Arrow Connor Hawke

Connor Hawke

Connor Hawke

Syn Bena Turnera, který pracuje pro vlivné společnosti.

Sezóny 2
2019 - 2020

Connor Hawke je synem bývalého trestance a zločince Bena Turnera, který se však později dokázal vykoupit a postavil se na stranu dobra. V určité chvíli ho adoptovali John Diggle a Lyla Michaels, kteří ho začali vychovávat jako svého syna.

V budoucnosti se z Connora stane velmi schopný muž, který navíc pracuje pro vlivné společnosti, které však nekonají moc dobra. Ve skutečnosti pro ně pracuje jen na oko, protože jeho pravá oddanost patří vládní agentuře jménem Knightwatch. Nikdo z jeho přátel však netuší, že pracuje pro vládu.


Ve Star City se poznal s Miou Smoak, o které sice věděl, že je dcerou Olivera Queena, ale nikdy jí tento fakt neřekl. Jednu dobu spolu dokonce chodili, ale nakonec se z nějakého neznámého důvodu rozešli. Po čase se však opět setkávají, aby společně s dalšími samozvanými strážci porazili společnost Galaxy One.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás