrkyně Wendy Mericle mluví o událostech, které nás čekají v dalších dílech

Tvůrkyně Wendy Mericle mluví o událostech, které nás čekají v dalších dílech

Do konce páté řady seriálu Arrow zbývají pouhé čtyři díly, ve kterých se uzavře další velká kapitola. Výkonná producentka Wendy Mericle odpověděla na nějaké otázky od fanoušků, díky čemuž nás nalákala na další díly.


13 0
1.5.2017

Dvacátý díl Underneath bude zaměřen na Olivera a Felicity a jejich vzájemný vztah. Tito dva si konečně všechno vyříkají, protože budou uzavřeni ve skrýši, kde na konci devatenácté epizody skončili.

Nejenom, že si tito dva zavzpomínají na dobu, kdy spolu chodili, a na to, proč se rozešli, ale zároveň budou řešit i Helix, Bratvu a opětovné ochrnutí Felicity. V této epizodě by si navzájem měli porozumět a začít respektovat rozhodnutí, která udělali. Zároveň by možná mohlo jít o poslední epizodu, ve které se dnes již nepříliš populární vztah Olicity bude řešit.


(Foto: CW)

Kromě dvacáté epizody se Wendy Mericle rozpovídala o dalších dílech. Fanoušci si stěžovali, že se Felicity a Prometheus zatím nedočkali žádné vzájemné interakce. K tomu prý dojde v posledních dílech, ale producentka bohužel neprozradila, kdy přesně. Zároveň, co se týče Felicity, Wendy Mericle řekla, že Helix se možná bude, ale nemusí, řešit v šesté řadě. Tato linka prý zůstane otevřená nápadům tvůrců.

Vigilante se v páté řadě neobjevil od dílu Fighting Fire With Fire. Když se fanoušci zeptali výkonné producentky, zda se ho ještě dočkáme, tak odpověděla: „Možná.“ Dále se fanoušci zeptali, zda si Thea oblékne kostým Speedy v této řadě. Podle Wendy Mericle k tomu tuto sérii už nedojde, ale to neznamená, že nebude součástí akce.

Paradoxně se těsně před posledním dílem, v epizodě Missing, dočkáme Oliverových narozenin. Wendy Mericle tuto událost popisuje jako pěknou chvilku s týmem, která bude takovým klidem před bouří.

Zdroj článku: TVLine

Diskuze /5

CoRnDuCK

Ano, dobrý nápad oslavovat narozeniny, když tě chce šílený týpek vytrénovaný dcerou Ra's al Ghula zabít.

1.5.2017 | 17:24:21
WolverineCzE

Snad bude v Arrow Batman ukazovat jak v Superman v Supergirl kvůli Talii Al Ghul.

1.5.2017 | 18:46:01
league

Takže mu příjde do kanceláře nějaký tělo a pak bude slavit narozeniny jak to oddalují Prometheus bude záporákem i v šesté řadě.

2.5.2017 | 13:33:40
Lex Luthor

Ano oddalují to vedlejšími zápletkami tak, aby padouch vydržel až do finále do 23 dílu ty kecy o záchraně duše, jak slyšíme skoro každý díl si mohou odpustit.

2.5.2017 | 15:38:48
LeneWillhill

Pochybuju, že je to úplně poslední epizoda, kde se bude Oliver s Felicity řešit. Možná tak poslední z páté řady, ale celkově určitě ne. Sám Amell v jakémsi rozhovoru prohlásil, že Olicity je podle něj „endgame“ a tvůrcům přišlo rozumné nedávat je dohromady hned v další řadě a nechat to vyvíjet se přirozeně. Navíc spousta lidí tenhle pár má stále ráda. A i když já mezi ně hezkou řádku měsíců nepatřím, pochybuju, že mezi těma dvěma se už nikdy nic nestane… Zvlášť když vezmu v úvahu jak opatrně kolem těch dvou tvůrci našlapují…

3.5.2017 | 21:56:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás