Arrow F. Bingsley

F. Bingsley

F. Bingsley

Poctivý policista ze Star City, který není nijak velkým fanouškem samozvaných strážců.

Sezóny 1
2019 - 2019

Seržant F. Bingsley pracuje na policejní stanici, která se nachází ve Star City. U policie se objevil ve chvíli, kdy se starostka Emily Pollard pokoušela napravit reputaci místních mužů zákona. F. Bingsley tudíž nepatřil k těm policistům, kteří pracovali pro Ricarda Diaze.

Bingsley má na starost přijímání a zaučování nováčků, a proto se ujal i skupiny nováčků, do které patřili i členové týmu Arrow, kteří chtěli začít spolupracovat s policií. Jak se však dalo čekat, Bingsley a samozvaní strážci si moc nesedli, a proto si na nich Bingsley během první pokažené mise vylil svou zlost.


Kromě toho se podílel i na několika důležitých případech, ke kterým došlo v polovině roku 2019. Zabýval se například tím, kdo zabil policejního strážníka, kterého, jak se ukázalo později, zabil Roy Harper. Kromě toho se také ukázal v bytě Felicity Smoak, kterou přišel zatknout.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás