Arrow Wrestler Cody Rhodes mluví o své účasti v seriálu Arrow

Wrestler Cody Rhodes mluví o své účasti v seriálu Arrow

Wrestler Cody Rhodes mluví o své účasti v seriálu Arrow

Ve třetím díle páté řady se v seriálu Arrow objevil wrestler Cody Rhodes, který si zahrál drogového dealera Dereka Sampsona. Co říká na natáčení?


22 0
24.10.2016

Wrestler Cody Rhodes se objevil ve třetí epizodě A Matter of Trust, kde si zahrál drogového dealera Dereka Sampsona. Určitě si pamatujete na potyčku mezi Stephenem Amellem a Codym Rhodesem, která proběhla minulé léto. V třetím díle páté řady měli možnost si tento boj zopakovat. Nejenom, že se v epizodě několikrát poprali, ale zároveň se v ní několikrát zmínilo slovo Stardust, což je Rhodesova stará, wrestlerská přezdívka.

Pro Codyho Rhodese nejsou bitky na oko žádnou neznámou, protože se tímto sportem živí. Sám však přiznal, že bitky jsou v seriálu trochu jiné: „Na place přišel jeden děsivý moment, když si všichni mysleli, jakože jsem profesionální wrestler, že znám kaskadérské kousky. Je to ale hodně jiné, takže jsem byl na několik chlápků poněkud drsný. Zvládli to však. James Bamford mi pomohl to zvládnout – ukázal mi rozdíl mezi úderem wrestlera a úderem kaskadéra. Práce s ním byla naprosto skvělá. Proto ho všichni mají rádi.“


(Foto: CW)

Cody Rhodes také řekl něco ke své postavě: „Když jsem dostal scénář, tak jsem ihned přeskočil na poslední stránku, abych viděl, jakou povahu bude Derek Sampson mít. Dali si opravdu práci s tím, aby toho padoucha a jeho temnou stránku představili. Derek Sampson se skutečně cítil dobře. Nevím, jestli se mám cítit dobře, když hraji padoucha, který zabíjí lidi, ale do temnoty seriálu dali skutečně velké úsilí.“

Wrestler byl svou účastí v seriálu Arrow nadšen a byl rád, že mohl opět spolupracovat se Stephenem Amellem. „Když jsem se první den ocitl na natáčení, tak jsem hledal posilovací žebřík. Čekal jsem pak na něj, abych ho vyzval na souboj v posilování. Měl vážně moc práce, já ho nechtěl rozptylovat, ale byl jsem připraven, kdyby do toho chtěl jít. Jsem vážně rád, že se naše přátelství zase posunulo dál. Nikdy jsem si nemyslel, že budu v Arrowovi. Mám vážně štěstí, že jsem v této epizodě mohl být a že mám takového kamaráda. Zní to falešně, ale už deset let cestuji a nikdy nebylo lehké si udělat kamaráda,“ řekl Cody Rhodes.

Jak se vám Cody Rhodes jako Derek Sampson líbil?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /10

nowas

nojo.. to je Cody.. a já celou dobu odkud ho znám.. :-D bez toho pomalovaného ksichtu jsem ho nepoznal :-D

24.10.2016 | 18:44:53
Harmasan

Kamaráda ? Minulý rok to tak nevypadalo teda :D

#3 KollbY
24.10.2016 | 19:03:15
KollbY

#2 Harmasan: asi proto ze to bylo nahraný ????

#5 Harmasan
24.10.2016 | 19:20:51
sentinel001

cože? wrestling není skutečný? :-P

24.10.2016 | 20:31:28
Harmasan

#3 KollbY: Mezi nimi to vřelo i před zápasem. Zápas možná mohl být nahraný, ale ta rozepře mezi nimi. Nemyslím si.

#6 Xavik
24.10.2016 | 21:02:49
Xavik

#5 Harmasan: Celý to bylo nahraný, vážně celý, jinak by se Cody Rhodes logicky nikdy v seriálu Arrow neobjevil.

admin
24.10.2016 | 21:06:11
Billy the Kid

a co takvý john cena :)

24.10.2016 | 23:09:26
Jackob32

Nvm, bud to bylo celý nahraný a stephen amell se chtěl dostat do WWE anabýdl jim za to takovouhle reklamu, nebo to bylo nahraný až potom, co ho Cody vyprovokoval.

24.10.2016 | 23:51:33
Baltik

anabýdl :D :D

25.10.2016 | 7:35:38
Uchvatitel

Už chápu proč u některých seriálu čtu tak absurdní komentáře, protože mi stačí těch pár tady a u většiny příspěvků kroutim hlavou nad tím co někdo může napsat celý feud mezi Amellem a Stardustem byl nahraný a oba se znali už před tím bože. Jinak cely wwe je jedno velký divadlo jako každý wrestling prosím lidí přemýšlejte než něco napíšete berte ohled na to že to někdo bude číst.

25.10.2016 | 12:35:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás