Arrow Connor Hawke

Connor Hawke

Connor Hawke

Syn Bena Turnera, který pracuje pro vlivné společnosti.

Sezóny 2
2019 - 2019

Connor Hawke je synem bývalého trestance a zločince Bena Turnera, který se však později dokázal vykoupit a postavil se na stranu dobra. V určité chvíli ho adoptovali John Diggle a Lyla Michaels, kteří ho začali vychovávat jako svého syna.

V budoucnosti se z Connora stane velmi schopný muž, který navíc pracuje pro vlivné společnosti, které však nekonají moc dobra. Ve skutečnosti pro ně pracuje jen na oko, protože jeho pravá oddanost patří vládní agentuře jménem Knightwatch. Nikdo z jeho přátel však netuší, že pracuje pro vládu.


Ve Star City se poznal s Miou Smoak, o které sice věděl, že je dcerou Olivera Queena, ale nikdy jí tento fakt neřekl. Jednu dobu spolu dokonce chodili, ale nakonec se z nějakého neznámého důvodu rozešli. Po čase se však opět setkávají, aby společně s dalšími samozvanými strážci porazili společnost Galaxy One.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S08E07: Purgatory

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Na Olivera čeká několik dalších výzev. Kromě toho, že se objeví v alternativním realitě, ho navíc čeká návrat na Lian Yu.

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás