Arrow V příští epizodě seriálu The Flash získá Laurel svůj vlastní Canary Cry

V příští epizodě seriálu The Flash získá Laurel svůj vlastní Canary Cry

V příští epizodě seriálu The Flash získá Laurel svůj vlastní Canary Cry

Ve středu nás čeká menší crossoverová epizoda seriálů Arrow a The Flash, kde se Laurel potká s Ciscem. Laurel toho využije a požádá jej o laskavost.


32 0
19.4.2015

Příští týden nás ve středu čeká devatenáctá epizoda seriálu The Flash, kde Joe a Cisco zavítají do Starling City. V tomto díle se proto objeví i kapitán Quentin Lance a jeho dcera Laurel.

Kromě vlastního děje seriálu The Flash se dočkáme i pár detailů k seriálu Arrow. V tomto díle se pozná Laurel s Ciscem a už podle popisu k této epizodě jsme mohli poznat, že jej Laurel o něco požádá.


(Cisco a Laurel na společné fotce z devatenáctého dílu The Flash. Foto: CW)

Komiksový znalci jistě vědí, že Black Canary má svůj vlastní Canary Cry, jenž by se dal přeložit jako Řev Kanárka. Tato schopnost je ultra sonický řev, díky kterému je Black Canary schopna ohlušit svého nepřítele či ho dočasně ochromit. Má také destruktivní sílu.

Právě tuto vychytávku bude Laurel s Ciscem řešit. Bude po něm pravděpodobně chtít, aby jí něco podobného vytvořil, proto se nechme překvapit, jak to vlastně dopadne.

Diskuze /6

migthedragon

Na těch fotkám mi Laurel přišla jako hlavní roztleskávačka chtějící po největším šprtovi ve škole, aby za ní udělal domácí úkoly :D :D

#3 leffly
19.4.2015 | 10:14:45
migthedragon

*fotkách

19.4.2015 | 10:15:13
leffly

#1 migthedragon: Hezky si to vystih :D

19.4.2015 | 12:00:52
Quinzel

Laurel je super, ze začátku jsem jí moc nemusel, když chlastala a fetovala, ale teď jako Black Canary je v pohodě, i když Sara byla lepší, ale na Laurel už jsem si zvyknul a nevadí mi. :-)

#5 Alinois
19.4.2015 | 16:51:02
Alinois

#4 Quinzel: holčina je v pohodě a ještě ke všemu když si ji ted vzala na starosti Nyssa, tak to teprve bude bonbonek, těším se až to tam nandá nějakýmu hajzlíkovi :-D

#6 herriete Lébl.
Alinois
19.4.2015 | 18:18:59
herriete Lébl.

jj poslední dobou je docela OK a v kombinaci s Nyssou vypadá zajímavě
#5 Alinois:

19.4.2015 | 23:21:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás