Zdroj: CW
Máte poslední šanci zvolit nekrásnější ženskou postavu v seriálu Arrow! Dne 16. února končí hlasování a čeká nás vyhodnocení této ankety.
Až budete mít odhlasováno, tak se s námi podělte dolů do diskuze, pro koho jste hlasovali.
Zdroj: CW

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning, Batwoman a Superman & Lois, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2012 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
Amazon Prime Video
Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.
Obsazení:Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)
(více)
Diskuze /102
Syrion93
Hlasoval jsem pro Felicity rozhodně nejhezčí žena co je tam momentálně. Na druhé místo bych dal spíše Helenu,ale tak každému se líbí jiná no.
#76 Cat women is the bestmaxf1
Vybral bych jich víc… McKenna je přesně můj typ, ale Felicity je taková… prostě celkově dokonalá :D
Kuppi
Jo, McKenna je nádherná. A Felicity… tie brejle proste… sexi je celá.
Aerin
Jednoznačně Felicity. :-) Jinak doufám, že bude i anketa o nej chlapa. Tam to bude velice zajímavý boj. ;-)
DiceCze
Já jsem největší fanoušek Summer Glau, takže je to jasný, komu jsem dal hlas! .)
Aprok
Vzdyt felicity neni tak bozska!! jak o ni pisete :D nejlip to vystihl DiceCze Summer Glau je nejvetsi kocka ze vsech pak je Sara nevim kdo to je za herecku ale tyhle 2 jsou proste best :)
Denii
Felicity je prostě nejlepší :)
Shaima
Shado se nikomu nelíbí? :)
RabidTS
Na figu trebalo by viacej hlasov.Je ich tam vela peknych hlavne SHADO a Felicity a ta ma aj moj hlas.Taka „Bad Teacher“
topr harley
HELENA BERTINELLI! A tak to prostě je
#11 DiceCzeDiceCze
#10 topr harley: Nebýt tam Summer tak bych volil stejně!
AnnIsbella
Felicity :) jednoznačně
z_uzu
felicity je naj :)
Kothy
Sarah :)
Kotas
SHADO !! :)
zv
Jednoznačně Felicity! Už jen proto, že vylepšuje image brýlatým holkám a to se mi hodí do krámku :-D
Toso11
hlasoval som pre felicity ale thea je na druhom mieste urcite
Qwiggy
Laurel Lance!!! forever <3
marecek8
Felicity rozhodne. Ale hneď za ňou Shado.
Liss93
Já hodnotím jak krásu fyzickou, tak i krásu charakterovou, takže je jasné, koho jsem volila :D :)
sunwell
ako sa vola digglova byvala? :D resp je tam?
Hanzen
Hoši nebuďte slepý :D Sára!!!!!!!!!!!
matejkaspar
Laurel Lance!!!
#28 Qwiggykiso1561
Felicity samozrejme <3
vojtamkv
Laurel! :-D
crow000
jedině Shado :)
Jackob32
Sara!!!
Qwiggy
#23 matejkaspar: přesně tak!
rosemari
rozhodne Felictiy
Freddy951
Tak v prvej serii to bola u mna Laurel rozhodne ale teraz sa mi zda akasi vychudnuta v tvari a už ma tak moc nebere…Felicity je pekna ked ma okuliare a bez nich je važne sexy takže ta :)
Xavik admin
Laurel. :)
Fifipek
Když bych měl vybírat, tak na třetím místě Felicity, je milá, sympatická a jak někteří poznamenali, moc sexy v brýlích, nicméně nemyslím si, že by byla hezčí než Laurel, kterou jsem měl rád už v Supernatural jako Ruby, kde byla blond a daleko hezčí, nicméně ani ona se mi nelíbila tolik jako Jessica De Gouw neboli Helena, která tady vypadalo opravdu moc dobře…každopádně je to samozřejmě o vkusu každého soudruha/žky :D
#40 kailianaFreddy951
Ale aby som dodal neskutočne sexy zadok ma aj China White v druhom dieli ked ju oliver na konci priviazal o ten stlp :) V tom latexe vyzera sexy…Ale arrow je serial pre chlapa ako stvoreny vsetki herečki maju niečo do seba :)
Kubyk002
Felicity možná není vzhledově nejhezčí, má v sobě nějaké nepopsatelné kouzlo, takže jasně ona…kdybych hodnotil jen podle vizáže, tak asi Sára…Ale rozhodně na druhém konci je Laurel, nevím, prostě od konce první série, kdy pentlovala mezi Oliverovou a Tommyho postelí, je mi nesympatická… Jinak je zajímavé, jak se tu rozhořela diskuze, jak se jedná o ženy :D
Kamylko
Felicity jednoznacne, ale v tesnom zavese ISABEL ROCHEV a 3.miesto HELENA BERTINELLI :P
woreek
laurel bola v prvej serii pekna ale v tejto ako keby trpela nejakou chorobou + mala mastne vlasy ci co :D… jednoznacne helena bertinelli ta herecka sa mi paci strasne aj v draculovi potom shado a sara..
Milianeto
Top je Sarah <3 a tesne za nou Isabel :P
Ridos
Felicity je prostě boží ve všech ohledech
HellTsuku
Thea :D Felicity mám rád, ale není nejhezčí
kailiana
#32 Fifipek: teď hraje v Draculovi, já věděla že jí od někud znám :-D
RedRose
tady vubec neni o cem diskutovat a vysledky hlasovani to jen potvrzuji ;-) Felicity Smoak je nej a v tesnem zavesu za ni Helena Bertinelli…
simonko1
Helena Bertinelli bez diskusie Sarah Lance Thea Queen (tuto sezonu vyzera ovela vyspelejsie) Summer Glau
moje poradie, Laurel mi leze na nerv a radim ju na posledne miesto lebo mi je z nej na grcanie :)
#45 Kafka TamuraKruegl
Vahal jsem mezi Shado a Theou.. Thea je proste zajimava potvora, pripomina mi chvilema Avril a chvilema Natalii Imbruglia :D Nakonec zvitezila misenka shado. Ale uz davno jsem si rikal, zda to je umysl autora obsazovat do toho serialu jen krasny zensky, tam neni jedina, co by se mi nelibila.. :)
#45 Kafka TamuraKafka Tamura
Za jiných okolností bych dal bez přemýšlení McKennnu, ale jelikož už jsem ji viděl celou nahou v True Blood (a že má božské tělo… a ty prsíčka), tak ztratila to „tajemné kouzlo“. Takže rozhodování mezi Felicity, Helenou Bertinelli a Moirou Q. (jojo Moira Moira :D) je těžké. Přestože Felicity miluju nejvíc, tak pomůžu Heleně. Proboha, jak může být (zatím a asi už na furt) na třetím místě Laurel? Ani jako baba ani jako postava. :)
Kafka Tamura
#42 simonko1: „Thea Queen (tuto sezonu vyzera ovela vyspelejsie)“ že by to bylo tím, že je o rok a něco starší?
#43 Kruegl:„Ale uz davno jsem si rikal, zda to je umysl autora obsazovat do toho serialu jen krasny zensky“ Že by? :) Mohlo by se to tak jevit, ale ne. Je to úmysl šéfů tv stanice CW… stačí se podívat na jakýkoliv jiný seriál od této stanice, pokud máš teda na to buňky, sílu, odhodlání a je ti mezi 13–18 let :D
Scarecrow
Hlasoval jsem Pro Felicity. Ta patří určitě na první místo a podle mě by měla na druhý místo patřit Shado.
Dragon94
Felicity ne :D … já nevím proč se vám tolik líbí ale když má rozpuštěný vlasy tak její hlava vypadá jak banán :D … třeba v tom díle jak šla do toho mafiánskýho kasína… nebo tak… Sarah je best :-)
#51 AprokDragon94
Jenom mě mrzí, že Shado a Moira mají tak málo hlasů :( … No hlavně Moira chudák je to nádherná ženská.
JohnWinstonLennon
Hlasovala jsem pro Felicity ale podle mě v tomto seriálu neni ženská postava, která by nebyla svým způsobem hezká a zajímavá, každá má něco do sebe :) takže kdyby to šlo dala bych hlas každé! :)
Jacob92
U mňa Shado.
Aprok
#47 Dragon94: presne jak pises Sara a Isabel a jeste Shado tyhle 3 jsou top kocky nechapu jak muzete dat felicity tolik hlasu styd te se :D D: Sara Best rostenka
#53 Freddy951Anrycor
Shado :)
Freddy951
#51 Aprok: Mam pocit že vsetcia ti co ste zvolili Saru ste boli dost ovplyvneni jej sexy latexovym oblečenim a maskou:) Aj so mnou to robilo velke divy ale nakoniec vyhrala prirodzena krása :) btw.Ale So sarou by som sa tiež vedel pohrat na proklatem ostrove :)
#57 Nigfiresentinel001
Jako felicity může být sebehezčí, ale co zmizela Janina Gavankar, je tam o krásý holky nouze..
Nigfire
Za mě je to Sára. Scény s Felicity jsou suprový snad úplně všechny, ale nejhezčí podle mě prostě není.
azoxid
Sarah Lance je kočka a Helena Bertinelli taky.
Nigfire
#53 Freddy951: to máš jednoznačně špatnej pocit ;) Pokud si vzpomínám, tak jedině se Sárou bylo pár scén kde na sobě na rozdíl od ostatních neměla dvě tuny make-upu.
#59 Freddy951Ostravak33
Za mě jednoznačně Felicity a hned za ní se schovává Shado :)
Freddy951
#57 Nigfire: To je pravda Sara mala sceny kde bolo vidno že je bez make-upu ale tak mna na nej najviac rajcovala ta tajomnost v kombinacii s tym latexom :) Ja to proste zerem aj ked je ajsne ze si neviem predstavit v takom oblečeni Felicity :)
ValdaM
Felicity je největší kočka, příjde mi přirozeně roztomilá :-D A na druhé místo bych dal Saru kam se na ni hrabě Laurel…
Nydlis
Dal jsem hlas Isabel. Sice v seriálu trošku potvora, ale jinak skvělá! :-) Jinak Falicity a Shado jsou také úžasné. Laurel už mi vadí.
desdikado
Jedině Felicity Smoak!!!!
victimer
proč si lidi pletou pojmy nejkrásnější a nejvtipnější? :D
#64 ZrnkoZrnko
#63 victimer: Možná proto, že krása není jen vnější a fyzická? :)
#72 victimerBilly the Kid
no tak určitě felicity je to kočka
RosaleeC
Určitě Laurel .)
jhrspike
Já se rozhodoval mezi Shado a Felicity a nakonec jsem hlasoval pro Shado protože si podle mě zaslouží víc než jen těch 7%. :-)
anndy
dost koukám, nečekala jsem, že Fel bude první, můj hlas dostala taky, možná i proto, že nehodnotím jen vzhled, ale postavu celkově. Moira je zachovalá, ale musela by být ve věku svých kolegyň, aby měla šanci (jen ta její povaha mi zatím dost vadí)
JBT
Felicity! Laurel je od začátku série divná, nehezká…
bibinka007
Felicity, Helena a Shado – keďže Felicity vyhráva, pomola som Helene. Len nechápem, ako tá umrčaná a stále sa obviňujúca (aj keď celkom pekná) Laurel môže byť na 3. mieste… :(
rockysek
Jasně Felicity !! :)
victimer
#64 Zrnko: tak to jsem v tom případě hlasoval špatně :D :D
blackbriar
Zvolila jsem SARAH LANCE. Při scénách s ní, se mi líbilo, jak přestává být Oliver chladnokrevný. Začal dávat najevo co skutečně cítí.
Vědma
Dala sem hlas … drahouškovy Felicity … škoda že je jen jeden hlas … Sarah je taky super .. :D
scorpions69
Sarah :)
Cat women is the best
nejlepší je jednoznačně Sarah Lance#1 Syrion93:
Hefoo
Felicity (dufam ze sa daju dokopy s Oliverom) jednoznacne. Potom Helena :)
RED23
Za mě jednoznačně Helana :)
Rajčice
Shado :) j
Fourth
Shado jasna volba
trollface
Rozhodně Felicity, sexy a jestě k tomu ajťačka :D
amber.cz
Felicity má fakt šmrnc … :-)
Lumicko
Neviem co vsetky vidia na Olicity ,… Sara a Oliver sa hodia k sebe najviac… Najlepsi mozny pár…„no other person can understand them more than they understand each other"
Dufam ze Oliver zostane zo Sarou!!! Musi.. Dufam ze to nebola len 1razovka… Ale to si nemyslim. A dufam ze sa Sare nic nestane :P!!!!! SARA FOR THE WIN
Marine
McKenna best ever! Škoda, že už tam není.
iNeron
Shado – není krásnější ženy na ostrově. Teď vážně, opravdu si myslím, že je nejhezčí! Nejen svým vzhledem ale i seriálovým charakterem. A nebrebtá. Co vám zavařilo mozky, že jste všichni pro Felicity. Já vím, je to ajťačka, ale fakt, když už, tak Theu!
Kurd
Hm, docela drtivé vítězství Felicity, ale v nedávném díle se ukázala další, která chybí v seznamu… NYSSA …můj tip a možná by získala dokonce hlasy některých slečen :D no asi by to nestačilo..
House MD
Jednoznačně Helen, alias Huntress
House MD
A propos, už aby byla zpátky :-)
graven
Hlasoval jsem rozhodně pro Felicity :)
Imrich
Rozhodne Sarah ona je podle mne najhezči
Kim90
Felicity :)
Qantas
Felicity moja laska !
El bond
Docela se divim, ze tolik leti „sexy nerdka“ Felicity, a nikdo nejde po „starsi pume“ Moire :-) A za me urcite McKena
mummy123
Felicity, jednoznačně
Wolfenstein
Rozhodoval jsem se mezi Sarah a Felicity. Vyhrála to Felicity.
sam505
Sarah Lance jednoznačne :-)
keldon
Felicity
Tinka
Felicity je mi nejsympatičtější, ale v pohlednosti ji podle mě předčí Sin, takže jsem hlasovala pro ni :)
makishek
miluju felicity, ale nejkrásnější je sarah, bez konkurence..
sleggyn
Nevim dost těžký, je to velice solidní obsazení… :D Pár dní zpátky sem narychlo dal Saru těžko říct no jako fakt těžký výběr. Dříve se mi dost líbila i Laurel ale fakt je ted nějaká pohublá a strhaná v obličeji a Felicity mě teda tak neočarovala. Isabel Rochev má taky něco do sebe, a Thea taky ujde jako dalších asi pět, navíc ten její hlas :D Tady se ta anketa fakt hodí jde fakt o osobní názor jelikož materiál solidní, velice solidní… :D
kesuaus
Ta ruska co snou pracuje oliver ? ako normalna praca CO . Ako sa vola ?
pasazer
Rozhodoval jsem se mezi Sarou a Theou. Nakonec jsem dal Saru.