Arrow Alex Faust

Alex Faust

Alex Faust

Člen zločineckého gangu Black Siren.

Sezóny 1
2017 - 2017

Alex Faust začal terorizovat Star City chvíli poté, co zemřel Prometheus na ostrově Lian Yu. Tým Arrow se s ním snažil vypořádat, ale Alex jim neustále unikal. Až později zjistili, že Alex je součástí zločinecké organizace, kterou založila Black Siren, o které si členové týmu mysleli, že je mrtvá.

Nakonec je Alex polapen a doveden na policejní stanici, kde je vyslýchán. Jeho zatčení však bylo pouhou lstí, protože Black Siren chtěla napadnou policejní stanici, kterou následně úspěšně zdemoloval. Právě díky tomuto tým Arrow zjistil, že je živá, protože Black Siren byla spatřena na bezpečnostních kamerách.


Z Alexe Fausta se nakonec vyklubal prostý kriminálník města Star City, který jen slouží někomu jinému. Vyzná se ve zbraních a výbušninách a je velmi inteligentní, díky čemuž pro něj Black Siren našla využití.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás