Arrow Alex Faust

Alex Faust

Alex Faust

Člen zločineckého gangu Black Siren.

Sezóny 1
2017 - 2017

Alex Faust začal terorizovat Star City chvíli poté, co zemřel Prometheus na ostrově Lian Yu. Tým Arrow se s ním snažil vypořádat, ale Alex jim neustále unikal. Až později zjistili, že Alex je součástí zločinecké organizace, kterou založila Black Siren, o které si členové týmu mysleli, že je mrtvá.

Nakonec je Alex polapen a doveden na policejní stanici, kde je vyslýchán. Jeho zatčení však bylo pouhou lstí, protože Black Siren chtěla napadnou policejní stanici, kterou následně úspěšně zdemoloval. Právě díky tomuto tým Arrow zjistil, že je živá, protože Black Siren byla spatřena na bezpečnostních kamerách.


Z Alexe Fausta se nakonec vyklubal prostý kriminálník města Star City, který jen slouží někomu jinému. Vyzná se ve zbraních a výbušninách a je velmi inteligentní, díky čemuž pro něj Black Siren našla využití.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E01: Starling City

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Poslední série

Podívejte se na upoutávku k poslední řadě seriálu Arrow, která nás čeká letos na podzim. 

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Seriál Arrow směřuje ke svému konci a my jsme se dočkali popisů prvních tří epizod poslední série. Co na Olivera čeká tentokrát?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás